Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

    Браво на вас момчета, ама някой ми убягва от групата ?

    Коментар


    • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

      [QUOTE=kocha;934920]От с. Шипка посока Габрово
      Абе Фил,срамота бре ти поне си от района.Ша земе някои селянин от гр.Шипка да ти тегли някои калем ,да те помисли за вреден дивеч
      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

      Коментар


      • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

        Вчера се видяхме с кмета на Шипка,човека е бесен и каза ,че в най-скоро време ще издава заповед за забрана за каране на мотори в района на Шипка. Забраната ще бъде съпроводена с полицейски постове през почивните дни......ще си го получиме най-накрая ! Защото никой не се съобразява с предупрежденията и всеки вика ай ше му е......а майката..

        А той също е моторист и преди време идваше с нас на разходки. Хората от крайните къщи,там от където се тръгва към Армана,всяка седмица му се жалвали и той каза че ще не ще е принуден да вземе мерки...

        Надявам се ,че тук освен моторджии,курбанджии,сеирджии има и разумни хора които ще разберат че е дошло време да намалиме карането в този район по не за известно време докато хората се успокоят
        Стефан Дянков

        Коментар


        • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

          Първоначално публикуван от diskusa Преглед на мнение
          Вчера се видяхме с кмета на Шипка,човека е бесен и каза ,че в най-скоро време ще издава заповед за забрана за каране на мотори в района на Шипка. Забраната ще бъде съпроводена с полицейски постове през почивните дни......ще си го получиме най-накрая ! Защото никой не се съобразява с предупрежденията и всеки вика ай ше му е......а майката..

          А той също е моторист и преди време идваше с нас на разходки. Хората от крайните къщи,там от където се тръгва към Армана,всяка седмица му се жалвали и той каза че ще не ще е принуден да вземе мерки...

          Надявам се ,че тук освен моторджии,курбанджии,сеирджии има и разумни хора които ще разберат че е дошло време да намалиме карането в този район по не за известно време докато хората се успокоят
          Ako знаеш само колко ме дразнят, хората със спокоен начин на живот, които по цял ден се ослушват за някакъв шум и в злобата си да го потушат, са склонни да се самоизядат! Предлагам да носим другия път червени байраци, че белким мирясат и спрат да мрънкат за неща, които осмислят и безтова загубеният им живот! Пък те нека се жалват, те и безтова друго преди 1989-та не са научили!!!

          Съжалявам, за по-грубия тон, но май станаха доста кметовете-ловджии, които се застъпват за 'спокойствието' на хората, от към 'шумни' моторджии!!!
          Eвгени Филчев
          Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

          Коментар


          • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

            Всеки си има гледна точка и решава сам какво да прави,щом така си решил действай Лошото е че накрая всички пришълци ще си отидат,а ние ще останем тук да се гледаме с хората на кръв....,но на теб кво ти пука нали.....
            Стефан Дянков

            Коментар


            • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

              Първоначално публикуван от diskusa Преглед на мнение
              Всеки си има гледна точка и решава сам какво да прави,щом така си решил действай Лошото е че накрая всички пришълци ще си отидат,а ние ще останем тук да се гледаме с хората на кръв....,но на теб кво ти пука нали.....
              При мен също идва скоро един кмет и ми говори подобни работи, повярвай, че е заради лова!
              Предната седмица нашите ловджии са гръмнали прасе на 50м. от група моторджии, които предните два часа са превземали, на същото място някакъв баир,,, та бягат ли прасетата от моторите?! Да не стане след време да ни плащат, че да бръмчим някъде, белким прасета сберем
              Отделен е факта, че все още има колеги които неразбраха, че в населено място гъзарии не се правят!!!
              Последно редактирано от kocha; 26-11-09, 06:41.
              Eвгени Филчев
              Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

              Коментар


              • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                Така е пич напълно ти вярвам,но когато в едно село се съберат кмета,попа и горския, винаги могат да ни скроят шапка !
                И ще трябва да играем на стржари и апаши.
                Стефан Дянков

                Коментар


                • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                  Първоначално публикуван от diskusa Преглед на мнение
                  Хората от крайните къщи,там от където се тръгва към Армана,всяка седмица му се жалвали и той каза че ще не ще е принуден да вземе мерки...
                  В Неделя аз бях точно на това място, и по кофти стечение на обстоятелствата ми се налижи точно там да си правя гума.Там има чешма, и едно момче си миеше колата имаше три деца да играят,и хора гледаха и се кефеха на моторите.По време на мойте ремонти човека с колата ми помогна ,дори ми даде помпа да си напомпя гумата,децата ме разпитваха за мотора ,че и накрая ги повозих.Разказвам това с идеята че аз не съм усетил никаква враждебност от страна на местните хора.
                  Естественно и Филчев е прав че винаги има гадни сноби който ще се появят да си избиват комплексите.Аз не виждам какво ще ми направи Полицията ако дойде там,имам всички необходими документи за движение по пътя.Освен да поставят знак на пътеката аа''забранено влизане"!

