От: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка
Утре към 10:00ч. на "Лукойл" пък ще видим накъде ще ходим
)
Утре към 10:00ч. на "Лукойл" пък ще видим накъде ще ходим
)
бре ,вие сте били живи бе!,браво на вас идвате по нашия район и не се обаждате!!!!!много бързо ме забравихте!!!!!















































, после както каза Веско (Мандрата) " Ще се върнем по хубавата пътека с камъчетата" 




..
..








опазиха му каската 




































Тук са 40 потребители онлайн. 0 потребители и 40 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар