Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Цариградско шосе забранено за мотори

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Цариградско шосе забранено за мотори

    Тези които правят проблемите едва ли ще прочетат постовете ,а дори и да ги
    прочетат ,мислите ли че има полза от четенето ?
    Повечето откачалки са такива които сега се учат да карат и се мислят за безсмъртни.
    След години като поолегнат може би ще спрат да правят глупости,но на тяхно място идват други.
    Докато не започнат да се спазват правилата ,няма да се оправи Родината ни .

    Коментар


    • #77
      От: Цариградско шосе забранено за мотори

      Първоначално публикуван от x3mrjoe Преглед на мнение
      Колега/Колеги, продължавате "да търсите под вола теле".
      Продължавате да се опитвате да търсите начин, да обяснявате някъкви неща, на някъкви хора, които нито ги интересуват, нито ще Ви разберат.
      В ЗДП всичко това е обяснено повече от ясно, и ако се спазва всичко ще е О.К.
      За тези които не щат се прилагат рестриктивните мерки с помощта на Правилника за приложение на ЗДП.

      От много мисъл, няма смисъл !
      Колега... ако сме колеги разбира се... не обяснявам на никой нищо. А сме на това положение, защото никой не го интересува.

      По същество... ще мина на "ти" в тоя пост - само за него...
      Мислех да те насоля едно хубаво за това, което си написал и за тона с който така леко си позволяваш да пишеш, но вече ми едно... безразлично... така или иначе докато не те наврат в бордюра с 60 (и съответно не пръснеш и двете гуми или още по-добре не се отъркаляш красиво в продължение на десетина метра), или не се опитат да те прегазят докато кротко си чакаш на стоп лентата няма да ме разбереш та... какво да си правя труда?

      По въпроса с "Цариградско" - дали е заради това, че имат нужда от касичка, или пак някакви показности не ме интересува... Света не е "Цариградско" и хора остават без крака и на други места...

      Коментар


      • #78
        От: Цариградско шосе забранено за мотори

        Че е забранено по Цариградско е малоумие и факт, отдавна извстен.
        Но тя, темата отдавна не е за това.
        Истината е, че има твърде много самоубийци и на 2, и на 4 колелета. За съжаление.
        И ако се погледне статистиката, от тях тези със стаж над 20г. са изключение.
        Аз, като по-прост, изкрах първо В и М, след това А... 89-та...
        Нямаше култура на движението, никой не пази моториста.
        И сега няма.
        Ама и много камикадзета на 2 колела се появиха.
        Когато съм на 4 ги пазя. Когато съм на 2 СЕ пазя и се моля на Господ, да ме приемат за участник в движението...
        Сложил съм един байряк от ляво на метална стойка, куфари, мигачи, стопове където може...
        Де да знам, може би остарях... не ме влече по гонки и слаломи... и пак ако нещо ме е спасило до сега е рутината...
        Хора, пазете се. Пазете си децата...
        Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

        Коментар


        • #79
          От: Цариградско шосе забранено за мотори

          Забранен за движение на мотоциклети е основният столичен булевард - "Цариградско шосе"... Хм!

          Глобяват за минаване по него... Хм!

          Тия нашите шапки дали знаят значението на думата "дискриминация"?

          Ако не, е добре да го научат, защото съдиите в Страсбург със сигурност знаят какво значи тази дума!!!
          Последно редактирано от Ilarioncho; 29-04-11, 21:17.
          Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

          Коментар


          • #80
            От: Цариградско шосе забранено за мотори

            Аз лично определям писанията на съфорумиста ITTSO като импулсивни и недообмислени с доза неприязън към каращите мотоциклети.Нужна ли е злоба към мотористите?
            Николай Календжиев е пояснил в разбираем вид за хора тип "ITTSO" посланието "Пазете мотористите" !

            Коментар


            • #81
              От: Цариградско шосе забранено за мотори

              Първоначално публикуван от viking. Преглед на мнение
              Аз лично определям писанията на съфорумиста ITTSO като импулсивни и недообмислени с доза неприязън към каращите мотоциклети.Нужна ли е злоба към мотористите?
              Николай Календжиев е пояснил в разбираем вид за хора тип "ITTSO" посланието "Пазете мотористите" !
              Хич не ми се пише в темата тъй като не ми се влиза в безсмислени спорове, но ме заинтригува. Нямам спомен да се познаваме за да имаш основание да даваш определения относно "съфорумиста Ицо" и "хората тип Ицо".
              Все пак би ми било интересно да обясниш с твои думи изброените два типа "Ицо", че не става съвсем ясно какво имаш предвид. Обиди ли ме, похвали ли ме...?
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X