Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Crazy Job - Обикновено Ендуро

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от Николай
    Що не съм малко по наблизо .Явно голяма веселба е паднала,драйвера на KLR-а да не е прекалил с кафетата че е толкова нервен,много цветисто ''благославя'' Съжалявам за коляното Жоре,оправяй се по бързо
    драйвера на КЛХ-а благославя Жоро защото ни прекара през това страхотно място,аз бях много уморен защото повече от месец не бях карал и "акомулаторите" ми бяха напълно изтощени,3дена след това бях с ужасни болки и изпращах по адрес на Жоро още по-цветни ругатни/ТЯХ АКО БЕШЕ ЧУЛ/ беше супер въпреки болката след това
    [SIGPIC][/SIGPIC] най-добрите

    Коментар


    • buchkata написа:
      драйвера на КЛХ-а благославя Жоро защото ни прекара през това страхотно място,аз бях много уморен защото повече от месец не бях карал и "акомулаторите" ми бяха напълно изтощени,3дена след това бях с ужасни болки и изпращах по адрес на Жоро още по-цветни ругатни/ТЯХ АКО БЕШЕ ЧУЛ/ беше супер въпреки болката след това
      Ти е имало кой да ''благославяш'' , а пък аз повечето пъти сам се прекарвам и после се чудя що ме сърби задн..а. ,ама карай да е весело щото това остава.

      Коментар


      • а на 29.12. пак с костюмите ли Жорка?Аз ще приготвя една песен на пианото(ч) става ли?
        най интересното е че сигурно за тоз банкет знаят само 5 човека които четат форума нали?

        Коментар


        • Всички знаят, освен само ти май ?!

          Подготви песента: " You don't know what love is " от Милко Калайджиев.
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • А качването на шипка на 29 ти или на 31 ви ще е
            не е ли с моторите както миналата година ходихме на 29 ти май бяхме миналата година

            Коментар


            • На 31-ви ще е. Миналата година онова беше инцидентно.
              Вчера бях на Стара Планина. На билото има една педя сняг.
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • Жоро Хаджиев,
                респект, бате!!! Много яко!
                //(. )( .)\\

                Коментар


                • Първоначално публикуван от PSYchadelicates
                  Жоро Хаджиев,
                  респект, бате!!! Много яко!

                  Благодарим PSYchadelicates !
                  Ще с' стараем и за в бъдеще

                  Забелязал съм, че най-псуваните мероприятия, най-хубави спомени оставят!
                  Ендурото и сексът не са шега работа !
                  -------------
                  Животът се измерва с броят на издишванията !

                  http://sixdayscrazyjob.com
                  http://crazy-job.com

                  Коментар


                  • мдаааа дълбок отпечатък върху мозъчната кора (преносно)

                    positive things happens to positive thinkers
                    //(. )( .)\\

                    Коментар


                    • positive things happens to positive thinkers[/quote] а ние които не мислим позитивно и много псуваме,какво ще ни се случи само лоши неща ли Който иска да изпита удоволствието от истинското ендуро да си вземе Жоро Хаджиев водач да става ШОУ
                      [SIGPIC][/SIGPIC] най-добрите

                      Коментар


                      • така като чета как пишеш, определено си позитивно мислещ ... а за тва, че понякога се псува брутално и фърчат предмети насам - натам си е в реда на нещата, то даже без тва качествена позитивна емоция трудно се постига. Противния вариант е да сме некви английски аристократи - пази боже То между другото такива сдържани хора са най-големите ХЕЙТЪРИ, така, че братя псувайте наволя, когато се налага, важното е като цяло да се мисли позитивно. В по-общ план.

                        shine on
                        //(. )( .)\\

                        Коментар


                        • Re: НОВА ПЪТЕКА !

                          Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
                          Честито на Ники за новата машина!