                  Коментар


                  • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                    Джарта,много е лесно от другата страна на балкана да обесняваш колко щастливи били хората като те видят да минаваш по тяхната улица с мотора си....
                    Аз имам предложение да се съберете габровската група ,да изчистите 7-8 добри пътеки от вашата страна,и да започнеме да идваме и ние да караме при вас ,че да могат и на нас да ни се порадват децата

                    Тъй,аз спирам да пиша по въпроса щото накарая ще излезе ,че аз съм най-големия ловец и на мен най-много ми пречите...... исках да предупредя за наближаващата разправия , вие си решавайте сами !
                    Стефан Дянков

                    Коментар


                    • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                      Първоначално публикуван от diskusa Преглед на мнение
                      Джарта,много е лесно от другата страна на балкана да обесняваш колко щастливи били хората като те видят да минаваш по тяхната улица с мотора си....
                      Аз имам предложение да се съберете габровската група ,да изчистите 7-8 добри пътеки от вашата страна,и да започнеме да идваме и ние да караме при вас ,че да могат и на нас да ни се порадват децата

                      Тъй,аз спирам да пиша по въпроса щото накарая ще излезе ,че аз съм най-големия ловец и на мен най-много ми пречите...... исках да предупредя за наближаващата разправия , вие си решавайте сами !
                      Имаш впредвид че сме НЕЖЕЛАНИ !!!!
                      Няма да идваме и това е! Поне аз няма да идвам,въпреки че не смятам че ти си човека, който ще определя кой къде да кара.Много добре знаеш че нито ти нито аз сме хора от който зависи нещо.
                      Аз просто в по горния пост си изразих мнението което базирам на едночасовия си престой в село Шипка.

                      Коментар


                      • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                        Абе вии нямате ли си пишки да си играите с тях ами сте са хванали за гушите я стига с тея препирни и я караите по весело

                        Коментар


                        • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                          Мисля, че Стефко е прав, че трябва да се мисли как да се постигне някакво равновесие между всички групи,защото ние искаме да караме ,ловците искат да ловуват,други искат тишина ,туристите да не караме по маркираните пътеки изобщо започва да става лудница.
                          Затова ако се поумува по повдигнатия въпрос мисля, че може да се намери някакъв изход.

                          Коментар


                          • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                            Ние нямаме вашите проблеми засега в дупнишкия район, но въпреки всичко от скоро караме само на едно импровизирано затворено трасе и пак е кеф.
                            Разбира се и дума не може да става за сравнение, но понякога трябва да има компромис.
                            Цяло лято ловджийте ги няма из балкана а и тогава денят е голям и топъл.
                            Сега излизаме към 11 и се прибираме 4 след обяд, покараме, хапнеме пиинеме и готово.

                            П.П. Пък и нали Тошко каза, че трябвало да се тренират препятствия на затвореното трасе постяонно..

                            Коментар


                            • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                              Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                              Имаш впредвид че сме НЕЖЕЛАНИ !!!!
                              Джарта,много добре знам че не съм аз човека които ще определя кой и къде ще кара,ти пък много си докачлив ,аз ти говоря че има сериозен проблем и назрява конфликт,ти мо говориш ,че нямало такова нещо и виждаш ли децата как ти се били радвали........,мен пък това ми прозвуча като : Имате си проблем -решавайте си го !

                              Е аз да се сърдя ли сега ?

                              Идеята ми беше,всички сме разумни хора и живеем тук на това място,сигурен съм ,че има начин да се разберем и всички да бъдат доволни.Аз също мразя лова като занимание и хоби....за мен е тъпо да убиваш тези животни за да ги изядеш,при положение че на магазина има всичко за ядене,но трябва ли да намразя хората които ходят на лов ,а са ми приятели ?

                              Искам да ви задам въпрос : Всяка година Ради прави курбан за здраве,тогава той кани всички ,и Габровци и Казанлъчани ,тези хора също са там ,като седнем на една маса кво ще правим ще си гледаме само в паниците ли ? Докато се наплюскаме и ай чао

                              Това ми беше тънката мисъл ,но явно повечето от вас не я схванахте !
                              Стефан Дянков

                              Коментар


                              • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                                Убава работа!!! Не мога да разбера ,Господин Петьо Джартов,как така човека от които вие черпехте информация и заставахте едвали не мирно,днес влизате в такива полемики???Сигурно колелото на живота наистина се върти и то само напред!!! Едно ми хареса в твоето разсаждение ,,, А именно:Щял да пуска заповед да не се карат моториАми да пусне и заповед на 2 ри август да не преминават автобуси за Бузлуджа щото на червените бабичи от Шипка кокошките ще спрят да носят червени яица!!!! Баи Фил стягаи баираците
                                Последно редактирано от Чичко Фър; 26-11-09, 19:30.
                                Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                                Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X