Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

    Аз ще ги плаша от понеделник нататък
    (НЕУДОБНО?????) неудобно е да си обуеш панталона през главата!!!

    Тошко 0878524239

    Коментар


    • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

      Първоначално публикуван от ЛЕНИН Преглед на мнение
      Днес засякох в Карлово на паркинга на общината две едновремешни МЗ-та и едно ЕТЗ с немски номера,с куфари лепенки .
      Имам приятел с ЕТЗ и от него разбрах, че скоро е имало международна среща в Румъния, на феновете на MZ . Всичко живо е било на ход.

      Коментар


      • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

        Абе незнам кви срещи има....ама миналата седмица ходихме с баща ми до незабравка по работа и за да не се блъскаме с лифта или с джипа, се яхнахме на атв-тата и се качихме.Свършихме си работата и айде надоло и на края.Една лада нива ни чакаше ухилени до уши.Тия от лифта го играят комбина с паркаджийте ми се струва.Чакаха и още едни с няква виетнамка.

        Коментар


        • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

          И какво ви направиха, че ме хваща страх от такива срещи
          Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
          0894328706

          Коментар


          • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

            А татко беше първи и спря иначе аз ако бях отпред щях да си мина.Те видяха жалона и триногата и влезнаха в положение ,но татко каза ,че парка е след първа станция Иначе докато не свалихме каските бяха много ербап и нали горе имаше една виетнамка(или се бъркам)почна да ме разпитва дали съм и видял номера Иначе на мен хич не ми се кара там....тоя камънак ми прави гумите на ла*но....

            Коментар


            • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

              Ха ама къде ви чакаше,ако е долу надявам се сте им казали едно джентълменско "довиждане" само.Да докажат,че сте били горе де,макар че и такова не е за чудене ако имат,щото може да ти щракнат една снимка и готово. По тоя начин ни разкарваха с Минков по полицията едно време с обвинение за тероризъм и то заради мене.Помислили че сме взривили мостовете на еко-пътеката в Калофер.На момента никой се не яви да ни "хване",а на другия ден призовка.Пълно е с доносници по нашия край ще знаете.
              А това че не знаят откъде им почва територията вече не ме учудва никак.В събота стана на въпрос къде ще дават гора на Левски и горския сочи една местност на връх Балкана /малко под тревната част,където започва/.Викам му "бе това е в парка според охраната" ,а той "другия път им кажи да си е...ат майката-на картата това е наша гора и ако искате ще се сече" та "мътна и кървава" ще е в нашите отношения с тях май .
              Последно редактирано от BulAf; 09-08-10, 23:30.

              Коментар


              • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                Аз мисля че е време да обявим Джихат на парковата охрана,защото нещо много започнаха да ме дразнят с тяхните измислици премислици,той корабът потънал те се опитват да го спасят.Открито заявявам че таз седмица ще ровя в НПЦБ но къде точно ще е тайна,ще има след това репортаж.

                Коментар


                • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                  Стягайте конете че събота ще има каране,преход към 100км,който желае записванията тук.

                  Коментар


                  • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                    Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                    Стягайте конете че събота ще има каране,преход към 100км,който желае записванията тук.
                    Аз съм на сватба в събота ,а в неделя на работа.Малко кофти но ще си наваксам.
                    0888 074 049

                    Коментар


                    • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                      Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                      Стягайте конете че събота ще има каране,преход към 100км,който желае записванията тук.
                      Къде, кога, в колко часа!?
                      Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                      Коментар


                      • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                        Опааа, задръж на полусъединител......
                        Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                        0894328706

                        Коментар


                        • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                          Живко отиде да вади визи.....или открити листове
                          Незнам как точно се нарича, но след малко ще разберем
                          Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                          0894328706

                          Коментар


                          • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                            Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
                            Живко отиде да вади визи.....или открити листове
                            Незнам как точно се нарича, но след малко ще разберем
                            Визи за НПЦБ ?
                            YAMAHA WR450F

                            Коментар


                            • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                              Не. Мислим да покараме до Метеора. Там поне не е забранено.
                              Последно редактирано от Жоро Йорданов; 12-08-10, 21:04.
                              Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                              0894328706

                              Коментар


                              • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                                Къде е това Метеора?
                                Не съм срещал тази дума из вашите пътеписи

                                п.с.
                                Някой познава ли Шушната от Калофер?
                                YAMAHA WR450F

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X