Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МОТО КЛУБ ЯРОСТ ТРЯВНА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: МОТО КЛУБ ЯРОСТ ТРЯВНА

    Нали затова преработвахме емблематаза да се вижда ТРЯВНА и от доло ако пише същото наистина ще е смешно според мене а колкото за разбирането ти също присъствадаже идеята беше на старата фанелка да сложим емблемата
    Последно редактирано от borkatasx; 04-02-12, 19:01.

    Коментар


    • От: МОТО КЛУБ ЯРОСТ ТРЯВНА

      Първоначално публикуван от cdenev Преглед на мнение
      Сивата основа на №3 с цветовото оформление на №2 и надпис ТРЯВНА под емблемата на клуба ....., или много искам
      Като гледах моделите ми мина през акала варианта на Кроасана и след това като му видях мнението и ме изуми.Все ми чете мислите това момче.Така,че съм плътно зад мнението на Кроасанчо

      Коментар


      • От: МОТО КЛУБ ЯРОСТ ТРЯВНА

        За да няма излишни спорове моля,който може да пресъства в петък(10.02)между18и19ч.в хотел''ТРЯВНА''.Предлагам да съберем малко ''членски внос'' за кроасани!!!

        Коментар


        • От: МОТО КЛУБ ЯРОСТ ТРЯВНА

          Първоначално публикуван от valiokoev Преглед на мнение
          За да няма излишни спорове моля,който може да пресъства в петък(10.02)между18и19ч.в хотел''ТРЯВНА''.Предлагам да съберем малко ''членски внос'' за кроасани!!!
          Може и каса фанта и една цигулка нова

          Коментар


          • От: МОТО КЛУБ ЯРОСТ ТРЯВНА

            Пресъствието трябва да е за всички иначе няма да стане нито с вноските нито с проекта, ако не сме всички или мнозенство не би трябвало да се взема решения относно клуба а да се пие бира. Има много членове които са извън форума а се к-ра от 2-3ма.Миналата година направихте добри,но тази ще има логото на клуба така че ще се вземе мнението от всички....До петък

            Коментар


            • От: МОТО КЛУБ ЯРОСТ ТРЯВНА

              Напълно си прав който не може да дойде има и телефонииначе ако чакаме да се съберем всички няма да стане скорои ако някой може да копира моделите да се видят на място

              Коментар


              • От: МОТО КЛУБ ЯРОСТ ТРЯВНА

                Първоначално публикуван от Niki_barziq Преглед на мнение
                Като гледах моделите ми мина през акала варианта на Кроасана и след това като му видях мнението и ме изуми.Все ми чете мислите това момче.Така,че съм плътно зад мнението на Кроасанчо
                Малей,недей така ще кажат,че сме се наговорили..... Абе трябва да са по-свежи тия блузки , ама карай.Имам си две сиви от старите(едната необличана),ще си имам и трета нова , сивичка пак

                Коментар


                • От: МОТО КЛУБ ЯРОСТ ТРЯВНА

                  Първоначално публикуван от cdenev Преглед на мнение
                  Ами трябваше да се разберем преди да ги ангажираш,защото сега наистина е неудобно,но......късно е, каквото изберем от тези ,това ще е ....и трявна/ТРЯВНА няма да е смешно,защото малкия надпис няма да се вижда ,сигурен съм!
                  А това е мострата от предният коментар


                  Коментар


                  • От: МОТО КЛУБ ЯРОСТ ТРЯВНА

                    Охоо и четвърти вариант имаме вече

                    Коментар


                    • От: МОТО КЛУБ ЯРОСТ ТРЯВНА

                      Първоначално публикуван от cdenev Преглед на мнение
                      Охоо и четвърти вариант имаме вече
                      Ха това е първи вариянт от лятото когато и ти го прие но явно си бил само да се видим

                      Коментар


                      • От: МОТО КЛУБ ЯРОСТ ТРЯВНА

                        Да приел сам го ,защото коментирахме само за добавяне на лого в/у старите блузки .А ако има новата конфекция,то по-добре да е доста по- различна.И забележи,че и на аватара ми се вижда,че съм от ТРЯВНА .Съжелявам,че в петък няма да можем да се видим пак

                        Коментар


                        • От: МОТО КЛУБ ЯРОСТ ТРЯВНА

                          Хайде показвайте проекти по-шарени, разчупении в петък да може да ги обсъдим

                          Коментар


                          • От: МОТО КЛУБ ЯРОСТ ТРЯВНА

                            Имаше такива модели ,пратихме ти ги. Каза,че нямали оранжево , да ама не всички карат КТМ-и. Нали?

                            Коментар


                            • От: МОТО КЛУБ ЯРОСТ ТРЯВНА

                              Според мен този вариант,старите екипи оба4е с емблемата отпред са най ода4ни.През миналогодишните състезания нашите момчета се оличаваха доста ясно сред вси4ки останали,а също са каде по хубави от всички други който съм виждал по срещи с други колеги от други групи.И са неотрален цят спрямо кой какъв мотор кара.Но това си е ли4но мое мнение докато другите неси кажат думата.

                              Коментар


                              • От: МОТО КЛУБ ЯРОСТ ТРЯВНА

                                Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                                А това е мострата от предният коментар


                                Имам ново предложение:този вид на простира със промяна в ръкавите(нещо цветно-оранж.,жълто,зелено и т.н)мисля,че е компромисен вариянт.След като мислите,че надписа''ТРЯВНА''не се вижда може да бъде поставен вертикален надпис на един от двата ръкава.
                                Последно редактирано от valiokoev; 05-02-12, 12:35.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X