Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро приключения

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ендуро приключения

    Първото ми ендуро клипче. Преди снимах с някаква фалшива камера сега вече взех нещо по-хубаво. Днес карах по леки участъци понеже беше кално и като цяло не ми се каляше.
    Имаше падане понеже без да искам бутнах свободна скорост... Общо взето покефих се, но и нямах много време
    Малко оплесках качеството с моите конвертвания, за което се извинявам
    Та това ще е като за начало и ще продължавам да качвам

    Последно редактирано от rdlegy; 23-12-13, 20:09.

  • #2
    От: Ендуро приключения

    Брейй, кви стръмни поляни катериш.
    Диян Димитров

    Коментар


    • #3
      От: Ендуро приключения

      Не съм карач карам си за кеф, но и нещо не ми се отдалечаваше затова реших малко в гората и малко наоколо да покатеря и ми хареса да ти кажа. Друго си е с гуми да караш много съм доволен като цяло и следващия път може да ида на по - стръмно

      Коментар


      • #4
        От: Ендуро приключения

        Другият път преди да се качиш на мАтора свали тези "РОГА" които стърчат на мястото на огледалата.Ще си спестиш много болка.
        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

        Коментар


        • #5
          От: Ендуро приключения

          Добре ще го направя бях забравил да ги махна мерси, че ми каза. Чудя се да махна ли и това черното под самия калник, където стои номера на мотора. Аз понеже съм го махнал номера и само загрозява мотора май ще го махна

          Коментар


          • #6
            От: Ендуро приключения

            И да не го махнеш то само ще се махне

            Коментар


            • #7
              От: Ендуро приключения

              Мотора изгуби копремсия и нещо се е счупило. Тея дни или догодина ще кажа какъв е бил проблема :X
              Последно редактирано от rdlegy; 26-12-13, 15:29.

              Коментар


              • #8
                От: Ендуро приключения

                ДА не стане темата от Ендуро приключения в Ендуро погребения,стягай го да не ти мине мерака.

                Коментар


                • #9
                  От: Ендуро приключения

                  Не няма да ми мине мерака парите ми ще отидат за мотора. Само ми съсипа настроението дано успея да го направя докато има сняг. Не търпя счупено и искам час по-скоро да разбера къде е проблемът и да поръчвам!
                  Направо не знам направихме му основен ремонт, буталото ставаше имаше каране в него и всичко тик такаше. По същия начин ми направи така като се беше отвила свеща жалко, че нямам такъв късмет и сега


                  П.С Ще ви убесня как стана. Карах си нормално и усетих някакво прекъсване продължих да карам още 15тина минути и както карам пак прекъсва и спирам мотора работи пускам гаста и на ниски гасне. Ритам пали обаче като върна гаста и пак угасва. Повече не запали и манивелата се натискаше леко. Обърнах мотора и го спуснах и запали, но нямаше сила се едно няма никаква компресия и се прибрах по нанадолнище до у нас бях го запалил за 20 секунди и вървеше докато не го угасих
                  Последно редактирано от rdlegy; 26-12-13, 21:54.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ендуро приключения

                    Първоначално публикуван от rdlegy Преглед на мнение
                    Не няма да ми мине мерака парите ми ще отидат за мотора. Само ми съсипа настроението дано успея да го направя докато има сняг. Не търпя счупено и искам час по-скоро да разбера къде е проблемът и да поръчвам!
                    Направо не знам направихме му основен ремонт, буталото ставаше имаше каране в него и всичко тик такаше. По същия начин ми направи така като се беше отвила свеща жалко, че нямам такъв късмет и сега


                    П.С Ще ви убесня как стана. Карах си нормално и усетих някакво прекъсване продължих да карам още 15тина минути и както карам пак прекъсва и спирам мотора работи пускам гаста и на ниски гасне. Ритам пали обаче като върна гаста и пак угасва. Повече не запали и манивелата се натискаше леко. Обърнах мотора и го спуснах и запали, но нямаше сила се едно няма никаква компресия и се прибрах по нанадолнище до у нас бях го запалил за 20 секунди и вървеше докато не го угасих
                    Много кофти си постъпил !!! След като ти е направил тоя номер още в началото , не е трябвало пак да го палиш и да го мъчиш!!! Имало е възможност да минеш само с ново бутало и сегменти , ама след като си го мъчил така е много вероятно да си надрал и цилиндъра и сега да трябва шлайф и риза /ако няма такава/ !
                    Другото , което е, какъв е тоя основен ремонт като не си сменил буталото ?!! Груба грешка !! Хората си сменят буталата всеки сезон ПРЕВАНТИВНО /и пак зависи колко се кара и как/ , с цел да се избегнат тея неща /а най-добре според мото час метъра , на определени мото часове да се смени буталото/ , а ти....

