Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Общи приказки и простотии !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Общи приказки и простотии !

    Проблема е че нещо не мога да пращам лични съобщения Явно трябва да имам някакви точки или просто не знам как... Обаче с такъв Форум за първи път боравя и съм малко нов

    Коментар


    • До: Общи приказки и простотии !

      Първоначално публикуван от skreeper Преглед на мнение
      Проблема е че нещо не мога да пращам лични съобщения Явно трябва да имам някакви точки или просто не знам как... Обаче с такъв Форум за първи път боравя и съм малко нов
      Не сте виноновен Вие ами оня от горният пост дето си мисли, че тука е само за писатели а не за читатели...

      Коментар


      • До: Общи приказки и простотии !

        12
        Иво Георгиев
        Gworkshop

        Коментар


        • До: Общи приказки и простотии !

          Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
          Не сте виноновен Вие ами оня от горният пост дето си мисли, че тука е само за писатели а не за читатели...
          Извинявам се сега намерих защо не мога да пращам лични съобщения
          "В момента в който надхвърлят присъствие тук повече от два дни + 20 мнения или нивото им на репутация надхвърли определен лимит тези потребители автоматично се прехвърлят в групата "Активни потребители" където се ползват от пълните права за публикации, Лични съобщения и т.н."
          А относно поста над мен ... Какво трябва да значи това "12" 12 долара е доставката или какво ?

          Коментар


          • До: Общи приказки и простотии !

            http://www.vbox7.com/play:618d47b2

            Коментар


            • До: Общи приказки и простотии !

              http://www.vbox7.com/play:6dae4112

              Коментар


              • До: Общи приказки и простотии !

                http://vbox7.com/play:6ce28c45

                Кои беше казъл,че живеем в Държава..........нема такава свинщина.

                Винаги гледам да се смея,хиля и там другите производни на хиля.....щот по лесно се живее не за друго.

                Ама тука маи има само малко истина..............та опитах да се смея(хиля) ама на нестава.

                Коментар


                • До: Общи приказки и простотии !

                  Първоначално публикуван от skreeper Преглед на мнение
                  Извинявам се сега намерих защо не мога да пращам лични съобщения
                  "В момента в който надхвърлят присъствие тук повече от два дни + 20 мнения или нивото им на репутация надхвърли определен лимит тези потребители автоматично се прехвърлят в групата "Активни потребители" където се ползват от пълните права за публикации, Лични съобщения и т.н."
                  А относно поста над мен ... Какво трябва да значи това "12" 12 долара е доставката или какво ?
                  Дай ми парт номера на лагера и ще го включа в нашата поръчка. Ще ти пиша колко ще излезе. За кой лагер става въпрос? Провери ли дали няма стандартен?
                  DCRT®

                  Коментар


                  • До: Общи приказки и простотии !

                    Първоначално публикуван от skreeper Преглед на мнение
                    Извинявам се сега намерих защо не мога да пращам лични съобщения
                    "В момента в който надхвърлят присъствие тук повече от два дни + 20 мнения или нивото им на репутация надхвърли определен лимит тези потребители автоматично се прехвърлят в групата "Активни потребители" където се ползват от пълните права за публикации, Лични съобщения и т.н."
                    А относно поста над мен ... Какво трябва да значи това "12" 12 долара е доставката или какво ?
                    Трябва да имаш 50 мнения и ще можеш да пращаш и получаваш ЛС

                    Коментар


                    • До: Общи приказки и простотии !

                      Туко що го поръчах лагери комплект на Pivot Works горен и долен от и-бей за 70 лв с доставката от Америка ...
                      Ако бях видял по-рано, че ще поръчвате щях да го поръчам с вашата доставка, ама нищо де... За друг път ще знам Сега сигурно ще го чакам бая време ама карай

                      Коментар


                      • До: Общи приказки и простотии !

                        Нов вид спорт...

