Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откраднати мотоциклети !

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Откраднати мотоциклети !

    Първоначално публикуван от Plamen WR
    На един приятел на 5.11.2007 му вдигнаха мотора от гаража - CRF450R 2003. Никога не съм си мислел, че някой ще тръгне да краде кросов мотор, ама на.
    Оглеждайте се по поляните, не вярвам да са го оставили във Варна.
    Снимки:



    ...
    DCRT®

  • #2
    До: Откраднат CRF450R!!!

    Маи либсва тел. за връзка 0899842625 Сашо
    За инфо-възнаграждение.Мотора има поне 10 незаличими белега.
    __KTM__

    Коментар


    • #3
      До: Откраднат CRF450R!!!

      Крадецът разбира от мотори !
      Ендурото и сексът не са шега работа !
      -------------
      Животът се измерва с броят на издишванията !

      http://sixdayscrazyjob.com
      http://crazy-job.com

      Коментар


      • #4
        До: Откраднат CRF450R!!!

        Те и боклуците разбират от хубаво! Ама да попитам, тия мотори имат ли номера на рамката и двигателя? Ако да, е хубаво да се публикуват, щото външния вид едва ли вече е същия! Не че номера не се пренабиват де!
        "Do not correct a fool, for he will hate you;
        Correct a wise man, for he will appreciate you."

        Коментар


        • #5
          До: Откраднат CRF450R!!!

          А от каде е гепан ??? и нещо по нетипично което го разделя от другите !! И касмет колега дано го намериш казваи на 4енгета и др КЪСМЕТТ

          Коментар


          • #6
            До: Откраднат CRF450R!!!

            Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
            Те и боклуците разбират от хубаво! Ама да попитам, тия мотори имат ли номера на рамката и двигателя? Ако да, е хубаво да се публикуват, щото външния вид едва ли вече е същия! Не че номера не се пренабиват де!
            Имам рамка от ЦР 125 и по нея няма никакви номера-предполагам ,че и на този мотор няма.
            много преди старта...

            Коментар


            • #7
              До: Откраднат CRF450R!!!

              Уххх, чак ме заболя . Дано успеете да разберете нещо, или още по добре да го намерите.
              Преди години ми откраднаха колело, което струваше колкото такъв мотор - нов. След много киснене в полицията, един полицай ми каза, че най-вероятно е изнесено в съседна страна. Много по лесно се продавали. Дано не е такъв случая. Дано е някой тъпак, който иска бърза печалба, и като види че не става да го изостави някъде.
              Искрено стискам палци да го намерите!

              Коментар


              • #8
                До: Откраднат CRF450R!!!

                Има си номера на рама и двигател, но не мисля, че някой ще тръгне да си носи в джоба листчето и да сверява в гората...
                По-скоро се оглеждайте ако изникне някой нов с CRF да кара с вас.
                Ride to arrive.

                Коментар


                • #9
                  До: Откраднат CRF450R!!!

                  Ами изборът си е твой! Аз лично не бих хукнал да съобщавам за всеки забелязан ЦРФ, без да съм сигурен, поне отчасти в подозренията си че е краден!

                  П.П. Това не е заяждане или нещо такова! Просто се опитвам да помогна да се организира по-добре търсенето.
                  Аз самия не знам как бих могъл да реагирам ако случайно видя такъв мотор на някоя бензиностанция или някъде в пограничните села където обикалям! А ако знам някой номер това би ми дало увереност дори да задържа такъв мотор без да ми пука за евентуалните последствия за мене! Въпреки че според мене, мотора е някъде из варненските села за сега, пък след време може да бъде изнесен в разглобен вид за съседна държава, или пък продаден за донор на някой собственик на такъв мотор у нас!
                  Последно редактирано от sl.daskalov; 12-11-07, 11:03. Причина: Добавяне на П.П.
                  "Do not correct a fool, for he will hate you;
                  Correct a wise man, for he will appreciate you."

                  Коментар


                  • #10
                    До: Откраднат CRF450R!!!

                    Търсете, гаражните майстори които бачкат моторите, тая е нова машина и нема начин да я продадът цяла можеби да я ползат да донор. Успех и дано я намерите. Дайте инфо за белезите на мотора все пак надеждата умира последна!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Откраднат CRF450R!!!

                      Колега, дано го намериш!
                      На мен ми гепиха УЗФ 426 - 2002г. на 21 .05.2007. Мотора ми беше перфектен, внос от Германия! Не искам де те обезкуражавам, но не успях да го намеря и до днес! Пропуснах целия сезон. След моя свиха още около 30 мотора в града. /Самоков/. Всички кражби са изключително изпипани, а крадците върховно нагли! Внимавай на кого се доверяваш при търсенето!
                      У С П Е Х !
                      Последно редактирано от iva_kx; 02-12-07, 18:32. Причина: Писане на латиница!!!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Откраднат CRF450R!!!

                        май и самите ние си имаме вина за това.....винаги,когато някой ни предложи "изгодна" сделка за частта,която така много ни трябва за утрешното каране-то това е част от краден мотоциклет-всички го знаем и всички продължаваме да го правим,надявайки се,че точно на нас ще ни се размине.....


                        откъс от книгата "Из брътвежите на един луд.."
                        A stupid man's report of what a clever man says is never accurate because he unconsciously translates what he hears into something he can understand

                        Коментар


                        • #13
                          До: Откраднат CRF450R!!!

                          Колега искренно ти пожелавам да си намериш мотора,въпреки че ако крадците си разбират от работата ще бъде много трудно.На един приятел му откраднаха мотора ,но крадеца беше някакъв идиот и го беше хварлил на около 10-на км.,след което го намериха.
                          Живей сега, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде!!!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Откраднат CRF450R!!!

                            Ей много гадно,дано си намериш моторчето,че така е супер гадно...Няма ли някакви застраховки за тия мотори,че то иначе......
                            [B][URL="http://metric.rodim.ru"][IMG]http://metric.rodim.ru/a1_a1_11_12_2008_2_1a.gif[/IMG][/URL][/B]
                            [B][COLOR=Red][SIZE=4]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/SIZE][/COLOR][/B]
                            [IMG]http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO/Icon%202.jpg[/IMG]

                            Коментар


                            • #15
                              До: Откраднат CRF450R!!!

                              От това по гадно няма... но за съжаление в България има много клошари.Дано си намери мотора човека,успех
                              [I] Дялкам бяло за щяло и нещяло ![/I]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X