Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

    Първоначално публикуван от Smilen Преглед на мнение
    Идвайте то да не сме на сватба, че да е с покани В Неделя 10:30ч. на Лукойла на изхода към Шипка
    Във връзка с поканите
    Чу...вам, че отбора на КТМ прави сериозни приготовления за неделя,то нови гуми,яко заредени снимачни техники,даже Габриел приготвя 300 кабапчета за пикник, защото много щели да чакат другите докато изкачат екстриймчетата и да се подкрепят през това време

    Коментар


    • От: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

      Хахахаха,добре ,че и аз съм КАТМА,ще си отчакам и ще си одям на кебапи.Е с нова гума не мога да се похваля ,но пък с предна мога.Дано ми помогне поне малко тя ,че да стигна по бързо до скарата.
      Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

      Коментар


      • От: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

        Момчета,благодаря ви за страхотния ден който организирахте.Също искам да се извиня на господина с кавата ,дето го пометох .Не беше нарочно.Дано да има още хубви дни до края на годината ,че да дойдем пак.Аз лично се наиграх днес мнооооого яко.
        Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

        Коментар


        • От: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

          Днес пак се понаиграхме тук таме ,като се започна с ВИСИКОТО и се стигна до Ганчова чешма,та дори имахме и гости от Севлиево които също се включиха в играта.Има много клипове и на някой може да му умръзне да ги зяпа,но аз само отразявах събитията ,а те никак не баха безинтересни .Но сами се убедете в това
          Сутринта обичайното събиране ,но с един нов елемент-Смилен като разбра колко Ямахи се бяха събрали се уплаши и дойде с колата да изпрати Тедо и нас,но бързо взема правилно решение и отиде да се облича за да ни догони

















          Пайнара - "Печето",моя най добър приятел много се гордееше с о..............те и всеки искаше да си направи с него снимка за спомен



          И първите клипове










          клиповете продъжават




          Печето Пайнара












          вече на терасите








          улеите,скалите


          Ганчова чешма








          единствен Илиянката този път качи екстрийма и то два пъти ,няма да казвам с какъв мотор за да не ставам банален




          и вече в ресторанта


          дойдоха старозагорци и Ради


          отбора на Ямаха


          и на КТМ,малко отчаяни ,но ще свикнат да понасят тежката си участ


          Мляко ама не е то,уж ЕЛ-ВИ,о.......не то било Елена и то на "баш Краставичаря"

          Е...х, това е от мен и доскоро,......................... ЧАО..........

          Коментар


          • От: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

            Taзи седмица повторихме да не кажа потретихме трасетата Имахме гости който се представиха добре въпреки, че бяха с изтъркани гуми, но с правилните мотори

            Част от Севлиевската група на Високото

            Тази Неделя всички са поканени на банкет при Кашавела на Узана Поздрави
            NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

            Коментар


            • От: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

              Много ме кефи как се джафкате за марките.
              Пак ми се идва ,ама не ми се мъчи без гума .Дано този петък да има гуми и да си купя.Признавам си ,че се излагах като кифладжия тази седмица.Е то може и да съм си кифладжия де.
              Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

              Коментар


              • От: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                Първоначално публикуван от dragorip Преглед на мнение
                Пак ми се идва ,ама не ми се мъчи без гума .Дано този петък да има гуми и да си купя.Признавам си ,че се излагах като кифладжия тази седмица.Е то може и да съм си кифладжия де.
                Ще има и нови по весели неща.Слагай гумата и идвай!Само да не вали.

                Коментар


                • От: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                  Tази Събота от 10:30ч. ще е тръгването от "Лукойл" и програмата е: караме каквото караме и като огладнеем спираме на Узана хотел "Импулс" и там оставаме, леко банкетче и в Неделя най много оживелите да слезят с моторите до Габрово през пътеката на Здравето
                  NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                  Коментар


                  • От: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                    Бахти как ме подскрежавате,ама незнам жената дали ще ме пусне,а как ми се идва с вас.Голям купом е с ваща група.Почвам да водя преговори с жената от сега .Ако не се съгласи за двата дена ,казвайте къде да ви търся в неделя.То и в събота съм канен на Никул ден де ,ама мога да го прескоча.
                    Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

                    Коментар


                    • От: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                      Първоначално публикуван от dragorip Преглед на мнение
                      Бахти как ме подскрежавате,ама незнам жената дали ще ме пусне,а как ми се идва с вас.Голям купом е с ваща група.Почвам да водя преговори с жената от сега .Ако не се съгласи за двата дена ,казвайте къде да ви търся в неделя.То и в събота съм канен на Никул ден де ,ама мога да го прескоча.
                      В повечето от случаите и нас не ни пускат но ние излизаме НЕПУСНАТИ.
                      Ние БКС-РЕЙСИНГ мислим да излезем доло горе по същото време което е определил Смилен но с друга програма.Решихме да пробваме новия екстрйм да си поизпотим по нашите пътечки и по надвечер да се качим на Узана но с колите за по сериозен купон. Ние сме по по тежките работи зашото всички са около 100-те литра.

                      Коментар


                      • От: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                        Първоначално публикуван от vent68 Преглед на мнение
                        Ние сме по по тежките работи зашото всички са около 100-те литра.
                        С изключение на мен!

                        Коментар


                        • От: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                          Има ли свободни места за събота ??
                          Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                          0894328706

                          Коментар


                          • От: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                            Събота 100%карам НИКУЛДЕНА,в неделя само ако съм с гума.За всеки случай пишете в темата къде и в колко часа.
                            Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

                            Коментар


                            • От: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                              Я кажете,вчера валя ли много,че аз гума не си намерих пак и да знам какво да правя.Ако е много кално да не идвам да се мъча .Или да почвам да точа старата гума с флекса и да подаваме яко .
                              Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

                              Коментар


                              • От: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                                Първоначално публикуван от dragorip Преглед на мнение
                                Или да почвам да точа старата гума с флекса и да подаваме яко .
                                Tочи я с флекса и идвай утре
                                NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X