Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки по Средна гора

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки по Средна гора

    Здравейте!
    Някой може ли да ми обясни как от Долината да стигна до Фенера ?
    Идеята ми е обиколката на Откриване/Закриване, но наобратно
    Интересува ме възможно ли е изкачването наобратно на Гробовете и ако не е откъде да хвана пътеката ( Падалото ), която излиза към Фенера ?
    Мерси предварително!
    Yamaha WR 200

    Коментар


    • От: Разходки по Средна гора

      Първоначално публикуван от speedrifter Преглед на мнение
      Здравейте!
      Някой може ли да ми обясни как от Долината да стигна до Фенера ?
      Идеята ми е обиколката на Откриване/Закриване, но наобратно
      Интересува ме възможно ли е изкачването наобратно на Гробовете и ако не е откъде да хвана пътеката ( Падалото ), която излиза към Фенера ?
      Мерси предварително!
      Падалото се хваща, като започнеш да спускаш по асвалта от Бяло камане за Старосел след около 500-600м спускане има едно разклонче на ляво от там нагоре и няма къде да се объркаш право на фенера.В момента има един паднал бук ако си с АТВ ще ти е малко трудно да го заобиколиш но с мотор не е проблем.Долината на обратно се изкачва мисля, че няма да има проблеми,нашата групичка почти всеки път я кътерим защото ни е най кратко от там да се приберем
      0888 074 049

      Коментар


      • От: Разходки по Средна гора

        Първоначално публикуван от Наско Петков Преглед на мнение
        Падалото се хваща, като започнеш да спускаш по асвалта от Бяло камане за Старосел след около 500-600м спускане има едно разклонче на ляво от там нагоре и няма къде да се объркаш право на фенера.В момента има един паднал бук ако си с АТВ ще ти е малко трудно да го заобиколиш но с мотор не е проблем.Долината на обратно се изкачва мисля, че няма да има проблеми,нашата групичка почти всеки път я кътерим защото ни е най кратко от там да се приберем
        Наско по пряко за Фенера си е през Падалото,все си мисля че през долината е повече пътя,пък и има забавяне до като се изкачи на обратно,иначе от Фенера към Бяло Камене може и да е еднакво времето.

        Коментар


        • От: Разходки по Средна гора

          Благодаря за отговорите и на двамата!
          Мисълта ми беше, ако не успеем ( малко вероятно, все пак не сме начинаещи ) да изкачим на обратно да тръгнем през Падалото, но вече ми стана ясно!
          Yamaha WR 200

          Коментар


          • От: Разходки по Средна гора

            Първоначално публикуван от speedrifter Преглед на мнение
            Благодаря за отговорите и на двамата!
            Мисълта ми беше, ако не успеем ( малко вероятно, все пак не сме начинаещи ) да изкачим на обратно да тръгнем през Падалото, но вече ми стана ясно!
            Какво се тряпкаш от тая Долина,сухо ли е няма дерт,ако те затормози връщаш и през падалото там през повечето време си на 4та с пълна гас вече преди Фенера има участък който пътя става на пътека и се кара бавно,но това е 500м.

            Коментар


            • От: Разходки по Средна гора

              Христооооо знаеш ме нали та въпросното Падало, ще мога ли да го мина с атв?

              Коментар


              • От: Разходки по Средна гора

                Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
                Христооооо знаеш ме нали та въпросното Падало, ще мога ли да го мина с атв?
                Не мога да ти кажа Емо,все пак си на 4 колела не са две,Падалото е пътека 40см широка със страничен наклон,не съм чул или видял дали е минало АТВ.Проба му е майката.

                Коментар


                • От: Разходки по Средна гора

                  Дочков от троян май там се беше закучил на откриването, ама не съм сигурен. Утре мисля да идем с баща ми в посока с.Мраченик

                  Коментар


                  • От: Разходки по Средна гора

                    Утре някои ще кара ли по средна гора?
                    0888 074 049

                    Коментар


                    • От: Разходки по Средна гора

                      Здравейте! Понеже сам нов и мисля , че тук е най-подходящото място да споделя моето първо излизане в Средна гора с ендуро машина . Понеже се качвам за първи път на мотор избрахме по леки пътища за достигане дестинаций разбира се бях предружаван от Баща ми и приятел . Направих няколко завоя в селото за да се приготвя за разходката . Потеглихме 1-ва местност Седемте партизани снимахме се на паметника направихме си лека почивка

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 175.jpg
Прегледи:1
Размер:209.8 КБ
ID:5306568Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 177.jpg
Прегледи:1
Размер:107.4 КБ
ID:5306566Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 178.jpg
Прегледи:1
Размер:260.3 КБ
ID:5306567Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 182.jpg
Прегледи:1
Размер:217.3 КБ
ID:5306569

                      и продалжихме следвашта спирка козя грамада и понеже АТВ-то не можа да слезе до доло оставихме моторите на половината пътека и продължихме пеш. Направихме снимки и започна катеренето на сухата пътека с доста пот и бутане искарахме атв-то.

