Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки по Средна гора

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки по Средна гора

    Eмо, не мога да ти дам трак, че нещо ми се срина MapSource, но пътеката я има в картата.
    Започва като път от Янкин мост -на запад през боровете. Но на 1-2 места ме съмнява, че ще е тясна за четири колесно. Пробвай я все пак.

    Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
    0894328706

    Коментар


    • От: Разходки по Средна гора

      Утре само да събера мотора и ще се пробва Начертах трак-а и крайна точка е х.Средногорец

      Коментар


      • От: Разходки по Средна гора

        Е че Жоро аз тази пътека си я минавам от 2 годинки Аз по нея ходя до х.Средногорец не се тръскам по пътя Аз имам друга пътека направена която излиза до вилите горе

        Коментар


        • От: Разходки по Средна гора

          Това дето го минаваш е по-скоро път. Може би трака на картата не е точен, не съм карал по него, просто ми се стори, че е той. Значи на поляната където се събират пътищата и има ловджийски заслон, не продължаваш по пътя/измития от дъждовете / нито по по=левия, който слиза на каравеловския/ някъде покрай дървения мост/ и точно между тях се намира тази пътека. До скоро беше много зашумена и нямаше следи да е минавано. Тя върви паралелно на пътя и излиза
          там където пак се разделят пътищата/ това лято имаше сечище там. От него пак има две пътеки за вилите. Едната е стария път по източния склон на върха, а другата върви право нагоре през гората и излиза на горния ред вили/преди няколко месеца се срещнахме там/. Абе по Средна гора пътища, пътеки и дерета дал Господ, само да сме здрави и мераклии да ги караме
          Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
          0894328706

          Коментар


          • От: Разходки по Средна гора

            Може, не съм погледнал до заслона.Иначе като илезнеш горе на сечището и като тръгнеш по най-старата пътека(преди са минавали и с джипки от там) точно когато тръгва да заобикаля върха направихме една която се включва към вашата ми се струва и излиза зад едно бунгало

            Коментар


            • От: Разходки по Средна гора

              Да не натоварвам безпричинно темата за Закриването, ще пусна няколко снимки тук, защото няма начин да не възбудят интерес към една пътека, пред която Долината на смъртта е като детска играчка. Все още по нея, нагоре мотор не е излязъл/ без чужда помощ/ но се надявам това да се поправи преди да падне снега.
              В неделя, на 6ти ноември, на връщане От Бяло камъне я посетихме със севлиевската група.

              Живота проверява наред ли всичко в участъка до който не сме стигали



              Видя една фиданка и веднага я отстрани с джобното си ножче



              И шоуто започна



              Краси достигна най-високата точка на хилклайминга



              Веднага бе последван от представител от отбора на ямахите / тези две марки - КТМ и YAMAHA започват да се утвърждават като най-добрите за екстремно ендуро/



              А, имало още един колега фотограф в по-долния край - ще го помоля ако има снимки да ги постне тук…



              Тук има завой с каменен праг, а от долу шума – гадна работа . Краси го прескочи с малка помощ и излезе на пътя, но за колегата му помощта ще е по масирана



              - Хайде всички на веригатааа…..!



              От тук нагоре – пУна газ



              …….аааааа, това били другарите от катапултиращата група…..



              Ако някой има други снимки - да не се стиска!

              ПП
              И една открадната от Фейса, но щом е за Краси, и при принцеса Леа гол влизам.........

              Последно редактирано от Жоро Йорданов; 11-11-11, 08:27.
              Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
              0894328706

              Коментар


              • От: Разходки по Средна гора

                Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
                Да не натоварвам безпричинно темата за Закриването, ще пусна няколко снимки тук, защото няма начин да не възбудят интерес към една пътека, пред която Долината на смъртта е като детска играчка. Все още по нея, нагоре мотор не е излязъл/ без чужда помощ/ но се надявам това да се поправи преди да падне снега.
                В неделя, на 6ти ноември, на връщане От Бяло камъне я посетихме със севлиевската група.
                Къде е това ?
                Yamaha WR 200

                Коментар


                • От: Разходки по Средна гора

                  Първоначално публикуван от speedrifter Преглед на мнение
                  Къде е това ?
                  От мястото за пикник с масичката и пейките,нарича се Мечката,пресича се реката и право нагоре,решихме това екстремче да се нарича Севлиевската пътека,защото все пак от там нагоре успяха да преминат двама колеги от Севлиево.Пътеката представлява 90 процента Хилклайминг.