                    Нищо , мотора с пари и желание се прави , лошото , че ще си научиш урока по трудния начин !
                    Хайде сега , сваляй цилиндъра /ако знаеш как разбира се/ и виж какво е положението !! Дано се разминеш с по-малкото зло,макар да не ми се вярва !
                    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ендуро приключения

                      Ами цилиндъра има риза и ще може да се шлайфа. Мисля, че на симсон шлайф+хонинг беше 20тина лева не знам на тоя колко ще му е. Гледам за 90 лева бутало в България http://www.motoshop-bg.com/index.php...roduct_id=2391. Майстора на мотора каза, че е добре буталото. Като се има впредвид, че дадохме 400 лева за топ енд можеше да си купим пълен комплект за 600 лева бутало сигменти и всичко ама нали и майстора трябва да спечели той викаше, че гледал буталата по 150 лева аз в ебай ги намирам масово по 100тина лева със сигменти и четох, че на кмх са по - ефтини. Ще ви държа в течение какво стана, но имам чуството, че всичко е срещу мен

                      Коментар


                      • #12
                        От: Ендуро приключения

                        Отворихме го счупени сигменти и поодран цилиндър. Сега купуване на японско бутало и сигменти и шлайф. Човекът от магазина каза, че с хубаво бутало кара две години, но трябва да се сменят сигмените веднъж.
                        Помните ли в предишната си тема, че писах, че към края на лятото чух хрущене. Това хрущене е било от счупена част на горния сигмент и от тогава е каран няколо пъти мотора. Сега на тази част си личи, че има нагар значи е работил със счупен сигмент. Цялата работа идва, че майстора е сложил някакви тайвански сигменти и не са издържали, затова сега ще сложим най-хубавите за да не се повтаря това.
                        Пожелавам ви на всички да си искарате весело новата година!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Ендуро приключения

                          Здравейте. Може ли някой да помогне в избора на бутало ще съм много благодарен. Гледах митака бутала, но съм склонен да дам повече пари за бутало защото искам да ме кара 2 години и един път да сменям сигменти иска ми се нещо по-хубаво за да не се скапи отново. http://www.ebay.com/itm/KAWASAKI-KMX...3e8f80&vxp=mtr
                          Това е с един сегмент и ми се струва, че мотора ще бяга повече как мислите струва ли си? Гледах и бутала митака и за тях четох, че не са лоши. Вмомента буталото е 54 мм и ще търся 55мм ново бутало. Моля някой компетентен да ми помогне в избора на едно хубаво бутало. Много ми хареса на воснер с един сегмент, но не знам колко ще кара и дали има смисъл

                          Коментар


                          • #14
                            От: Ендуро приключения

                            Животе прав си, че кмх-а беше доста в бокса докато събера пари и да го оправя. Сузукито си е добре просто нямам превоз и съм на 200 метра от полицията. Много хора коментираха възраста ми. Само искам да ви кажа, че моето държание и на живота не се отличаваха много. И двамата се държахме идиотски и това не е за първи нито за последен път. Правим го за забавление, а понякога битка на мнения. Колкото до снимката наистина ли мислите, че направих тема за да споря с Живота и да се правя, че нямам мотор? Не знам какво толкова ще промени една снимка

                            Коментар


                            • #15
                              От: Ендуро приключения

                              Първоначално публикуван от rdlegy Преглед на мнение
                              Животе прав си, че кмх-а беше доста в бокса докато събера пари и да го оправя. Сузукито си е добре просто нямам превоз и съм на 200 метра от полицията. Много хора коментираха възраста ми. Само искам да ви кажа, че моето държание и на живота не се отличаваха много. И двамата се държахме идиотски и това не е за първи нито за последен път. Правим го за забавление, а понякога битка на мнения. Колкото до снимката наистина ли мислите, че направих тема за да споря с Живота и да се правя, че нямам мотор? Не знам какво толкова ще промени една снимка
                              Май трябва да ти затворят всички теми.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X