Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Общи приказки и простотии !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Общи приказки и простотии !

    Здравейте. Скоро време не съм писал, затова реших и аз да драсна някой ред по случей новият ми мотор . Един мой много добър приятел, знае че много харесвам кросовите мотори, и затова реши за коледа да ми подари един с пожелание "Дано да сбъднеш мечтата си, и да си купиш същият мотор!"! Ето го и него Yamaha YZ 450. Може да го видите на снимката по-долу
    Прикачени файлове
    Пази душата си, не гумите!

    Коментар


    • До: Общи приказки и простотии !

      Я да се включа и аз.
      Прикачени файлове
      "Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя. "о8894оЗ81З

      Коментар


      • До: Общи приказки и простотии !

        Ееее, нали за нютонметри говорехме
        Ето как се справят професионалистите

        http://www.youtube.com/watch?v=fD4XnH0XDCo

        http://www.youtube.com/watch?v=tTgid9UJHEU&NR=1

        http://www.youtube.com/watch?v=yLKiz...eature=related
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • До: Общи приказки и простотии !

          Какво прави човек като му зажаднее и чете любимия си сайт за оффроад
          ПП. Да не си помислите ,че сам некое пиянде :
          Прикачени файлове
          Последно редактирано от ulkataa; 23-12-08, 22:09.

          Коментар


          • До: Общи приказки и простотии !

            >>>>>> Project DTSM ТУК ! <<<<<<

            "Колкото повече.. толкова повече"
            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
            [/FONT]________________________________________
            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
            [/CENTER]
            [/CENTER]

            Коментар


            • До: Общи приказки и простотии !

              За хората, които казват че немогат и няма как и също така за тези, които казват, че не всичко е желание...
              ...Аз пък казвам ... зависи кой как разбира думата успех !
              За мен този човек е по успял от всички големи звезди в спорта, защото дори и в това си състояние е намерил сили да продължи, а според мен за това се иска истинска мъжка воля !
              http://www.zazz.bg/play:a160c69c
              [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
              [/FONT]________________________________________
              [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
              [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
              [/CENTER]
              [/CENTER]

              Коментар


              • До: Общи приказки и простотии !

                Респект, респект и пак респект към този човек.
                Това потвърждава мнението ми, че няма невъзможни неща.
                KAWASAKI Let the good times roll

                Коментар


                • До: Общи приказки и простотии !

                  Приятели и колеги от форума, пожелавам ви едно прекрасно посрещане на Новата Година, изпълнено с много емоции и приятни моменти !!!
                  Насладете се на празника и си дайте малко заслужена почивка след него НАЗДРАВЕ !!!

                  Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                  Коментар


                  • До: Общи приказки и простотии !

                    http://clip4e.com/play_qponci_igraqt...ez_binokli.htm

                    Коментар


                    • До: Общи приказки и простотии !

                      Айде и аз да си покажа простотията, как лиших някой от кабелна телевизия много яко
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • До: Общи приказки и простотии !

                        Първоначално публикуван от spotbeam Преглед на мнение
                        Айде и аз да си покажа простотията, как лиших някой от кабелна телевизия много яко
                        Ъъъъ. сега вземИ да обясниш как този кабел се е озовал около гумата ти, защото няма да мога да спя... Имам 2 версии - или кабелната е била прекарана по земята или не е била поставена където трябва платформата за скока
                        2010 CRF 250 R

                        Коментар


                        • До: Общи приказки и простотии !

                          Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
                          Ъъъъ. сега вземИ да обясниш как този кабел се е озовал около гумата ти, защото няма да мога да спя... Имам 2 версии - или кабелната е била прекарана по земята или не е била поставена където трябва платформата за скока
                          Срам ме е да ти кажа, но така и не разбрах, а и нямах никакво намерение да се върна и да проверя. Почвата беше много песъчлива. Аз по принцип не обичам пясък.Усетих, че нещо машинката ми не вървеше както трябва и взе да понамирисва, но го отдавах на пясъка. На всичкото отгоре нямак нож или клещи за да го срежа. Свалял съм го с голи ръце.

                          Нещо още да добавя. Там са два кабела - оранжев и черен. Не знам дали са били от един и същ кабел.
                          Последно редактирано от spotbeam; 05-01-09, 00:52.

                          Коментар


                          • До: Общи приказки и простотии !

                            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...653#post581653
                            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                            [/FONT]________________________________________
                            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                            [/CENTER]
                            [/CENTER]

                            Коментар


                            • До: Общи приказки и простотии !

                              Първоначално публикуван от spotbeam Преглед на мнение
                              Айде и аз да си покажа простотията, как лиших някой от кабелна телевизия много яко
                              Аз веднаж по същия начин се бях оплел та разрязах калника...
                              Тела така го беше згънал, че го беше запънал между грайферите на чисто новата ми тогава гума

                              Карам си аз и гледам купчина пепел ( Изгояла гума се оказа по късно :d ) , ама съм и подал повечко газ и като ме изцепи нещо през гърба и за секунди задната гума блокира.....
                              Та и аз с голи ръце развъртах тела от изгорялата гума
                              SHUT UP AND RIDE...nobody lives forever!!!

                              Коментар


                              • До: Общи приказки и простотии !

                                Ето и аз един път направих същата простотия само че със тел

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 8 потребители онлайн. 0 потребители и 8 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X