Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "Риск " поредната организирана разходка

    Първоначално публикуван от offar Преглед на мнение
    А бях останал с впечатление,че иска да се вози само с модератори
    Че що бе ние модераторите не сме ли хора

    Коментар


    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

      Хора си Жоро,даже чувам че си от хубавите. Склонен съм да изчакам за почерпка и до Стоянов ден.Все пак,така правят готините типове.Поздрави!
      Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

      Коментар


      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

        Първоначално публикуван от offar Преглед на мнение
        Хора си Жоро,даже чувам че си от хубавите. Склонен съм да изчакам за почерпка и до Стоянов ден.Все пак,така правят готините типове.Поздрави!
        Ша почерпя, когато дойдеш на Плевен. Като дойда аз на Габрово, съм гост и трябва само да ям и да пия. Понеже обаче не пия, трябва само да ям. Погледни ма с едното, да те погледна с двете.

        Коментар


        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

          Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
          Ша почерпя, когато дойдеш на Плевен. Като дойда аз на Габрово, съм гост и трябва само да ям и да пия. Понеже обаче не пия, трябва само да ям. Погледни ма с едното, да те погледна с двете.
          Аз тебе ще те погледна едно хубаво!!!
          Ама като не мога да изтрезнея от тая ракия ,дето ми я донесе!!

          Коментар


          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

            Утре към 9:30 на Лукойла по кафенце и ще решим на къде ще покараме
            NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

            Коментар


            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

              Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
              Аз тебе ще те погледна едно хубаво!!!
              Ама като не мога да изтрезнея от тая ракия ,дето ми я донесе!!
              ЗА ракия, незнам дали съм ти носил, ама другият път като се видим, имаш от мен един спрей за гуми. По точно за предни гуми

              Коментар


              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                Първоначално публикуван от Смилен Преглед на мнение
                Утре към 9:30 на Лукойла по кафенце и ще решим на къде ще покараме
                taka e edni piat kafe a drugi praviat trase za tebe moje 6te raz4itame da oformi6 zatvorenoto na Triavna izviniavam se no tam kudeto sum niama kiriliza molia moderatorite da ne triat posta
                [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

                Коментар


                • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                  Днес има ли мокри ендуристи???

                  Коментар


                  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                    Джарто може да се чуем утре да направим една разходчица ... че от неделя немога да се движа целия съм схванат

                    Коментар


                    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                      Първоначално публикуван от Силвестър Бутански Преглед на мнение
                      Джарто може да се чуем утре да направим една разходчица ... че от неделя немога да се движа целия съм схванат
                      Че кат не си карал от 100 години така стававземи се зимай в ръце....взимай пример от нас...
                      :eek::eek::eek:[SIGPIC][/SIGPIC]

                      Коментар


                      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                        Днес малко позаваля дъжд, обаче ни разпънаха чадъри само и само да не се откажем от карането

                        Отидохме по Трявна да почистим малко пътечките и какво да видим там кадето не може да се минава, Ненката (Той втори ден е там много работа отхвърли, БРАВО) с едно шпрейче в ръка слага по една стрелка

                        Мушнахме се в гората по пътечките

                        Гората беше гъста и поспирахме да се чакаме,че само аз имах ГПС и никой не знаеше пътя естественно

                        Пайнара се чувства комфортно заобиколен от Хонди

                        Тук бутнахме едно дърво на пътя, че стана безинтерестно

                        Стефката пак го мина с 200км.

                        Такива дебели дървета вече не сме рязали

                        Пайнара само чака някой да стане от Хонда, че да му седне на мотора

                        Братска прегръдка

                        Тук тези скали не можахме да ги махнем и се наложи да носим Ямахите

                        Теодор погледа малко и реши да не си носи мотора........

                        ..........даде го на мен

                        Мръсен му бил мотора и не можел да го гледа така

                        добре го изми и продължихме

                        Другите щели да ползват автомивка в Габрово

                        Дойдохме да хапнем малко и вижте кой ни посрещна там

                        Като не кара поне обща снимка направи

                        Теодор да не забравя звука на двутактовият мотор си има Алаксандър

                        Супер покарахме Не ни валя даже и дъжд пък очаквахме, ама ни изчака да се върнем, абе и да беше заваляло нямаше да ни е за първи път, нито за последен
                        NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                        Коментар


                        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                          Знаех си, че всичките сте слабаци. То голямо бутане. Джартата е най добрия. Ще ви дам и пример, който не се е появявал до сега на бял свят. Ето:

                          Коментар


                          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                            Честит имен ден на всички именици.Живи,здрави и да ПОЧЕРПИТЕ подобаващо.НАЗДРАВЕ!

                            Коментар


                            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                              Искам най-официално да изкажа моето възмущение от вас.

                              Ей това ако не е габровска работа, кое друго е.....
                              Да смените мястото на състезанието от Габрово в Трявна за да не ви се изтърка пистата..

                              Коментар


                              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                                Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                                Искам най-официално да изкажа моето възмущение от вас.

                                Ей това ако не е габровска работа, кое друго е.....
                                Да смените мястото на състезанието от Габрово в Трявна за да не ви се изтърка пистата..
                                Ей това е, пак ни разгада тънките ходове,то и на Севлиевска музика играем ,но се събуваме по терлици за да я чуваме по добре,изобщо паднели келепир "ГАБРОВЕЦА" е играта

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X