                          Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев

                          Геoрги Чимширов ATV доста зор видя, но на молбите му за помощ към Янчо и мен, ние отговорихме, че сме бизнесмени и не можем да се излагаме в гората да бутаме.
                          Ако не беше си шътнал предишната май вие щяхте да го молите за помощ

                          Доста сте се забавлявали като гледам снимките. А и сте нацелили хубаво време. Айде па като се преобурудвам ще идвам да помагам на такива хубави пътечки.

                          Коментар


                          • ОКОЛО КОЛЕДА И NEW YEAR.

                            Около Коледа и Нова Година много често се събирахме за да се консултираме как повече да обънем внимание на семействата си по време на празниците.
                            Ето и консултациите по дати:

                            Първо Данчо и Кокера отидоха на едноседмична совалка из Австрия, Германия, Италия и Гърция. Малко снимки от тогава:


                            В Австрия нашите приятели от Desert dream са правили тренировки по траял (out door) и нешите отишли да им покажат!


                            Докато другите карали, Кокера решил, че няма какво ново да научи и готвел боба.


                            Канавки, фигурки ... ей такива неща тренирали австрийците.


                            Обяда е сготвен и всички са се събрали да хапнат около клубното барче. ( бунгало де)


                            Бат Дак с новата траялка на Gas Gas. Австрийците казаха, че през април ще дойдат при нас с траялки и ще ни докарат по една да караме и ние.


                            През това време в Австрия били и други членове на Crazy job. Триото, което развличаше публиката по време на първи кръг от ендуро шампионата в Стара Загора чукало стотинки на мегданя в Грац. Атракцията била голяма!




                            24.12.2006 г.


                            Докато Ванката прави кастинг на снежанки за Коледа ...


                            ... Crazy job + Валя продължава да прави консултации в къщата на Янчо Терзиев.




                            25.12.2006 г.
                            Прасе в Янчо Терзиев (снимките не се прилагат по хуманни съображения)




                            29.12.2006 г.
                            Дежурното прасе на Бучката.


                            За особени заслуги при яденето на свинско, Бучката бе награден от клуба с нови ботуши (разбира се, че са Семото )


                            Част от клуба очаква мезето на салта и айрян. Шефката тук е с половина глава, за което Жасмин трябва веднага да си смени телефона, с който снима вечерта.


                            Това е положението. Кофти е да си прасе.


                            У Данчо вече всичко е КТМ. Наскоро си взе и такава тоалетна хартия!



                            31.12.2006 г.
                            Дежурното каране до връх Шипка за изпращане на старата година.


                            Сняг имаше, колкото да се каже, че има.


                            Бат Дак позира с новото си 64-то поред яке на Уфо. Съчетанието жълто/оранжево направо е върхът!


                            Докато аз снимах с камерата на едната бабуна за скок, Бучката чакаше на другата с канона ми, но успя да уцели само Чукура.


                            Между селата кого мислите, че намираме да тренира със съвсем прясно тунинговано Балканче ?! Да, Отличникът - седемкратен шампион на село Тулово мина като вятър край смаяната ни група по бели чорапки. Повече не го видяхме, но явно е пообъркал последния тунинг, защото по-късно се обади на Данчо да го пита дали не знае някакво лекарство за вода в коляното.


                            Прекрасна гледка! В далечината е нашия "приятел"- връх Триглав.


                            Бучката. Как да не го снимаш това невинно, мило дете, ядящо шкембе чорба, докато чакаме основната група да пристигне на върха.


                            Аз и Бучката бяхме с джипката, тъй като моят крак още не бе оздравял както трябва, а Бучката си продаде скоро мотора.


                            Застанахме на мястото, където трябваше да излязат нашите на билото и зачакхме. На това място се пресичат много маршрути.


                            Първи пристига Чукура.


                            Ачо - free style идва превъзбуден и започва да беснее.


                            Няма как да се размине без търкаляне разбира се.


                            Вече всички са налице и тръгваме за Шипка или по-скоро за ресторантчето до върха.


                            На ачката пак много му се кара!


