Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

    Първоначално публикуван от dragorip Преглед на мнение
    Забрави и ФОРД да напишеш))))))))))))).
    Я кажете в неделя ще кара те ли или вече ви е студено.
    Мислим да покараме.
    В неделя 10,00 на ЛУКОЙЛ.

    Коментар


    • От: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

      Първоначално публикуван от dragorip Преглед на мнение
      Я кажете в неделя ще кара те ли или вече ви е студено.
      В неделя,който иска да заповяда към 10.00-10.30 на бензиностанция "Лукойл"!

      Коментар


      • От: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

        Първоначално публикуван от vent68 Преглед на мнение
        Мислим да покараме.
        В неделя 10,00 на ЛУКОЙЛ.
        ай в 10.30ч. че трудно палим ха...ххх
        [SIGPIC][/SIGPIC]

        Коментар


        • От: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

          Малей тази сутрин направо посиня на "Ликойл" Бяха запалили цели три Ямахи Ненката ги беше поканил да нощуват в неговият гараж и цяла нощ дежури до печката да я подклажда

          ето и първият екстрийм Голямо чакане падна ама ..... с тея мотори не се усеща темпото


          Добре,че Габриел беше взел кебабчета, че докато дойдат Ямахите имахме какво да правим

          ето малко видео

          Няма кой да снима КТМ-ите




          после изтикахме, че даже и носихме на един баир Ямахите, дадохме една камера на Ненката да ни поснима малко и нас, че децата вече не щат да карат никъде ги нямало само Ямахи сме снимали

          П.С. пуснал съм ги от на Теодор профила без да искам Смилен съм

          Поздрави !

          Коментар


          • От: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

            Забравих да спомена, че на Ненката му се доспа по рано и си тръгна за това го няма на клипчетата. Цяла нощ е хвърлял дърва на печката да може да запалят музикалните му другари,като се наспи ще пусне и той някое клипче, че не сме ги носили Ямахите напразно я
            Последно редактирано от Smilen; 27-11-11, 20:52.
            NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

            Коментар


            • От: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

              Познати местенца, идния уйкенд се надявам пак да ви погостуваме
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • От: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                Следва отговора за разказа на Смилен по-горе...........
                Малей тази сутрин направо посиня на "Ликойл" Бяха запалили цели три Ямахи Ненката ги беше поканил да нощуват в неговият гараж и цяла нощ дежури до печката да я подклажда


                След като разбраха за съотношение на силите и че ги превъзхождаме ,решиха веднага тайно да елиминират Ямахите за да не ги позорят и постановката / пратиха ме най отпред уж да ги водя по трасето ,а то какво било/Както ги водя ,след едно слогче сложили едно пънче в тревата и аз като му скочих така рипнах, че първите 10 минути незнаех къде се намирам и съответно излязах от строя за този уикенд .
                Те си мислеха че са елиминирали конкурецията ,но аз бях вземал фотото и с невериятни усилия отидих на "ВИСОКОТО" да отбележа събитията ,а те бяха.......................вижте сами
                "Пусни клипчето"

                "Пусни клипчето"

                "Пусни клипчето"

                "Пусни клипчето"

                "Пусни клипчето"
                Ето и гвоздея на шоуто,Някои се разчекнаха от смях,като моя най-добър приятел
                "Пайнарчето"










                Всичко свършваше до тази точка за КаТМите













                След този сеанс и провал на КТМ ,си палнах моторчето и се прибах да си почивам за да може,те да продължат и да се показват в друга светлина,но истината е една ..........SORI
                Последно редактирано от Ненката; 28-11-11, 09:30.

                Коментар


                • От: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                  Момчета. Добре сте се позабавлявали. Да бяхте се обадили да дойдем и ние, за да е пълно ШОУТО. Особено фристайлът, много добре го умеем и сме ненадминати в таз дисциплина. ХА ХА ХА.
                  За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                  Коментар


                  • От: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                    Само на мен ли не искат да ми се заредят клиповете ???
                    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                    Коментар


                    • От: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                      На мен ми ги зарежда .

                      Коментар


                      • От: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                        Специален поздрав за всички КАТМИ

                        Когато фактите говорят и боговете мълчат
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0068.jpg
Прегледи:1
Размер:219.6 КБ
ID:5322015

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0067.jpg
Прегледи:1
Размер:230.5 КБ
ID:5322016
                        Последно редактирано от Chinela; 28-11-11, 20:32.
                        [SIGPIC][/SIGPIC]

                        Коментар


                        • От: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                          Май имаше и едно 21 годишно Сузуки,което се качи на всички екстрийми,за разлика от всички КТМ
                          [FONT=System][/FONT]

                          Коментар


                          • От: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                            Тази неделя дано не ми мине котка път и да успея да дойда при вас .Много ме е яд ,че тази седмица я пропилях.Моля ви само да решите малко по рано за тази неделя за да можем да се организираме поне 1н колисар с мотори.
                            Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

                            Коментар


                            • От: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                              Колеги,не ви познавам но уикенда жена ми ще ме води до Търново на гости при Бабата и Дядото.Та ако не е проблем да дойда да покарам с вас.
                              Тоест познавам Йонко и Джарата малко.Лятято направихме едно каране с тях.

                              Коментар


                              • От: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                                Първоначално публикуван от Боян Богданов Преглед на мнение
                                Та ако не е проблем да дойда да покарам с вас.
                                Тази неделя дано не ми мине котка път и да успея да дойда при вас .Много ме е яд ,че тази седмица я пропилях.Моля ви само да решите малко по рано за тази неделя за да можем да се организираме поне 1н колисар с мотори.
                                Идвайте то да не сме на сватба, че да е с покани В Неделя 10:30ч. на Лукойла на изхода към Шипка
                                NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X