Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МОТО КЛУБ ЯРОСТ ТРЯВНА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: МОТО КЛУБ ЯРОСТ ТРЯВНА

    Първоначално публикуван от cdenev Преглед на мнение
    Малей,недей така ще кажат,че сме се наговорили..... Абе трябва да са по-свежи тия блузки , ама карай.Имам си две сиви от старите(едната необличана),ще си имам и трета нова , сивичка пак
    Дайте по точно вашите идеи,че израза:''по-свежи''малко не го разбирам!!!

    Коментар


    • От: МОТО КЛУБ ЯРОСТ ТРЯВНА

      Първоначално публикуван от cdenev Преглед на мнение
      Имаше такива модели ,пратихме ти ги. Каза,че нямали оранжево , да ама не всички карат КТМ-и. Нали?
      Да пратихте ми модели по които да се работиотносно цветоветв,се променят винаги с каквито си изберем така,че тези модели са по вашите снимкидоколкото човекът е можел да направи

      И така започваме с модел #2 по предложение на Цветан








      А това е моделът от Иван който ми прати и по него се правеше модел #3,но бил много труден за изработване и е направен някакъв компромисен варият




      Явно някой не ме е разбрал, аз не държа да има оранжево старите тениски са само сиви така,че това не е проблем за цветовете вие искахте да са по шарени,а това значи да има повече цветове,а сивият цвят е неутрален и става за всички марки моториИ проектите са безплатни така,че недейте да искате много от човека,като вземем да си плащаме тогава може да го притискамеайде от мене до петък

      Коментар


      • От: МОТО КЛУБ ЯРОСТ ТРЯВНА

        Първоначално публикуван от cdenev Преглед на мнение
        Малей,недей така ще кажат,че сме се наговорили..... Абе трябва да са по-свежи тия блузки , ама карай.Имам си две сиви от старите(едната необличана),ще си имам и трета нова , сивичка пак
        .И аз си имам две сиви,една оранжева и една черна,хо ако е сива пак ще си поръчам
        Последно редактирано от borkatasx; 05-02-12, 16:25.

        Коментар


        • От: МОТО КЛУБ ЯРОСТ ТРЯВНА

          Първоначално публикуван от valiokoev Преглед на мнение
          Дайте по точно вашите идеи,че израза:''по-свежи''малко не го разбирам!!!
          Ами Валка,свежеста идва от пранетопрах омекотител,а другото е от цветовото съчетаниесвободен стил

          Коментар


          • От: МОТО КЛУБ ЯРОСТ ТРЯВНА

            Първоначално публикуван от valiokoev Преглед на мнение
            Дайте по точно вашите идеи,че израза:''по-свежи''малко не го разбирам!!!
            Ми тя метафората е ясна от това ,което съм написал , но да поясня под свежи имам предвид цветни,раздвижени,интересни и т.н.....Сиви си имаме всички!
            Идеята за вертикален надпис ТРЯВНА на ръкавите е добра.
            Последно редактирано от cdenev; 05-02-12, 20:03.

            Коментар


            • От: МОТО КЛУБ ЯРОСТ ТРЯВНА

              Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
              Ами Валка,свежеста идва от пранетопрах омекотител,а другото е от цветовото съчетаниесвободен стил
              Доста тъпо пояснение

              Коментар


              • От: МОТО КЛУБ ЯРОСТ ТРЯВНА

                Първоначално публикуван от cdenev Преглед на мнение
                Доста тъпо пояснение
                Това е свежо прането, като искаш нещо по раздвижено направи,го да го одобрим и ние защото отстрани е лeсноаз публикувах три проекта да се каже да или неако имаш нещо напредви го направи да се видиако ще се заяждаме по добре да не правим нищо и да си караме работата както предида си караме със сивите тениски и това е

                Коментар


                • От: МОТО КЛУБ ЯРОСТ ТРЯВНА

                  Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                  Това е свежо прането, като искаш нещо по раздвижено направи,го да го одобрим и ние защото отстрани е лeсноаз публикувах три проекта да се каже да или неако имаш нещо напредви го направи да се видиако ще се заяждаме по добре да не правим нищо и да си караме работата както предида си караме със сивите тениски и това е
                  Ти публикува три проекта и искаше коментари,аз си изказах моето мнение,което се подкрепи от някои колеги.....пък ти ми коментираш как переш,и кой се заяжда не знам . Да не разваляме темата и да решим най-добрия варянт

                  Коментар


                  • От: МОТО КЛУБ ЯРОСТ ТРЯВНА

                    Първоначално публикуван от cdenev Преглед на мнение
                    Ти публикува три проекта и искаше коментари,аз си изказах моето мнение,което се подкрепи от някои колеги.....пък ти ми коментираш как переш,и кой се заяжда не знам . Да не разваляме темата и да решим най-добрия варянт
                    Ти говориш за свежо а не показваш какво е тотака, не мога да те разбера,а коментарите бяха за нещо друго което не съм публикувал

                    Коментар


                    • От: МОТО КЛУБ ЯРОСТ ТРЯВНА

                      Колеги, нали уж трябваше да е "НОВ ПРОЕКТ". Аз освен третия вариант, нищо ново не видях.
                      Фантата

                      Коментар


                      • От: МОТО КЛУБ ЯРОСТ ТРЯВНА

                        То това с прането може би беше за разведряване,че май яката зациклихме.

                        Коментар


                        • От: МОТО КЛУБ ЯРОСТ ТРЯВНА

                          Първоначално публикуван от The Infamous Преглед на мнение
                          Колеги, нали уж трябваше да е "НОВ ПРОЕКТ". Аз освен третия вариант, нищо ново не видях.
                          Добре де след като тези не ви харесват пуснете нещо конкретно за да го обсъдим.

                          Коментар


                          • От: МОТО КЛУБ ЯРОСТ ТРЯВНА

                            Първоначално публикуван от The Infamous Преглед на мнение
                            Колеги, нали уж трябваше да е "НОВ ПРОЕКТ". Аз освен третия вариант, нищо ново не видях.
                            А вторият да не сме имали такива тениски? Нали е по изпратени снимки от вас!!!!

                            Коментар


                            • От: МОТО КЛУБ ЯРОСТ ТРЯВНА

                              Ако някой може да предложи дори друга фирма в изготвянето на друг дизайн няма лошо само че да е безплатно защото не е нужно да харчим пари за глупости!! При вариант№2 кое не ви харесва,ако е цвета можем да го сменим или модела?
                              Последно редактирано от valiokoev; 05-02-12, 22:23.

                              Коментар


                              • От: МОТО КЛУБ ЯРОСТ ТРЯВНА

                                Явно нищо няма да излезе от тези проекти, затова хайде да приклячваме с тази дискусияи случайно ако излезе нещо по добро тогава да продължимняма смисъл да се чекаме за глупуститака,че аз приключвам да коментирам за тези блузиБлагодаря,че бяхте активниИма поважни финансови въпроси за обсъждане относно сътезаничтаБЛАГОБАРЯ!!!!Извинявам се ако съм засегнал някого
                                Последно редактирано от borkatasx; 05-02-12, 22:33.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X