Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

    мда - полицаите са си в правото да спират всеки когато решат

    миналата седмица са спрели Каяра до ОМВ - добре, че е бил редовен

    и в тоз ред на мисли - спрете да им давате поводи, че току виж сме се превърнали в квартал на габрово
    ако не знаете - там е ужас от тази гледна точка, така че моля всички да се замислят
    на тия пичове с пистарите няма как да им влияем ама поне ендурджиите и тия, които четат форума нека се съобразяват със закона, че и нас ще погнат
    че след това ще е късно да викаме "к'вой туй нЯщо"

    последните 3 излизания срещнах 2 патрулки по пътя - не ме спряха
    ама си карах кротко, без гъзарлъци и изпълнения
    уважавайте закона, за да ни уважават и нас

    сетих се и друго нещо - всички, които имат фланелки на клуба са ДЛЪЖНИ да се съобразяват със закона

    и ако някъде се осерете, не дрискате само вас си ами и всички членове на клуба

    така че, давайте го малко по - отговорно, моля!
    EnduroX Alba-Damascena 2019

    Коментар


    • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

      Първоначално публикуван от Тодор Пашов Преглед на мнение
      мда - полицаите са си в правото да спират всеки когато решат

      миналата седмица са спрели Каяра до ОМВ - добре, че е бил редовен

      и в тоз ред на мисли - спрете да им давате поводи, че току виж сме се превърнали в квартал на габрово
      ако не знаете - там е ужас от тази гледна точка, така че моля всички да се замислят
      на тия пичове с пистарите няма как да им влияем ама поне ендурджиите и тия, които четат форума нека се съобразяват със закона, че и нас ще погнат
      че след това ще е късно да викаме "к'вой туй нЯщо"

      последните 3 излизания срещнах 2 патрулки по пътя - не ме спряха
      ама си карах кротко, без гъзарлъци и изпълнения
      уважавайте закона, за да ни уважават и нас

      сетих се и друго нещо - всички, които имат фланелки на клуба са ДЛЪЖНИ да се съобразяват със закона

      и ако някъде се осерете, не дрискате само вас си ами и всички членове на клуба

      така че, давайте го малко по - отговорно, моля!
      Абсолютно съм съгласен с Тодоса!

      А пък носенето на фланека на клуба, си е чиста форма отговорност(трябваше Тошка по една клетвена декларация да им дадем да подпишат), аз ако ще вдигам пушилки в населено място, не я обличам
      Eвгени Филчев
      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

      Коментар


      • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

        Момчета да ви кажа, шефа на полицията на Казанлък е ловджия и е казал на патрулките да ни гонят, че ние сме им гонили дивеча из гората и неможели да го съберат после! Карал ги в събота и неделя да дежурят на ОМV. Това е истина знам го от сигурен източник, така че имайте си едно наум макар да сте изрядни!
        КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

        Коментар


        • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

          Първоначално публикуван от Тодор Пашов Преглед на мнение

          че току виж сме се превърнали в квартал на габрово
          Ха,ха Филчев, Филчев,май и ти ще правиш буркани с Жасминовите мръвки!!

          Коментар


          • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

            Първоначално публикуван от tapotoparche Преглед на мнение
            Момчета да ви кажа, шефа на полицията на Казанлък е ловджия и е казал на патрулките да ни гонят, че ние сме им гонили дивеча из гората и неможели да го съберат после! Карал ги в събота и неделя да дежурят на ОМV. Това е истина знам го от сигурен източник, така че имайте си едно наум макар да сте изрядни!

            Аз пък, от рано взех да се усещам и изкарах още една специализация



            Хем моторист, хем авджия

            Eвгени Филчев
            Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

            Коментар


            • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

              Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
              Аз пък, от рано взех да се усещам и изкарах още една специализация



              Хем моторист, хем авджия

              Не та ли домързя да ги чистиш тея фъркатите а бе ЧИЧКО ФИЛ

              Коментар


              • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
                Не та ли домързя да ги чистиш тея фъркатите а бе ЧИЧКО ФИЛ
                Още търсим кой да ги оправи
                Eвгени Филчев
                Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                Коментар


                • долината на тракииските царе

                  Я да се преброим за неделя. Тръгваме от Плевен рано рано. Към 11:30 ще сме в Енина. Има ли желаещи да заформим нещо на беседката ? Давайте да действаме, че няма време.
                  Ако вали, ще караме във форума. Желаещи
                  И не се бутайте, място има за всички.

                  Коментар


                  • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                    Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                    Я да се преброим за неделя. Тръгваме от Плевен рано рано. Към 11:30 ще сме в Енина. Има ли желаещи да заформим нещо на беседката ? Давайте да действаме, че няма време.
                    Ако вали, ще караме във форума. Желаещи
                    И не се бутайте, място има за всички.
                    Аз съм за за каране ама догодина За беседката може и сега

                    Коментар


                    • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                      Бе, да ви пусна малко клипчета от Търново, че там ми ги изтриха









                      слушайте в началото на клипа!!!

                      Последно редактирано от Тодор Пашов; 17-09-09, 21:49.
                      Eвгени Филчев
                      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                      Коментар


                      • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                        Аиде къде отидохте бе хора кво стана с вас карате ли не карате ли темата взе да потъва пущаите малко екстри Освен ЧИЧКО ФИЛ дето премести малко пияни клипове от ТЪРНОВО друго няма. Аиде вземаите в ръце че зима иде

                        Коментар


                        • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                          Да ви предупредя и помоля в същото време.
                          В близките няколко дни до около 10.10.2009г. ще раздвижим веригите на бойните ни машини по маршрута Казанлък-Тюлбето и Казанлък-Копринка.
                          Внимавайте когато карате и имайте в предвид ,че колоните са доста дълги.
                          КТМ 400 EXC

                          Коментар


                          • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                            Вече няма напускане и завръщане в Казанлък с мотор.Забележете червената стрелка с която съм посочил мястото на патрула на който се натъкнах днес пътя не е в републиканската пътна мрежа и тези не знам що дирят там.Явно чакат нередовни ендуристи и атвисти.
                            Прикачени файлове
                            КТМ 400 EXC

                            Коментар


                            • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                              Данеби да са дебнели цигани с каруци(пълни)!
                              Eвгени Филчев
                              Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                              Коментар


                              • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                                Незнам ама и аз 2 дни подред във Вторник сутринта към 9 и в сряда сутрин към 9 и 30 засякох 3-ма полицая с Емзети над 26 блок . Незнам какво чакаха там
                                Който не кара той не пада :mrgreen:
                                http://vbox7.com/play:84a1f27e

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X