Първоначално публикуван от mitaka81
Преглед на мнение
Дано всички да са изкарали добре!Районът около Ябланица е чудесен за ендуро има всякакъв вид терени с различни препядствия и пътища в всяка една посока.Съжалявам,че не успях да присьствам на това сьбитие,дано винаги да е така весело с много емоций и адреналин
,защо не се обади имахме много бира......
),но за в бъдеще джипките ще са 4-5 ,а моторите още повече!!
Като тези цифри са от една тясно сплотена група,иначе от Нови Искър имаше бая народ! 


В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Остави коментар: