Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

    Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
    Нали знаете че забранителните мерки са заради нарушителите, само че покрай тях "намазват" и коректните.
    Дано нестане като в Австрия, т.е. Ендуро=100% забранено, освен трасе.
    Ще станеееееее, просто е въпрос на време. Това пренасищане с мотори и АТV трябва да избие на някъде. Никой не е водил статистика, а и да пробва няма да успее, но май надхвърляме 10 000.

    Коментар


    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

      Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
      Наистина,но напоследък някой мотористи взеха да прекаляват!
      Айде не се прави и ти на света вода ненапита. Лично съм те видял да минаваш половината град на задна гума.

      Коментар


      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

        Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
        Айде не се прави и ти на света вода ненапита. Лично съм те видял да минаваш половината град на задна гума.
        Пък аз го видях на предна
        Засрами се
        EnduroX Alba-Damascena 2019

        Коментар


        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

          Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
          Нали знаете че забранителните мерки са заради нарушителите, само че покрай тях "намазват" и коректните.
          Дано нестане като в Австрия, т.е. Ендуро=100% забранено, освен трасе.
          Лошо тръгнаха нещата.След срещата с кмета и шефа на инспектората на гр.Габрово сме свидетели на затягане на дисциплината от доста колеги.Но асфалтаджиите не еб....ат,въпреки апелите във форума и местната преса.Освен че не четът форума,те са си си обикновени авто,а вече и атв и ендуро,джигити.За тях не съществуват правила за движение и когато шофират автомобилите си,камо ли офф роуд машини.Получихме разбиране от Община Габрово,но и ние трябва да откликнем със същото.За съжаление не разполагаме с ресурс за контрол над подобни "колеги" и ще "намажем" всички.
          Не дай си Боже!
          Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

          Коментар


          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

            Как да забранят ендурото ,кой може да забрани да се движим по черните пътища ,повечето са топографирани и са свободни за каране. Ако някой ката по частен имот може да стане някой разправия.
            А тези които са им регистрирани ендуротата никой нищо не може да им каже карат по пътя и в гората без проблем. А другите които са си купили моотокрос мотори само по черни пътища, има хиляди такива.
            Така че споко пподавайте яко газта ;-)

            Коментар


            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

              Рабира се всички, които имаме регистарация на моторите можем да караме и из града,но всичко да е в рамките на закона.Който има желания за екстремни изпълнения то нека те да бъдат само в гората и по черните пътища.Все пак има закони за движение по пътищата и трябва да се спазват.

              Коментар


              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                Някой може ли да ми разясни какви са санкциите при следните ситуации ако ме спрат господата полицаи :

                1.Без книжка "А категория" карам нерегистриран мотор ?
                2.Без книжка "А категория" карам регистриран мотор с платени ГО, преглед и данък в общината ?
                3.С книжка "А категория" карам нерегистриран мотор ?
                2018 KIA Sportage 1.6T AWD GT Line
                2007 AUDI A6 3.0TDI S-Line Quattro
                2007 HOMDA FMX 650

                Коментар


                • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                  Първоначално публикуван от shavo Преглед на мнение
                  Някой може ли да ми разясни какви са санкциите при следните ситуации ако ме спрат господата полицаи :

                  1.Без книжка "А категория" карам нерегистриран мотор ?
                  2.Без книжка "А категория" карам регистриран мотор с платени ГО, преглед и данък в общината ?
                  3.С книжка "А категория" карам нерегистриран мотор ?
                  Със сигурност ако караш нерегистрирано МПС по НПМ(национална пътна мрежа) се онема свидетелството от 3 до 6 месеца.Някой ми беше споменал че се и отнема разрешително за оръжие ако има такова.
                  Има много компетентни хора в форума просто трябва въпроса да се зададе в точния раздел.

                  Коментар


                  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                    Първоначално публикуван от shavo Преглед на мнение
                    Някой може ли да ми разясни какви са санкциите при следните ситуации ако ме спрат господата полицаи :

                    1.Без книжка "А категория" карам нерегистриран мотор ?
                    2.Без книжка "А категория" карам регистриран мотор с платени ГО, преглед и данък в общината ?
                    3.С книжка "А категория" карам нерегистриран мотор ?
                    Преди 3 месеца беше така:
                    1.от150-300лв.че си без книжка+500за гражданска +300за номер
                    2.Аз бях така и заради това попитах познат катажия-от150-300лв.
                    3.Отиде книжката за няколко месеца-незнам има ли глоба.

                    Коментар


                    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                      Първоначално публикуван от didogn71 Преглед на мнение
                      2.Аз бях така и заради това попитах познат катажия-от150-300лв.
                      А в този случай освен глобата взимат ли ти книжката и за колко време ?
                      2018 KIA Sportage 1.6T AWD GT Line
                      2007 AUDI A6 3.0TDI S-Line Quattro
                      2007 HOMDA FMX 650

                      Коментар


                      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                        Първоначално публикуван от shavo Преглед на мнение
                        А в този случай освен глобата взимат ли ти книжката и за колко време ?
                        Само глоба.Мен ме притесняваше да не ми вземат точки ,че бяха намалели и не ми се явява пак за "С".Само несъответствие с категорията.Лошото е при произшествие/да не се случва на никой/,винаги виновния е неправоспособния-нищо че другия примерно го е засякъл.Това беше преди ,даже катажията когото попитах извади закона да го прочете ,че не беше 100% сигурен дали има и друго наказание.

                        Коментар


                        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                          ОК, поизясниха ми се нещата, благодаря колеги !
                          2018 KIA Sportage 1.6T AWD GT Line
                          2007 AUDI A6 3.0TDI S-Line Quattro
                          2007 HOMDA FMX 650

                          Коментар


                          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                            За утре /неделя/ има ли желаещи за каране или всички сте "хванали" морета и реки!
                            Последно редактирано от deniss; 08-08-09, 14:04.

                            Коментар


                            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                              Първоначално публикуван от deniss Преглед на мнение
                              За утре /неделя/ има ли желаещи за каране или всички сте "хванали" морета и реки!
                              Към 9.00часа/неделя 09/ на Лукойл, пък може да сътворим нещо разтоварващо

                              Коментар


                              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                                Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                                Като пия две мастики незнам на кой свят съм.
                                Айде бе Джарта, какво направи със снимките. Не забравяй да пуснеш онази дето бутаме моят мотор, пък аз като ответен удар ще кажа: Утре да вземеш една лопата и да идеш да заровиш дупката, дето я направи като падна

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X