                        Прикачени файлове
                        Последно редактирано от Chinela; 18-01-09, 14:27.

                        Коментар


                        • До: Общи приказки и простотии !

                          Малко ниско се цели ама нищо ,с втория ще успее!

                          Коментар


                          • До: Общи приказки и простотии !

                            Първоначално публикуван от Николай Преглед на мнение
                            Малко ниско се цели ама нищо ,с втория ще успее!
                            А кучето им дали ще го донесе?
                            2010 CRF 250 R

                            Коментар


                            • До: Общи приказки и простотии !

                              Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
                              А кучето им дали ще го донесе?
                              Хм, за тука ми се струва ..., ще трябва някаква специална хибридна порода кучета, защото ще му е малко трудно да донесе мотора, пък то моториста за к,во ти е да го носи?
                              Hristo Draganov
                              http://htftp.domainbg.com/HD/

                              И аз искам България чиста ! ! !

                              Коментар


                              • До: Общи приказки и простотии !

                                Първоначално публикуван от spl77 Преглед на мнение
                                http://vbox7.com/play:6ce28c45

                                Кои беше казъл,че живеем в Държава..........нема такава свинщина.

                                Винаги гледам да се смея,хиля и там другите производни на хиля.....щот по лесно се живее не за друго.

                                Ама тука маи има само малко истина..............та опитах да се смея(хиля) ама на нестава.
                                Ужас братко. Не мога да живея вече така. Тия дни съвсем се отчаях. Искам да ми е спокойно, да си гледам работата и семейството, да си плащам данъците с удоволствие, да виждам как се влагат парите ми в удобства и полезни неща, че има прогрес, че някой подрежда малко по малко хауса. За това сме го назначили, а не да върти далавери и да се надува. Искам да карам по пътя без да си троша колата. Искам да виждам как някой като извърши престъпление бива наказан точка. Просто, да знаят всички, че престъпиш ли, не може да ти се размине. Писна ми от втория начин, от "какво ще правиме?" и "ше требва да почерпиш". Писна ми , че се налага на полицай, чиновник или лекар да ми го казва, защото получава 400 лв., а баща му след като е работил 40 години взима 120 и понеже касата е обрана, няма лекарства. Искам нещата, от които зависи оцеляването на хората да са достъпни , лукса нека си е скъп, а не парното да е лукс. Свърши прехода стига толкова далавери, крадене и безнаказаност. Писна ми да съм или тарикат или балък. Искам да съм средна класа- истинска-нормален човек- да си бачкам с кеф в нормална среда, да ми е спокойно, да си плащам сметките, да си гледам децата и да си карам моторетката. Какво като примерно си кажа: "А бе, $%@# съм му майката" и се скъсам да бачкам и си вдигна само аз стандарта, като изляза от нас нали е джунгла, буклуци, дупки, простотия и злоба. Как няма да е като и за основните потребности трябва да сеунижава човек все едно е в Африка. Не искам да ходя в чужбина, искам тука да е като в ужбина, ма с приятелите ми и роднините ми, а не да съм в чужд. Писна ми България да е в дъното на класациите: най-бедната, най-корумпираната, най-жалката. Аз гледам да спазвам правилата и да правя нещата по-възможно най-добрия начин така, че съвестта ми да е чиста. Тия измамници дето се въртят кой да носи поръчки на близките си, за колко процента, са всичките за съд и съвсем пряко и нагло ни вредят. Ясно е, че нямат съвест и достойнство. Трябва им страх от народа, като не можем да ги съдиме, поне да влезем да ги отупаме, да си знаят, че са смъртни и никой няма да ги търпи. Идва ми да стана батман и да ги наказвам един по един. Нагли, самозабравили се престъпници. Разпродадоха морето и планините на бетонни магнати-бивши мутри и техни първи приятели. Стига вече...

                                http://www.facebook.com/album.php?ai...f&id=605226466


                                Последно редактирано от iassen; 19-01-09, 21:38.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X