                            Данчо вече е хапнал супичка, пържени картофки със сиренце, кашкавал пане и два крем карамела, колкото да не е без хич и групата се спуска край познатата черешова градина от състезанието до Енина.


                            Аделин. Този мъж има страхотна физика, приличаща на Дейвид Найт, но му трябва още малко практика и ще е готов за шампионата.


                            Евгени с новата си придобивка DR-Z 400.


                            Магарето свикна вече на КТМ-а и му дава яко газ.


                            Кокера и Чукура в директен двубой.


                            Брофа - новият член на Crazy job с ATV-то къпе Евгени. Това момче кара много яко, въпреки малкия си стаж. След 2 месеца вече ще е готов за състезания, а ако закъса някъде, не му трябва и лебедка, републикански шампион е по културизъм!


                            След като и аз минах през водата на пълна газ, бобината на джипката се намокри и падна бърсане.


                            Денят завърши отново с весело изкачване на стръмен бряг, където Ачо пак направи шоу.



                            02.01.2007 г.
                            Трябваше да разтоварим малко от "дългите" дни в семействата и решихме да се разходим по Стара Планина. Напълнихме двераници с пържоли и тръгнахме. На мен вече ми писна да търкалям джипката и реших да пробвам как е кракът ми.


                            Малко след като тръгнахме по малка просека край дълбоко дере и нашият free style, с небрежен скок се отзова в него. Аз и Чукура посъветвахме Ачо да задържи позицията, докато понаправим снимки с телефоните, после седнахме на брега и му казахме: "Ха сега, давай да видим какво ще направиш!"


                            "Идиоти" - ни отговори Ачката и докара мотора до никъде. Ако не бяхме го видели ние и незнайно от къде изникналия местен пастир, тъй щеше да си стои там.


                            Ударихме пак през гората и ето как хвърля масло КТМ след поредното падане.


                            Кой обича да тика, ама като се налага?!


                            Ха, тука намерих един CRF полегнал !


                            Който търси -намира! Ето го нашето място с луксозен заслон, което беше идеално за барбекюто.


                            Разгорещената групата съхне край огъня и чака жарта да стане точно 350 градуса.


                            Всичко е ометено и дори ни остана време да потърсим нов маршрут директно през гората. Намерихме го. За съжаление той се оказа, че минава точно край постовете на организиран лов. Като гледах физиономиите на ловците, чак на мен ми се доплака.


                            Тука пък правим шоу на колите по пътя Стара Загора-Казанлък. Често се спират да гледат дори и автобуси и ръкопляскат. Ние гледаме съответно повече да се търкаляме, че да става сеир и да не губим публика. Тактика. Тези хора утре са потенциални зрители на състезанията ни.


                            Ха, тука е останала една снимка след като Ламята се търкаля и той в дерето!


                            Ето и още една. Чукура и Борована се опитват да озъптят палав КТМ, дошло му до гуша и тръгнал да си ходи на село по краткия път.

                            https://htftp.offroad-bulgaria.com/J...Movie%2012.wmv
                            А това са лигавщини край магистралата на видео клипче. Вижда се и майсторът на хил клаймбинга - Ачката.
                            Ендурото и сексът не са шега работа !
                            -------------
                            Животът се измерва с броят на издишванията !

                            http://sixdayscrazyjob.com
                            http://crazy-job.com

                            Коментар


                            • както винаги прекрасни снимки
                              Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                              Коментар


                              • Пръво честита Нова година на всички!!!
                                Желая ви много здраве и късмет, защото това е най-важното.

                                Мдааа, този път особено страхотни снимки (особено Снежанката )

                                Аз Аделин не го познавам лично, но май ми е съсед (там до Морското око живее в малката уличка към канала, преди Бета-та караше една Ямаха, нали?) - много често виждам малчугана му да кара с каската на баща си малкото си колело на паркинга зад блока и ми прави голям кеф само да го гледам - голям образ е
                                Hristo Draganov
                                http://htftp.domainbg.com/HD/

                                И аз искам България чиста ! ! !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X