Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откраднати мотоциклети !

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Откраднати мотоциклети !

    Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
    Какъв е точно случаят?
    И аз това ще попитам?

    Коментар


    • #62
      От: Откраднати мотоциклети !

      Миналото лято продадох мотора,с уговорката да го прехвърлим,направих пълномощно и го изпратих на купувача.След безброй лъжи и отлагане,преди време,купувачът заяви,че е препродал мотора.Вече не вдига и телефона си...Ако не успея да издиря новият собственик и да се разберем като хора,ще обява мотора за откраднат.......

      Коментар


      • #63
        От: Откраднати мотоциклети !

        Все си мисля че ако си направил пълномощтно и е нотариално заверено не можеш да го обявиш за откраднат,защото не се сещам точно но там бяха описани няколко точки,упълномощяваният може да представлява да стопанисва и ако не се лъжа и да продава но не съм точно сигурен,някой ако е запознат ще поясни с точност.Наистина ситуацията е кофти,защото ако е зачислен в данъчното се води на твое име и данъците идват при теб.Трябвало е когато продаваш мотора да направите нотариален договор за покупко-продажба и дори купувачът да не го прехвърлил на негово име ти щеше да си абсолютно чист.

        Коментар


        • #64
          От: Откраднати мотоциклети !

          Отиваш в същата нотариална служба и заявяваш че желаеш пълномощното ти да бъде анулирано , съответно се уведомява лицето което си упълномощил.Даваш му срок да ти върне МПС то или да се яви за да узаконите покупко-продажбата .

          Коментар


          • #65
            От: Откраднати мотоциклети !

            Снощи са откраднали една кросова Ямаха YZF 426 .Кражбата е извършена в гр Габрово.
            Мотора е син без лепенки.Ако някой има някаква информация по въпроса,човека дава награда.
            Дори е склонен да подари мотора, само му трябва човека който го е откраднал!
            Предполагам че има и номера на двигател и рама но не мога да ги дам в момента.
            Тел 0887 660 173.

            Коментар


            • #66
              От: Откраднати мотоциклети !

              Приятел не съм сигурен дали видях твоя мотор но беше много подобен с разликата че предния калник беше черен и леко счупен отпред пред кормилото номера беше 17 видях този мотор в близост до Червена могила докато се разкарвах с моя мотор пожелавам ти късмет дано го намериш!!!

              Коментар


              • #67
                Откраднат KTM Adventure 640

                Дано на никого от тук пишещите не му се налага да преживее това, което ми се случи на мен: Понеделник-купувам, Вторник-регистрирам, Сряда-обслужвам мотора, Четвъртък-пробно каране в дъжда, Петък-вече откраднат.

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:138307b-2.JPG
Прегледи:1
Размер:43.5 КБ
ID:5311681

                Минах през всичките фази на шок, невярване, отричане, озлобление и май вече отивам към примирението. Чудя се какво ли ще го правят апашите - дали е разкостен и изнесен в чужбина? Съмнява ме да го карат някъде из страната - тежко ендуро без документи от относително рядък модел, който много се набива на очи. Ако все пак някъде мернете такъв сребристо-оранжев КТМ LC4 Adventure 640 (рег.номер: C7115X) дайте знак моля - тук или на 0886147858;0884108287.

                Коментар


                • #68
                  От: Откраднати мотоциклети !

                  Колега моите съболезнования за КТМ-а. От кои град си да се знае поне горе долу в кои регион да се оглеждаме повече.
                  ЖЕНА С КОЛА Е КАТО МАИМУНА С ГРАНАТА, НИКОГА НЕ ЗНАЕШ КАКВО ЩЕ НАПРАВИ!!!:wink:

                  Коментар


                  • #69
                    Откраднат КТМ Adventure 640

                    Колега от София беше отмъкнат мотора ако мислите, че региона е такова значение, но според мен само някой тотално нагъл аматьор би си позволил да си кара краденото возило на 30км от местопрестъплението. Ама знае ли човек - ако наистина видите - свиркайте - няма нужда да казвам, че ще има хубаво възнаграждение. Най ме хваща яд, като си помисля как тоз мотор дето го гласях да ходи в Африка и специално го подбирах да е с голям резервоар, да има прилична ветрозащита но и да не е 250кг параход. Та този КТМ, който реално няма алтернатива на пазара със сходни показатели сега някой келеш ще си го държи за тайна играчка на село и ще се мъчи да го ползва за леко ендуро. Ах, къде е спало провидението в онзи съдбовен миг?

                    Коментар


                    • #70
                      От: Откраднати мотоциклети !

