Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

    Браво Ицо! Добре си намерил донор, че да продължиш да ни правиш съпричастни с разходките си, а и не само ти, блгодарско и на Чинела, Даката, faraskape, че този раздел на форума направо замря напоследък.
    Gas Gas ec 250

    Коментар


    • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

      "Сузуки могат да правят само големи акита,не се заблуждавайте че могат да правят мотори,за доказателство мога да ви покажа едно купище.
      "А на моят боклук ако му беше излязла биелата....."
      Сега му е времето и мястото да се извиниш публично на една от истинските марки . Имаш 36 часа за да го направиш . Падни на колене пред коня ти и му поискай прошка . Целувката по фара е препоръчителна в такъв момент. До сега не ми се е случвало мотор , който не дава видима искра при ритане ( даже и на пипане ) , да запали щом го тикнеш на втория метър. Това го видя и ти и Гошо и се случи с твоя козел , който преди беше мой .
      П.п: Не го ли видя тук черно на бяло , на гаража отвън на вратата ще напиша : ЗА ИЗМЕННИЦИТЕ НА МАРКАТА - ДО ТУК !!!
      Последно редактирано от Chinela; 11-01-12, 20:39. Причина: Оформяне на цитати.

      Коментар


      • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

        Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
        Сега му е времето и мястото да се извиниш публично на една от истинските марки . Имаш 36 часа за да го направиш . Падни на колене пред коня ти и му поискай прошка . Целувката по фара е препоръчителна в такъв момент. До сега не ми се е случвало мотор , който не дава видима искра при ритане ( даже и на пипане ) , да запали щом го тикнеш на втория метър. Това го видя и ти и Гошо и се случи с твоя козел , който преди беше мой .
        П.п: Не го ли видя тук черно на бяло , на гаража отвън на вратата ще напиша : ЗА ИЗМЕННИЦИТЕ НА МАРКАТА - ДО ТУК !!!
        Добре де добре,извинявам се на марката Сузуки,не бях прав,и още повече че вече нямам съмнение защо е горяла жицата,след като установихме истинската причина,с резервни части става лесно нали,в този случай никой няма вина,повредата си е доста интересна и поучителна.

        Коментар


        • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

          Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
          Добре де добре,извинявам се на марката Сузуки,не бях прав,и още повече че вече нямам съмнение защо е горяла жицата,след като установихме истинската причина,с резервни части става лесно нали,в този случай никой няма вина,повредата си е доста интересна и поучителна.
          ХАХАХ.Казах ли аз,че няма смърт без причина,ама ти.....НЕ-пренавиваш си звездата ммнайс пъти.
          Дано вече да нямаш подобни проблеми,че чак ние се измъчихме
          Когато няма друг изход- използвай централния вход!

          Коментар


          • Re: От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

            Поздравления и от мен Искренно се радвам,че успя да си оправиш мотора, дано те слуша още дълго, за да ни радваш с разказите и пътешествията ти


            Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
            ....още повече че вече нямам съмнение защо е горяла жицата,след като установихме истинската причина,.........,повредата си е доста интересна и поучителна.
            Ако позволиш да попитам ,любопитно ми е как точно се е стигнало до тази повреда ?!?!?
            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

            Коментар


            • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

              Първоначално публикуван от yaha_yamaha Преглед на мнение
              ХАХАХ.Казах ли аз,че няма смърт без причина,ама ти.....НЕ-пренавиваш си звездата ммнайс пъти.
              Дано вече да нямаш подобни проблеми,че чак ние се измъчихме
              Влизало е вода в комутатора и от там е горяла звездата,и наистина като се замисля звездата гореше все зимно време когато е мокро,но този проблем се установи чак когато и комутатора е изгорял,така или иначе аз бях решил като сменя звездата да сменя и комутатора защото вече го имам в наличност,но сложих първо звездата и искра никаква и тогава вече разбрах истината когато го свалих,ако не е изгорял окончателно и да нямах друг в наличност след известно време пак щеше да има изгоряла жица.

              Коментар


              • Re: От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                Влизало е вода в комутатора и от там е горяла звездата,и наистина като се замисля звездата гореше все зимно време когато е мокро,но този проблем се установи чак когато и комутатора е изгорял,така или иначе аз бях решил като сменя звездата да сменя и комутатора защото вече го имам в наличност,но сложих първо звездата и искра никаква и тогава вече разбрах истината когато го свалих,ако не е изгорял окончателно и да нямах друг в наличност след известно време пак щеше да има изгоряла жица.

                Ясно , наистина си е получително. Дано повече не се повтаря туй нещо . Благодаря за отговора, поздрави, и сега очакваме да направиш сефтето с прероденото возило, както и съпътстващия го репортаж
                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                Коментар


                • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                  Животе, не заблуждавай френската полиция с мокри вестници. Няма такъв филм. В мануалите дават изходното напржение на запалителната намотка 20в, а те не могат окъсят във вода. Дори и 70в да е колкото на нормалните мотори за да се генерира това напрежение ДВГто трябва да работи. А за да работи му трябва искра. А искрата идва от комутатора. Няма работеща електроника която да овъгли половин милиметър медна жица и едновремено да работи. Единственита причина за такова изгаряне може да бъде междунавивково късо . И това е показателно след като от три последователно свързани бобини е овъглена само едната. Ако късото е на изхода и трите би трябвало да са опечени. Както и да е с новия комплект мотора ще литне, още повече ако обереш и всички по-запазени части от донора и ги присъдиш на уморения герой. Чакаме те с преродения козел
                  Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                  0894328706

                  Коментар


                  • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                    Кое,какво,що,не е важноВажното е че покойника възкръсна,а това ако не е повод да се видим и да ти опитаме виното.......
                    П.П.Ако твоето е свършило ще донеса от моето-важно е да има повод иначе някои ще си помисли нещо.....
                    Когато няма друг изход- използвай централния вход!

                    Коментар


                    • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                      Крие се и го натиска сам. Като го изпие ще каже , че не е станало и го е направил на оцет.

                      Коментар


                      • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                        Като гледам тая снимка си мисля че не се крие ми направо си го е изпил.



                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:2
Размер:83.3 КБ
ID:5336858

                        ...или пък наистина е станало на оцет.....
                        Последно редактирано от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ; 13-01-12, 19:20. Причина: п.г
                        Не е важно какво караш, а как го караш !

                        Коментар


                        • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                          СУЗУКИ-МЪРТВЕЦ -Няма такова нещо.НИКОГА.Мойто СУЗУКИ досега никога не ме е предавало.Никога.Радвам се за Ицо,че си е оправил мотора и ще продължава да ни радва с прекрасните си разходки.
                          DRZ 400S

                          Коментар


                          • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                            Честит имен ден на Наско Петков,пожелавам му да си носи името дъъъълги,дълги години.

                            Коментар


                            • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                              +1Жив и здрав Наско
                              Когато няма друг изход- използвай централния вход!

                              Коментар


                              • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                                Ей, Танасе! Жив и здрав да си! Ама да са спотайваш, покажи се да почерпиш - поне виртуално Абе до стария все ще се засечем, няма да избягаш Ай сега наздраве!!!
                                Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                                0894328706

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X