                  Коментар


                  • От: Разходки по Средна гора

                    Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                    От мястото за пикник с масичката и пейките,нарича се Мечката,пресича се реката и право нагоре,решихме това екстремче да се нарича Севлиевската пътека,защото все пак от там нагоре успяха да преминат двама колеги от Севлиево.Пътеката представлява 90 процента Хилклайминг.
                    Мерси.
                    Ще отида да я видя някой път. Тази шума май е доста коварна
                    Лошото е, че не личи наклона на снимките
                    Yamaha WR 200

                    Коментар


                    • От: Разходки по Средна гора

                      Снимките от вторият ден на закриването са от телефона и затова не са кой знае колко добри.
                      Тръгвам да проверя как е било на Глигана:




                      Минах го без проблеми и вече съм на другата контрола:




                      Когато слязох групата се беше вече събрала:


                      Обратно през калта :




                      От тук ще се пробва въпросната пътека:








                      Първи опит:


                      Отново:






                      Публика не липсва:




                      Тия двамата определено са по живота:


                      Все по нагоре:








                      Вече горе:






                      Времето беше хубаво и решихме да пробваме още една отсечка от трасето.
                      Отсрещният хълм на Севрията:


                      А това е моторчето което ме закара на местата за снимки:


                      Още един нов клуб:


                      След като успях да пусна снимки в три различни теми от Закриване 2011 това беше всичко от мен.

                      Коментар


                      • От: Разходки по Средна гора

                        Море, личи си, личи си наклона и е респектиращ. Ако има осигурени двама-трима катапултери и един -двама ускорители може и аз да се вейна нагоре, пък каквото сабя покаже. Велико преживяване е да разпробиваш нова пътечка.Весело сте си изкарали. Качете едно тракче за случайно минаващи ,но с намерение да се пробват откачалки от други краища на родината...
                        С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

                        Коментар


                        • От: Разходки по Средна гора

                          Първоначално публикуван от devils78 Преглед на мнение
                          Снимките от вторият ден на закриването са от телефона и затова не са кой знае колко добри.
                          ..........
                          След като успях да пусна снимки в три различни теми от Закриване 2011 това беше всичко от мен.
                          Димо, едно голямо браво от мен за отлично представените репортажи, радват окото.

                          Коментар


                          • От: Разходки по Средна гора

                            Благодарско !

                            сега си преговарям пътеката и си я качвам на ум
                            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                            Коментар


                            • От: Разходки по Средна гора

                              Първоначално публикуван от Тодор Етрополе Преглед на мнение
                              Море, личи си, личи си наклона и е респектиращ. Ако има осигурени двама-трима катапултери и един -двама ускорители може и аз да се вейна нагоре, пък каквото сабя покаже. Велико преживяване е да разпробиваш нова пътечка.Весело сте си изкарали. Качете едно тракче за случайно минаващи ,но с намерение да се пробват откачалки от други краища на родината...
                              Всичко ще е осигорено,даже резервен Сероу /моя/.Аз се пробвах няколко десетки пъти, но със същия НЕуспех като всичкиАко позволи времето ще изправим малко един завой,който убива скороста и ще се пробвам пак.
                              Когато няма друг изход- използвай централния вход!

                              Коментар


                              • От: Разходки по Средна гора

                                Първоначално публикуван от yaha_yamaha Преглед на мнение
                                Ако позволи времето ще изправим малко един завой,който убива скороста и ще се пробвам пак.
                                И аз,и аз
                                0888 074 049

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X