                      пфф за втори път ми се случва това е втория мотор които ми крадат вече кaкво да правя .. мотора е ктм 525sx , с лепенки на monster и номер "79" на пласмасите , гърнето е хванато с допълнителна скоба откраднат е от кв. Горубляне , София....телефон за връзка : 0887769077 - Дани ..Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00844.jpg
Прегледи:1
Размер:169.8 КБ
ID:5317221Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00843.jpg
Прегледи:1
Размер:121.0 КБ
ID:5317222Натиснете снимката за да я уголемите

Име:309602_274061372624877_100000630483019_937208_1259734121_n.jpg
Прегледи:1
Размер:69.6 КБ
ID:5317223Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00354.jpg
Прегледи:1
Размер:231.2 КБ
ID:5317224Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00356.jpg
Прегледи:1
Размер:188.3 КБ
ID:5317225Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00360.jpg
Прегледи:1
Размер:196.7 КБ
ID:5317226

                      Коментар


                      • #71
                        От: Откраднат KTM Adventure 640

                        Първоначално публикуван от del-misti Преглед на мнение
                        Дано на никого от тук пишещите не му се налага да преживее това, което ми се случи на мен: Понеделник-купувам, Вторник-регистрирам, Сряда-обслужвам мотора, Четвъртък-пробно каране в дъжда, Петък-вече откраднат.

                        [ATTACH=CONFIG]372692[/ATTACH]

                        Минах през всичките фази на шок, невярване, отричане, озлобление и май вече отивам към примирението. Чудя се какво ли ще го правят апашите - дали е разкостен и изнесен в чужбина? Съмнява ме да го карат някъде из страната - тежко ендуро без документи от относително рядък модел, който много се набива на очи. Ако все пак някъде мернете такъв сребристо-оранжев КТМ LC4 Adventure 640 (рег.номер: C7115X) дайте знак моля - тук или на 0886147858;0884108287.

                        Колега ,ако не се лъжа това моторчето беше в Дупница по-точно в една автокъща близо до с.Пиперево ? МНОГО, МНОГО СЪЖЕЛЯВАМ КОЛЕГА , никой не може да се постави на твоето място да разбере колко е гадно това ( Дано го намериш и ги накажеш крадците !
                        Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

                        Коментар


                        • #72
                          От: Откраднат KTM Adventure 640

                          Първоначално публикуван от Skirilov Преглед на мнение
                          Колега ,ако не се лъжа това моторчето беше в Дупница по-точно в една автокъща близо до с.Пиперево ? МНОГО, МНОГО СЪЖЕЛЯВАМ КОЛЕГА , никой не може да се постави на твоето място да разбере колко е гадно това ( Дано го намериш и ги накажеш крадците !
                          Не, не се лъжеш колега - за същия става дума. Аз дори бях прикачил и снимката от обявата, понеже дори едно фото не успях да му направя за краткото време, в което го притежавах. Сега един месец по-късно бих казал, че съм го отписал - в началото се надявах, че може да се обадят за откуп (бога ми, бях готов да преговаряме) но явно не са го отмъканали с тава цел.
                          Та колеги, за да не си съчувстваме в таз тема непрестанно един на друг - бъдете бдителни, дръжте си моторите под ключ, под наблюдение, фото, видео и GPS контрол понеже в България явно си се краде!

                          Коментар


                          • #73
                            От: Откраднати мотоциклети !

                            И фамилия Пишон не пощадиха с чисто новия мотор.

                            http://www.motoverte.com/site/vol-de...hon-63208.html
                            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                            Коментар


                            • #74
                              Откраднат мотоциклет - 02.04.2012

                              Уважаеми колеги,

                              Със скръб на сърцето ви призовавам за съдействие. На 2 април гаражът ми, центърът на Варна, е бил разбит, а от него са задигнати мотоциклет и два чифта ботуши (установено до момента). Мотоциклетът по документи се води "Чинчи КМ 200 ГИ" с рег.таб. В 3283 К (без буква "В" на табелата), реплика на Suzuki DR 200
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:17092011274.jpg
Прегледи:1
Размер:180.3 КБ
ID:5362393. Ботушите са Stylmartin-Duna Adventure Натиснете снимката за да я уголемите

Име:19112011349.jpg
Прегледи:1
Размер:286.5 КБ
ID:5362395 и O'NEILL crossНатиснете снимката за да я уголемите

Име:422_4089.jpg
Прегледи:1
Размер:140.0 КБ
ID:5362394, и двата чифта черни, кросовите с кафява кожа от страната към мотора.

                              При наличие на информация:

                              Пост,ЛС или на 0893 750 401 - Стоян

                              Предварително Благодаря!
                              Прикачени файлове
                              Последно редактирано от Chinela; 06-04-12, 20:22.
                              В този свят се живее и умира само по веднъж - очаквам и за двете поне номинаций за "Оскар"
                              Варна, Сузуки ДР650РС

                              Коментар


                              • #75
                                От: Откраднати мотоциклети !

                                Откраднат е мотоциклет Honda Magna 250см3 1994г.
                                Последно паркиран пред блок 43А в квартал Христо Смирненски в София.
                                Обявен е за издирване.
                                Характерни белези - хлътване на резервоара от лявата страна.

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2011-07-10 19.09.43.jpg
Прегледи:1
Размер:179.7 КБ
ID:5362831Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2011-07-10 19.54.33.jpg
Прегледи:1
Размер:100.4 КБ
ID:5362832Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2011-07-10 19.54.59.jpg
Прегледи:1
Размер:121.5 КБ
ID:5362833
                                рег. Н: СТ 3476 К

                                Ако някой има информация моля да пише.
                                Благодаря предварително за съдействието.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X