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 221.jpg
Прегледи:1
Размер:283.9 КБ
ID:5306570Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 222.jpg
Прегледи:1
Размер:237.9 КБ
ID:5306571Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 223.jpg
Прегледи:1
Размер:273.8 КБ
ID:5306573Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 227.jpg
Прегледи:1
Размер:167.0 КБ
ID:5306575
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • От: Разходки по Средна гора

                        После се качихме на полянката под връх фенера и понеже нямахме вода и решихме веднага да продалжим спряхме на синджирли бунар на чешмата напалнихме водичка и си направихме по голяма почивка да поистине техниката. Появиха се 2-ма мотористи единия беше спукал гумата че я правихме от там има доста снимки . след това се качихме на Връх Алексица снимахме и слезнахме през долината качихме гробовете има и видео материал след това на х.Чивира , Връх Богдан , х.Средногорец , и обратно по средногорския път през сиврията и право в село. Утре останалите снимки и видео

                        Коментар


                        • От: Разходки по Средна гора

                          Като за начало не е лошо но снимките може и да се качват с коментар под тях,има врме ще се научиш.
                          Доста снимки си пропуснал но нищо. Не пускаи мои снимки не е прието снимки без екипировка да се пускат във форума а за сега успех и с желание се постига всичко а на лято и собствен мотор.
                          Извенете за спама но синът нема право още на лични но и тои надявам се ще порастне
                          (НЕУДОБНО?????) неудобно е да си обуеш панталона през главата!!!

                          Тошко 0878524239

                          Коментар


                          • От: Разходки по Средна гора

                            Мерси!! За всичко си има парви пат и с опит се постига та сега е момента да кача и други снимки обаче имам проблем когато качвам определена снимка ми излиза 1 удивителен знак и не знам как да се справя ще помоля за малко изяснение .

                            Коментар


                            • От: Разходки по Средна гора

                              Малко забравени снимки когато агнешкото беше 2-3лв и бензина пак като преди,от един чудесен и слънчев септемврийски ден.Тръгнахме с песен двама другари към прочутата Средна Гора.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3942443R.jpg
Прегледи:1
Размер:147.6 КБ
ID:5312167
                              Средна Гора е осеяна със много и най разнообразни пътища и пътеки,Жоро реши че от тук ще караме,целта ни беше да стигнем хижа Средногорец.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3942495n.jpg
Прегледи:1
Размер:136.3 КБ
ID:5312168
                              Кратка почивка и разговор по телефона,разбрахме че има група на хижата която ни очаква.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3942516D.jpg
Прегледи:1
Размер:176.6 КБ
ID:5312182
                              Ей веднъж и мен да ме снимат,пътечката беше много приятна за каране.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3942539D.jpg
Прегледи:1
Размер:168.1 КБ
ID:5312183
                              Ооо я какво си имаме тук,понеже беше минал половината ден бирата е разрешена
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3942548x.jpg
Прегледи:1
Размер:139.0 КБ
ID:5312184
                              Ето я и самата хижа,понеже тръгнахме в 12ч нямаше време за друго каране пък и преди това всеки беше работил нещо и бяхме изморени,планът беше само до тук.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3942568S.jpg
Прегледи:1
Размер:67.3 КБ
ID:5312185
                              Я къде са се скрили.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3942578S.jpg
Прегледи:1
Размер:108.5 КБ
ID:5312186
                              Сава се е напъчил гордо че ще го снимам и ще го пусна във форума.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3942588U.jpg
Прегледи:1
Размер:104.9 КБ
ID:5312187
                              Димо със зебровата фанелка усещам го че нещо се крие между другото той е участник във форума,но все се скътава и рядко пише.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3942599n.jpg
Прегледи:1
Размер:137.1 КБ
ID:5312188
                              Този го познавате няма да го представям,ама каква фото сесия им спретнах а
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3942620s.jpg
Прегледи:1
Размер:103.2 КБ
ID:5312189
                              Това ми е най любимата хижа,условията тук са повече от перфектни,хижарите са страшно хубави хора.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3942629a.jpg
Прегледи:1
Размер:89.6 КБ
ID:5312190

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3942625L.jpg
Прегледи:1
Размер:97.3 КБ
ID:5312191

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3942653Y.jpg
Прегледи:1
Размер:103.2 КБ
ID:5312192
                              Пристигнаха още Ендуристи и се настаниха на беседката,Средна Гора предразполага за развитието на Офф Роуд и затова е много посещавана.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3942661S.jpg
Прегледи:1
Размер:107.0 КБ
ID:5312193
                              Наздраве,нещо започнахме да уредяваме,които бяха без фарове си бяха тръгнали,а ние с това не се съобразяваме.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3942689N.jpg
Прегледи:1
Размер:119.9 КБ
ID:5312194
                              Дойде време и ние да си тръгваме,смяна водата на рибките,или по точно един ли либстваше трябваше да го изчакаме.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3942693C.jpg
Прегледи:1
Размер:98.3 КБ
ID:5312195
                              Сава пристига и вече сме готови.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3942705W.jpg
Прегледи:1
Размер:60.1 КБ
ID:5312197
                              Една снимка и на връх Малък Богдан.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3942713C.jpg
Прегледи:1
Размер:50.3 КБ
ID:5312198
                              на Христин чучур винаги правим последна проверка на редиците и денят вече беше окончателно изчерпан.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3942718q.jpg
Прегледи:1
Размер:130.0 КБ
ID:5312199

                              Коментар


                              • От: Разходки по Средна гора

                                Може ли да помоля Жоро за трак на въпросната пътечка Ние мислим да бръмнем тази седмица с баща ми ,но да видим

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X