Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откраднати мотоциклети !

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Откраднати мотоциклети !

    Да. Добре ще е да казвате как сте намерили мотора си . Мисля, че за всички ще е интересно в дадена ситуация как да реагираме.
    '05 Suzuki RM 250

    Коментар


    • #92
      От: Откраднати мотоциклети !

      Здравейте колеги,

      Откраднаха ми мотора от гараж в кооперация срещу руското посолство в София:



      2006 / BETA RR 525 4T / светло червен

      рег. номер - С5300К
      номер на рама - ZD3E1030060000525
      номер на двигател - 6B5202266

      много запазан, на практика чисто нов - на 3000км

      Заедно с него и чифт черни ботуши THOR (АТВ модел - с грайфер на кръстчета на подметката),
      ендуро каска FOX сива,
      макса SCOTT с дълбока рамка OTG (Over The Glasses)
      нагръдник SHIFT, пластмасов, прозрачен.

      Обявен е за издирване.
      Моля, сигнализирайте на мен и/или на полицията, ако го забележите на пътя, в гората или по обяви.
      Възнаграждение.

      Момчил - 087 887 0973
      Последно редактирано от nickbochev; 21-04-13, 01:05. Причина: снимка

      Коментар


      • #93
        От: Откраднати мотоциклети !

        Здравейте колеги исками се и аз да споделя с вас за моя проблем.Преди известно време продадох моя мотор,на човек който не познавам с уговорката да го прехвърлим нотариално,но той така и не се появи.Лошото е че и до ден днешен плащам данък,който не е малко.Отне ми около година да се свържа с него,но тогава разбрах че мотора е препродаден на друг човек за който не знам нищо,освен че е от Габрово.Моля ако някой знае нещо да се свърже с мен на 0887803137,или с новия собственик.Приемам и съвети какво да правя за да не плащам данък и дали ако го обява за откраднат ще има някакви последствия?Ето и инфо.за мотора-YAMAHA FZR600 черен на цвят с бели надписи рег.ОВ0453В VIN 3HF002372 произведен през 01.01.1993 ще потърся и снимки.Искам да пожелая успех на всички. Благодаря предварително на колегите от сайта.
        Последно редактирано от joro_honda; 28-04-13, 20:15. Причина: много ситен шрифт

        Коментар


        • #94
          От: Откраднати мотоциклети !

          Това да е урок за всики, които си "продават" моторите без да си ги "прехвърлили" нотариално!!!

          Коментар


          • #95
            От: Откраднати мотоциклети !

            Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
            Това да е урок за всики, които си "продават" моторите без да си ги "прехвърлили" нотариално!!!
            Така е НО.
            Моя го купих от мобилето без да съм го виждал. Момчето прати договор написан на вхърчаш лист /без нот. заверка/ за покупко продажба заедно с мотора по куриер. Платих го, регистрирах го в КАТ и там си взеха номера, данъчното.
            Така че всичко е до отсрешния човек.
            Дано такива гадове да са по малко.

            Коментар


            • #96
              От: Откраднати мотоциклети !

              Значи мотора е бил под 350 кубика. В такъв случай формата за действителност на договора е обикновена писмена т.е. "на хвърчащ лист".

              Коментар


              • #97
                От: Откраднати мотоциклети !

                Първоначално публикуван от lubomv Преглед на мнение
                Така е НО.
                Моя го купих от мобилето без да съм го виждал. Момчето прати договор написан на вхърчаш лист /без нот. заверка/ за покупко продажба заедно с мотора по куриер. Платих го, регистрирах го в КАТ и там си взеха номера, данъчното.
                Така че всичко е до отсрешния човек.
                Дано такива гадове да са по малко.
                Няма "НО". Мотори до 350 кубика се прехвърлят без нотариална заверка (както би трябвало да е във твоя слуачай). Всичко над 350 се минава през нотариус, щото после става кофти. Нека никой не се обижда, обаче това да си продадеш мотор/кола на непознат без нотариален договор е меко казано наивно.
                Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                Коментар


                • #98
                  От: Откраднати мотоциклети !

                  Така е момчета. Но един фалшив подпис и ако не бях отишъл в данъчното или КАТ проблема си остава.
                  Да не спамим темата

                  Коментар


                  • #99
                    От: Откраднати мотоциклети !

                    Първоначално публикуван от lubomv Преглед на мнение
                    Така е момчета. Но един фалшив подпис и ако не бях отишъл в данъчното или КАТ проблема си остава.
                    Да не спамим темата
                    Това че ти си зачислил мотора в данъчното на твое име изобщо не значи че мотора се отчислява от предишния собственик! За да го отчисли, предишния собственник трябва да представи копие от договора и да попълни декларация че мотора не е вече негов! Това може да стане даже и при положение че ти като нов собственник си пропуснал да го регистрираш в данъчното!
                    "Do not correct a fool, for he will hate you;
                    Correct a wise man, for he will appreciate you."

                    Коментар


                    • От: Откраднати мотоциклети !

                      Колеги днес са ми откраднали мотора KTM 500 EXC 2012. Мотора е откраднат от гаража на къщата ми в село Кладница Пернишко. Мотора е на 35 моточаса практически нов. Ако го забележите обадете се: 0897-97-55-66 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09754.jpg
Прегледи:1
Размер:223.7 КБ
ID:5563661
                      KAWASAKI Let the good times roll

                      Коментар


                      • От: Откраднати мотоциклети !

                        Ето и номерата на рамата и двигателя на ktm-а VBKECA401CM480675-рама 0278706893-двигател. Мотора няма някакви кой знае какви специфични външни белези, наглото к.пеле го открадна доста бързо, но протектора на задния спирачен диск и по специално диска има следа от удър в камък и е малко крив. Колегите особено покрай Перник много ви моля оглеждайте се за мотора. Доколкото успях да разбера мотора не е минавал по каналите за износ и продан на крадени коли и мотори. Ето и отново телефона ми 0897-97-55-66
                        KAWASAKI Let the good times roll

                        Коментар


                        • От: Откраднати мотоциклети !

                          Мотора е намерен и отново си е при мен
                          KAWASAKI Let the good times roll

                          Коментар


                          • От: Откраднати мотоциклети !

                            Разкажи повече де.Как и къде го намерихте?
                            YAMAHA WR450F

                            Коментар


                            • От: Откраднати мотоциклети !

                              Адски ми е чудно намерен е и спирате да пишете????
                              eat my dust

                              Коментар


                              • От: Откраднати мотоциклети !

                                Първоначално публикуван от Й.П-Йоцо Преглед на мнение
                                Адски ми е чудно намерен е и спирате да пишете????
                                Ми вече няма зор. Кое, как, защо. Че може да е полезен на другите не се сещат. Кво го интересува.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X