Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

    Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
    Добра вечер мотористи,къде се скрихте,днес научавам че наши колеги са привиквани с измислени призовки в полицията за предупреждение да не карат в НПЦБ,главен инициатор на тази простотия е Нанко Минков измислен началник на парка и участник във форума.Та докъде я докарахме,също във фейсбук един психопат развива анти оффроуд кампания,до колкото разбирам искат война,еми ще я получат тогава.

    Абе вие май всички взехте да полудявате.На мен още никой не ми е казал не карай тук не карай там.Ичо на теб някой казал ли ти е подпиши се тук че няма да караш.Я не обръщайте внимание на никой и си карайте моторетките.
    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

    Коментар


    • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

      Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
      Абе вие май всички взехте да полудявате.На мен още никой не ми е казал не карай тук не карай там.Ичо на теб някой казал ли ти е подпиши се тук че няма да караш.Я не обръщайте внимание на никой и си карайте моторетките.
      +1 !
      Yamaha WR 200

      Коментар


      • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

        Стояне мен не ме търсят и незнам защо,като постоянно гледам да изтъквам на някоя снимка даже и телефона си оставих,а как искам да ме привикат,но днес в полицията са били Каравеловци,които са дошли да карат веднъж два пъти и ме е много яд защо не търсят мен ами търсят тях,те нямат никаква вина.Не искам да се крия че съм ходил тук там,защото никога няма да спра да карам в парка,не извършвам никаква злоупотреба на планината,а това че разни и разнообразни психари не искат да се кара това не ме вълнува.

        Коментар


        • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

          Аз никъде не съм ходил, нито мотор карам!!!! Седя си по цял ден пред компютъра и си играя на Фотошопа!
          Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

          Коментар


          • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

            Кимо който желае винаги може да идва да кара,когато ходим някъде пиша,ако има желаещи да заповядат,спрях да упоменавам публично къде ще се ходи,който реши че ще идва на лични съобщения уточняваме къде ще се ходи,защото започнаха да ни следят мненията разни мишоци,и не е приятно за глупости да си разваляме денят.

            Коментар


            • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

              А аз като едно прасе дето е ходило по целия национален парк, включително по някакви биосвери, няма къде повече да карам освен да си седя в кочинката. Само, че ще ми стане интерестно след малко, като комшийката на този педал му звънне на вратата и му каже, че знам къде живее - цялото БКС на Пловдив няма да смогне да му очисти резила
              Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
              0894328706

              Коментар


              • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                мерси ице за инфото,гледам ви всичките разходки и много ви се кефя.машинката ми е клр 600,малко е тейика за терените които посещавате,обаче поне ще опитам да направя една почерпка с вас.кефите ме,а и сте истински туристи и ви подкрепям!! и мен няма да ме спрат да карам из балкана дай някакъв скаип.

                Коментар


                • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13062010063.jpg
Прегледи:2
Размер:173.6 КБ
ID:5205412

                  Коментар


                  • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                    Никой не е карал в НПЦБ,аз видях.Ако не ви вярват ги пратете при мен.
                    Аз пък ще ги пратя на.....................в.........!!!

                    Коментар


                    • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                      По принцип е добре институциите да работят в екип, ама да те призоват в полицията та горкия да ти направи акт, че си бил на "Посран камък" някога си....Абе да живее демокрацията и ви поздравявам с една мноооого стара песен

                      Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                      0894328706

                      Коментар


                      • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                        Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
                        А аз като едно прасе дето е ходило по целия национален парк, включително по някакви биосвери, няма къде повече да карам освен да си седя в кочинката. Само, че ще ми стане интерестно след малко, като комшийката на този педал му звънне на вратата и му каже, че знам къде живее - цялото БКС на Пловдив няма да смогне да му очисти резила
                        Аааа браво,браво!Ама верно ли го засече,щото аз мислех да му разлепвам снимката по автогарите.С кеф ще дойда на някоя сбирка да му идем на гости .

                        ПП: "То Джартата при мене после ги прати и аз такова кво да направя,да не ме белосват в нас-взех едно шише оранжада и бехме цел ден на мойта нива в Левски"

                        Коментар


                        • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                          Здравейте от Ендуро клуб, гр. Карлово

                          Бих искал да започна с призива: Приятели, успокоите се.

                          Дори аз, които не съм "офроудър" в пълния смисъл на думата(ако тя има такъв де все пак държа да отбележа, че не притежавам мотор или джип) ми стана доста обидно след като си направих труда да разгледам писанията на въпросният Кирил Стоянов, след като те бяха оповестени в подфорум "Спам, дискусии и др.". Лично аз се чувствам обиден от въпросната група във facebook, защото смятам, че членовете на този форум са направили повече за природата ни, от колкото са й навредили. Доказателства има в този форум и те не са за да се изтъкват пред пред когото и да били, включително и тези, които използват етикети за хората, които са се качили горе с джип или мотор.

                          Съжелявам, че хората не разбират, това, което разбираме и харесваме хората събрали се тук и споделящи общи интереси. Съжелявам, че също се появяват такива писания, без никой да е проучил реално как стоят нещата и без да осъзнават, че цялото това оплюване на офроуд обществото като цяло е безсмислено. Да не споменаваме, че е меко казано грозно изписано от един уж зрял човек...

                          Не на последно място бих искал да споделя, че до днес си мислех, че природозащитниците всъщност правят нещо полезно за природата, но в действителност, ако те(природозащитниците) в по-голямата си част имат поведение, държание и изказ, какъвто има г-н Кирил Стоянов - преспокойно мога да призная, че до днес съм живял в една заблуда. И бих предпочел в очите на този господин да остана запомнен като "сган", "говедо"(цитирани дословно от блога) и др. от колкото да имам чувството, че съм природозащитник, колкото и да обичам природата ни.

                          Благодаря за вниманието!
                          Бъдете здрави и правете това, което Ви харесва, без да се съобразявате с мнението на такива лица, каквото и да е то!

                          Коментар


                          • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                            Вече е утре, но си спомних една песен от вчера.

                            Дано ви хареса. И дали не е в нея смисъла на Живота...

                            Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                            0894328706

                            Коментар


                            • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                              Та така след лека проверка ,ако не сме в грешка това е въпросния "създател" на групата...има си и приемно време

                              http://www.au-plovdiv.bg/teacher.php?id=53

                              Коментар


                              • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                                Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
                                Та така след лека проверка ,ако не сме в грешка това е въпросния "създател" на групата...има си и приемно време

                                http://www.au-plovdiv.bg/teacher.php?id=53
                                Знаех си аз:–"Алколът и висшето образование не са простили на никой",така че той не е виновен човека .
                                Що се отнася до привикването в полицията и връчването на предопредителен протокол,то аз съм един от потърпевшите,но за това ще пиша като се върна от почивка и без това ме е яд ,че ми изгоря един ден от нея заради тези глупости.
                                Когато няма друг изход- използвай централния вход!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X