Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

    Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
    Убава работа!!! Не мога да разбера ,Господин Петьо Джартов,как така човека от които вие черпехте инфорнация и заставахте едвали не мирно,днес влизате в такива полемики???Сигурно колелото на живота наистина се върти и то само напред!!! Едно ми хареса в твоето разсаждение ,,, А именно:Щял да пуска заповед да не се карат моториАми да пусне и заповед на 2 ри август да не преминават автобуси за Бузлуджа щото на червените бабичи от Шипка кокошките ще спрят да носят червени яица!!!! Баи Фил стягаи баираците
    Ние за теб знаем,2004 г. на състезанието в гр.Енина, подчертавам дебело, хората се състезаваха ,а ти караше срещу тях,беше избрал чудесния момент за да видиш дали можеш да минеш от там
    Стефан Дянков

    Коментар


    • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

      Първоначално публикуван от diskusa Преглед на мнение
      Ние за теб знаем,2004 г. на състезанието в гр.Енина, подчертавам дебело, хората се състезаваха ,а ти караше срещу тях,беше избрал чудесния момент за да видиш дали можеш да минеш от там
      Първо някои неща са ти нмого далечни !!! Защо не знам??Второ никога когато е имало състезание през 2004,в деня на което съм правил опити !! От къде ти идват тия неща на ум ??? Бог знаи?? Абе свободен си си да си мислиш своята!!!
      А защо не доидеш някои ден да покараме а само дрънкаш менците по клавишите????
      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

      Коментар


      • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

        Аз карам само в интернет,съжелявам в гората не се справям добре Сгрешил съм годината извинявай 2006 г
        Последно редактирано от diskusa; 26-11-09, 20:09.
        Стефан Дянков

        Коментар


        • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

          Аиде сега нещо по сериозно!!Стига лаи кучки!!!Днес бръмнах до беседката и що да видя Бат Шор пердаши гвоздеи по кофража на основите!!! Хубаво ама не му стигнали дъските!!! Я викам да направя аз една ревизия в нас ,и шо излезе матриал дал бог . Утре трябва да довършим кофража за основите и да го полеем с винцок ,буркан има , и мръфки за мезе че да се заздрави !Оттам на сетне думата има голямата бригада с лопатите
          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

          Коментар


          • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

            Първоначално публикуван от diskusa Преглед на мнение
            Аз карам само в интернет,съжелявам в гората не се справям добре Сгрешил съм годината извинявай 2006 г
            А още ще се коригираш!! А от къде черпиш информация че с Енинци да си нямаш работа ??? Кво лошо видя от тях???
            Най-добре е да имаш богати приятели!!!
            Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

            Коментар


            • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

              Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
              А още ще се коригираш!! А от къде черпиш информация че с Енинци да си нямаш работа ??? Кво лошо видя от тях???
              Незнам какво лошо си видял от Енинци, но специално Фъра, винаги се е съобразявл с каноните на ловджиите и се е разбирал с всички!
              Eвгени Филчев
              Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

              Коментар


              • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                Чичко ФЪР ние поне тоз проблем го нямаме с кмета и бабите .Еигу на човека ша помогне с цимент незнаино кога ама обища Аиде всички мотористи и курбанджии минете през караванката на ВАСКО и бу,тнете нещо в БУРКАН-БАНК аиде не се услушваите

                Коментар


                • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                  Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                  А още ще се коригираш!! А от къде черпиш информация че с Енинци да си нямаш работа ??? Кво лошо видя от тях???
                  Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                  Незнам какво лошо си видял от Енинци, но специално Фъра, винаги се е съобразявл с каноните на ловджиите и се е разбирал с всички!
                  Аз от Енинци лощо не съм видял и нищо лошо няма да кажа.С Фъра сме си разменяли шапките ама като се видим пак се уважаваме.
                  Но въпроса май не е такъв,май нещо кмета не му е на таман.
                  Абе да не му изтича мандата бре хора,че да трябва да се набират точки???

                  Коментар


                  • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                    Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                    ..С Фъра сме си разменяли шапките ама като се видим пак се уважаваме.
                    ..
                    Малеее, Фъра с кой ли не си е разменял шапките...

                    Коментар


                    • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                      Малеее, Фъра с кой ли не си е разменял шапките...
                      Ъслъ бре,ине само шапките аи каските маи






                      Бат Ваньо,не мога да се сдържа да не повторя една снимка и съжалявам че неможе да се повтори!!!!!!

                      Последно редактирано от Чичко Фър; 27-11-09, 06:56.
                      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                      Коментар


                      • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                        Важно съобщение !!!

                        По молба на ловните дружинки с.Енина и с.Изворово ви уведомявяме, че на 28.11.2009г. и 29.11.2009г., ще се ловува и с ловни карабини в местностите "Катуните" и "Ушите".
                        Молим Ви най-учтиво, да не правите преходи в тези местности, за да се избегнат неприятни инциденти.


                        МОНИКО

                        Коментар


                        • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                          Първоначално публикуван от монико Преглед на мнение
                          Важно съобщение !!!

                          По молба на ловните дружинки с.Енина и с.Изворово ви уведомявяме, че на 28.11.2009г. и 29.11.2009г., ще се ловува и с ловни карабини в местностите "Катуните" и "Ушите".
                          Молим Ви най-учтиво, да не правите преходи в тези местности, за да се избегнат неприятни инциденти.


                          МОНИКО
                          Брей - след всичко предходни приказки това си е направо пробив
                          Благодарим много за съобщението и дай боже всяка седмица да е така
                          EnduroX Alba-Damascena 2019

                          Коментар


                          • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                            Първоначално публикуван от монико Преглед на мнение
                            Важно съобщение !!!

                            По молба на ловните дружинки с.Енина и с.Изворово ви уведомявяме, че на 28.11.2009г. и 29.11.2009г., ще се ловува и с ловни карабини в местностите "Катуните" и "Ушите".
                            Молим Ви най-учтиво, да не правите преходи в тези местности, за да се избегнат неприятни инциденти.


                            МОНИКО
                            Oще по важно съобщение!!!!
                            По моя молба. Уведомявам ловните дружинки на с. Енина и околието , че на 29.11.2009 , ако оздравея ще карам от ГАброво до Енина по черните пътища и пътеките.
                            Моля Ви най учтиво, да преустановите лова в посоченият раьон за да се избегнат сакатлъците.

                            П.п. Дискус престани да се държиш, като наемател или собственик на местността около Шипка. За разлика от Джартов , който повече нямало да кара по шипченските пътеки, аз ще засиля присъствието си там.

                            Коментар


                            • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                              НякоЙ пЪк щял да ми казва де да си карам моторетката ,и то пак баш в гисово дет ,ам хич няма да стане.Ако ще и с автомати да бЪдете
                              Последно редактирано от Тануцо; 28-11-09, 21:31.

                              Коментар


                              • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                                Доста четах и е време да кажа и аз своето мнение по темата,така като имам наблюдение от 2те страни на ,,барикадата,, ще кажа че гората е за всички–мотористи,туристи ловци гъбари и про4ие и е въпрост на малко такт и усещане да не се кара там където се подхранва дивеча и изказвания от рода на по– горното звучат леко казано нелепо и незряло и затова според мен трябва да се намери идеалния баланс.А ти прешалецо ела специално за теб ще направим ескорт ЗАПОВЯДАИ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X