Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Crazy Job - Обикновено Ендуро

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    жоре прочети цялата тема и ще разбереш че пича го е качил с некъв товарен лифт там
    ..или поне аз тъй разбрах

    Коментар


    • #77
      Товарният лифт тръгва от "Трети прозорец" - над с.Бели искър
      За един мотор има място в коша, за два трудно, но пък се е случвало да се къса. Та си е и рисковано за скъпи играчки....

      Коментар


      • #78
        "Луда работа" да не би да има нов член? Мярнах някакво зелено кавазаки вчера?
        Никому угода, на никого напук.

        Коментар


        • #79
          Crazy job е засега само със стари членове, но с по-нови мотори, та от там.
          В неделя решихме да покараме до Дюля, ползвайки нови пътеки и пътища и разбира се да си направим там барбекю, тъй като, когато са гледни членовете на клуба се изнервят много.


          Начало на нова пътека, която озори по-нагоре някои. Аделин се възстанови след счупването на крака и е вече с нова Бета 525, но пак имаме човек с патерици - Локума си счупи скоро крака.


          Аз бях с джипката, тъй като моторът ми веднага след Шумен замина на ремонт в Троян при Митака. Скоро си смених цялото окачване и на джипката и бях решил да си я пазя, но намеренията ми бързо се разсеяха при стъпянето на черно.
          Този връх си го заплюх за следващата тренировка на клуба.


          Вече сме на Дюля. Борована е много готин в този брич, който бат Дак му даде. Още 5 номера надолу и щеше да му е по мярка.


          Нахранихме и мечките в гората с билка, която била много добро лекарство против кашлица. Заделихме от билката и за Ламята, който не дойде да кара поради яка кашлица.


          Освен механик към клуба, Данаил Шарков отговаря и по продоволствията. За нас работеха две скари и едно барбекю и не можеха да смогнат!


          Натюрморт


          После разбрахме защо няма достатъчно блага на масата. Николай след като отреже една пържола на парчета ги разпределя така: едно на нас, две за него.


          Кокера пък работеше по същия начин на другата скара.


          Пържолите са изядени и всички тръгнаха по нов път да се прибират.


          Решихме да оттренираме качване на праг. Кокера се качва.


          Кокера слиза.


          Не, Ачо не е чак толкова як. Жалко, че щракнах твърде рано, защото моторът отскочи поне още толкова нагоре!


          Разбира се след презимяването, трябва да се направи корекция на предницата, защото гумата сочи към Бургас, а кормилото към Хасково.


          Кокера си търси постоянно такива места.


          Пак си е намерил място за експеримент.


          Евгени (пълния крос). Що е пълния крос ли? Защото вече имаме Иван (кроса).


          Бат Дак се спуска по пътеката.


          Вече окъсняваме и хващаме черния път за града, че някои нямат фарове.


          Аз пък хващам асфалта. Тук един Орион се движеше много бавно, но имаше дечица, които гледаха през задното стъкло и коментираха разпалено. Такива автомобили никога не ги изпреварвам, тъй като си спомням като малък с какво желание чаках и нашият Москвич да изпревари някоя кола, но ... напразно! Хубаво, че понякога баща ми застигаше по някой валяк и след като се убедеше, че на един километър пред него не идва кола, тръгваше да изпреварва! БАЯ валяци имаше едно време по пътищата.


          Тук няма как да не поместя и снимката на отбора с трофеите от Шумен.
          На кадъра: състезателите, репортерите ни, щефа на БЕФ и шефката на клуба.
          ПП Ако някой отгатне на кого прилича Магарето с тая шапка, го черпя!
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • #80
            отговор на ПП

            Стоян Стоянов -прилича преживе на Карамански Жоре

            Коментар


            • #81
              Тц, не е на него! Пускам жокер - на поп звезда от международен мащаб.
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • #82
                Задачата е с повишена трудност за хората, които са виждали на живо Магарето с тази шапка - той си е уникален. На снимка може би прилича на Джони Деп от един "детски филм"???Да не искаш да кажеш, че може някой да го сбърка в тъмното с Майкъл Джексън?
                Никому угода, на никого напук.

                Коментар


                • #83
                  Твърде студено!
                  Други предложения ...
                  Ендурото и сексът не са шега работа !
                  -------------
                  Животът се измерва с броят на издишванията !

                  http://sixdayscrazyjob.com
                  http://crazy-job.com

                  Коментар


                  • #84
                    Ако закръгли малко бузки може да замяса малко на Фил Колинс,ама знам ли.

                    Коментар


                    • #85
                      Поредния готино искаран ден, БРАВО !
                      До сега не съм виждал статия, в която да няма незапомнящи се твои снимки Жоро
                      Аз май май трябва да ви погостувам сега като сглобя моторетката и да се уговорим с Кокера да преподаде някой друг урок с тея прагчета , че май май...
                      Между другото това момче от последната снимка, което е до Данчо ли е джуниъра който всички похвалиха за снимките от кръг на БЕШ в една друга тема
                      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                      [/FONT]________________________________________
                      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                      [/CENTER]
                      [/CENTER]

                      Коментар


                      • #86
                        Даниеле, май по-добре е да дойдеш с автобуса ?!
                        Ще ти намерим мотор тук.
                        Да, това е джуниъра - фоторепортер и ендурист, но кара и той един струг ...
                        Хайде бе, никой ли не може да познае на кого прилича Магарето
                        Още един жокер - изпълнителят пее в стил фънк !!!
                        Ендурото и сексът не са шега работа !
                        -------------
                        Животът се измерва с броят на издишванията !

                        http://sixdayscrazyjob.com
                        http://crazy-job.com

                        Коментар


                        • #87
                          не мога да се сдържа да не кажа
                          на мен магарето ..мааалко ми прилича
                          ..на Стоян Стоянов от Стара Загора

                          ..ПОЗНАХ ЛИ

                          Коментар


                          • #88
                            Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
                            Даниеле, май по-добре е да дойдеш с автобуса ?!
                            Ще ти намерим мотор тук.
                            Да, това е джуниъра - фоторепортер и ендурист, но кара и той един струг ...
                            Хайде бе, никой ли не може да познае на кого прилича Магарето
                            Още един жокер - изпълнителят пее в стил фънк !!!
                            Още малко и няма да е нужно да ми намирате мотор, спокойно
                            А колкото до това за сегашня.. ще видиш, че сам мога да сглобя нещо мнннооооого по-добро, от това което съм купил
                            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                            [/FONT]________________________________________
                            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                            [/CENTER]
                            [/CENTER]

                            Коментар


                            • #89
                              Май Магарето прилича на друг... само във въображението ти, Жоро...
                              Никому угода, на никого напук.

                              Коментар


                              • #90
                                Не е така!
                                Нещо не мислите съсредоточено, а наистина трябва и въображение.
                                Изхождайте от въпроса: "Кой пее само с шапка и е с постоянно небрежно пусната брада?"
                                Никакви жокери повече! Тоя поп-фолк ви е взел акъла!
                                Ендурото и сексът не са шега работа !
                                -------------
                                Животът се измерва с броят на издишванията !

                                http://sixdayscrazyjob.com
                                http://crazy-job.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X