Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

    вардете се че аз вече изгорях с книжката и доста актчета но карането няма да спре заради тях само дето не трябва да караме по пътя за обществено ползване

    Коментар


    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

      и сега се чудя дали има смисал да обжалвам защото аз не бях в движение а бях на място

      Коментар


      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

        Първоначално публикуван от vikicha Преглед на мнение
        и сега се чудя дали има смисал да обжалвам защото аз не бях в движение а бях на място
        Мисля ,че има смисъл ако не си предизвикал ПТП или да са те спрели по време на движение.Никъде в закона не прочетох ,че е забранено да се тикат кросови мотори по пътищата. Аз бих се консултирал с адвокат на твое място. Дай малко подробности.

        Коментар


        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

          Днес понеже беше дъждовно и имахме дилема или да ходим семейно в МОЛА или ,ако спре дъжда да покараме моторчета Разбира се, че спря да вали и не след дълго бяхме на ОМВ

          От там понеже полицията не ни дава да караме по асвалта, право по изкуствената писта

          малко хлъзгавичко беше

          ама взе,че излезе и Теодор, аз к'во да правя след него

          от там слязохме по терасите и се запътихме към другата писта към Узана

          Поспирахме за почивка тук-там

          Стана малко студено и решихме да слезем към язовира, ама някой беше съборил дръвчета по пътя, но нали знаете емблемата на Хонда (крило) взе, че ги прилетя и КТМ-а к'во да прави след нея

          Рекичките и те бяха предошли, но успяхме да се включим навреме с преминаването им

          оказа се, че не сме само ние се кефим по дъжда
          ь
          малко спряхме за почивка

          Днес беше супер Отдавнане бяхме карали така по хладно и кално време, на Есен пак
          NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

          Коментар


          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

            Познавате ли високия снажен младеж с фланелката с номер 8

            Да е жив и здрав и му пожелавам много радост и спортни успехи.

            Коментар


            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

              значи мястото за срещи (кафенце,тръгване) няма да е лукоил??? и ако не кое ще е новото място
              [SIZE=4][COLOR=Red]H[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red]onda CRF 450R'05[/COLOR][/SIZE]

              Коментар


              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                Първоначално публикуван от ivailo petrov Преглед на мнение
                значи мястото за срещи (кафенце,тръгване) няма да е лукоил??? и ако не кое ще е новото място
                В гората
                [FONT=System][/FONT]

                Коментар


                • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                  и по-точно или още се обмисля
                  [SIZE=4][COLOR=Red]H[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red]onda CRF 450R'05[/COLOR][/SIZE]

                  Коментар


                  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                    Първоначално публикуван от ivailo petrov Преглед на мнение
                    и по-точно или още се обмисля
                    Ще се разберем допълнително
                    [FONT=System][/FONT]

                    Коментар


                    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                      смених си съединителя и сега няма да се налага да ме чакате и при първа възможност ще покарам с вас
                      [SIZE=4][COLOR=Red]H[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red]onda CRF 450R'05[/COLOR][/SIZE]

                      Коментар


                      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                        Пичове работата много е загрубяла.Някакви майсторчета атевисти са правили фиести разни кантари точно пред общината по улица Скобелевска пред погледа на кмета и сега има заповед да ни изловят всички до един.Трябва да се мисли нещо и то много спешно.
                        Ако трябва да отидем в кат да се разберем с някой от главатарите.

                        Коментар


                        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                          Първоначално публикуван от vent68 Преглед на мнение
                          Пичове работата много е загрубяла.Някакви майсторчета атевисти са правили фиести разни кантари точно пред общината по улица Скобелевска пред погледа на кмета и сега има заповед да ни изловят всички до един.Трябва да се мисли нещо и то много спешно.
                          Ако трябва да отидем в кат да се разберем с някой от главатарите.
                          Май сами си го просим

                          Коментар


                          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                            Рано или късно щеше да стане това
                            Говорим за тази работа от поне 2 години ама всеки вика мен няма да ме хванат и се прави на ГЕРОЙ из града
                            Сега ако наистина има такава заповед дупе да му е яко на които го хванат ще го отнесе заради всички.Ние с БОБИ го отнесохме веднъж да видим сега кои ще е
                            Краино време е да се съберем и да се разберем за това
                            Докато има кои да ги дразни няма да ни оставят на мира
                            А наи вероятно има и оплаквания и тогава те просто си вършат работата
                            НЕ ги защитавам полицаите НО мисля че някои хора прекалиха с карането в града и сега ще го отнесем всички

                            Коментар


                            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                              В Севлиево също чухме за някакъв "поздравителен" адрес към нас. Шефа на РДВР Габрово е севлиевеца Николай Митев. Незнам какво се е случило и кой къде се е издънил или не, или просто така са си решили, но и тук познати полицаи споделиха че имат разпореждане да бъдат безкомпромисни към мотористите.
                              Дори и да не караш из града ти стига да те хванат на пресечката която те вкарва в черния път и пак могат да те изрисуват здравата.
                              Жалкото е че заради няколко на брой човека страдат всички но това е положението в БГ, никой не го интересува другия и хората ни слагат под общ знаменател.
                              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                              Коментар


                              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                                Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                                ..... никой не го интересува другия и хората ни слагат под общ знаменател.
                                Много точно, Краси! При нас отдавна има 3-4 човека, които за по "напряко" към гората винаги минават през половината град с "мръсна газ" и задни гуми....към 9-10ч сутрин в събота и неделя, задължително! Сещате се какъв образ имаме мотористите нали...
                                Взеха мерки от полицията и сега повечето са без книжки с дебели актове. При вас съм убеден, че е същото, няма на кой да се сърдите.
                                Проблема го решихме с колесари, пикапи и всякакви други методи на придвижване, сериозни са униформените, заповедта е навсякъде.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X