Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Общи приказки и простотии !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
    Я стига сте се лигавили !
    Сменяй семеринг и това е.
    окей
    YAMAHA WR450F

    Коментар


    • тия ботуши са много стара разработка на скот от 83 та май година може и 81 ва да беше и сега това е нещо като реплика..в щатите ива хора които още си ги пазят и носят

      Коментар


      • Пристигна!!!Новото си е ново!Сега остана един семеринг и гаС!
        Прикачени файлове
        YAMAHA WR450F

        Коментар


        • Мда много интересни ботуши.Имат и цена 500$, ама колоко ще са добри и удобни
          Иво Георгиев
          Gworkshop

          Коментар


          • Ей го на... дойде деня... опря чифтето и в моя за***к....отивам неска на обучение, а вас ще помоля да пращате оферти за мотокрос машини 2Т 250сс
            Цената....около 3500 !
            Харесвам хонда, кавазакии КТМ. Сузи-то и ямахата не ме радват толкова само тяхни 4Т модели ми харесват и то около 400 кубика
            Пишете офертите на ЛС аз като се прибера след 6-7 седмици ще чета офертите !
            Чао хора и умната с машините по тоя сняг
            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
            [/FONT]________________________________________
            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
            [/CENTER]
            [/CENTER]

            Коментар


            • Хахахаха през колко марки и модели мина за да стигнеш до 250 2Т

              Коментар


              • Първоначално публикуван от Gichev Преглед на мнение
                Хахахаха през колко марки и модели мина за да стигнеш до 250 2Т
                През всичко мисля че всички са чели постовете ми така че е ясно че всичко ми харесва на мен
                Но истината е 250 2Т това е реално което съм преценил (АЗ лично съм си направил сметката) че ми трябва и мога да си го позволя
                [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                [/FONT]________________________________________
                [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                [/CENTER]
                [/CENTER]

                Коментар


                • Ами браво! И аз за тази година на 200-250 2Т съм се наточил, ма ще видим

                  Коментар


                  • само за 4 Т може да се говори в ендурото момчета.Забравете тез 2Т боклуци.Просто нестават за гората.За 3500 лв ще намериш добър 4Т мотор.Не се лъжете с тез 250 -2Т моторетки

                    Коментар


                    • Не съм експерт в ендурото, то не съм и аматьор даже

                      Но гледам снимки и филмчета от Romaniacs, Last man standing,
                      Erzberg и там има доста 2Т.
                      Може и да не са съвсем за изхвърляне

                      Коментар


                      • за мен специално 2т имат само едно преимущество пред 4т а именно теглото,затова са предпочитани за трасета,докато 4т ги използват предимно за преходи заради теглото им.
                        MG RACING

                        Коментар


                        • на мен чесно да ви кажа 2т повече ми харесват от 4т незнам зашто сигурно заради гласа и как дарпат
                          KTM EXC 250 2т.1999г/BETA Tehno 250 Trial/KTM EXC 300 2006.

                          Коментар


                          • и двете си имат и плюсове и минуси и всеки си прави сметка кое е по-добре за него и за неговите нужди,
                            MG RACING

                            Коментар


                            • Според мене това си е въпрос на вкус и до някъде на личен финансов бюджет ! И едните и другите си имат своите предимства както сме изброявали в много теми в форума
                              [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                              [/FONT]________________________________________
                              [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                              [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                              [/CENTER]
                              [/CENTER]

                              Коментар


                              • вчера се мъчих да го карам на задна гума ама много трудно
                                ето една снимка от моите опити
                                Прикачени файлове
                                YAMAHA WR450F

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X