Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки по Средна гора

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки по Средна гора

    Гледам,че снега е твърд и си мисля ,че тая измишльотина дето видя че я правя може и да върши работа
    Трябва да я пробвам тия дни
    Когато няма друг изход- използвай централния вход!

    Коментар


    • От: Разходки по Средна гора

      Първоначално публикуван от yaha_yamaha Преглед на мнение
      Гледам,че снега е твърд и си мисля ,че тая измишльотина дето видя че я правя може и да върши работа
      Трябва да я пробвам тия дни
      Където беше по малко си е твърд,мотора си вървеше с малко газ без да затъва,но пребоксува ли гумата и затъваше,в по дълбокият имаше твърдо само на повърхността но тежестта беше голяма и мотора пропадаше,а това с което се занимаваш ме съмнява да тръгне,много е широка тази джанта и тежка,двигателя няма да може да я задвижи,видях такова изобретение но със стандартната си капла.

      Коментар


      • От: Разходки по Средна гора

        Ще тръгне,ще тръгне

        Коментар


        • От: Разходки по Средна гора

          Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
          Където беше по малко си е твърд,мотора си вървеше с малко газ без да затъва,но пребоксува ли гумата и затъваше,в по дълбокият имаше твърдо само на повърхността но тежестта беше голяма и мотора пропадаше,а това с което се занимаваш ме съмнява да тръгне,много е широка тази джанта и тежка,двигателя няма да може да я задвижи,видях такова изобретение но със стандартната си капла.
          Върти я и то много добре ,но във нивата,а на снега какво ще стане предстои да разберемНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка032.jpg
Прегледи:1
Размер:288.2 КБ
ID:5355723Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка033.jpg
Прегледи:1
Размер:304.1 КБ
ID:5355727
          Последно редактирано от yaha_yamaha; 16-03-12, 20:35.
          Когато няма друг изход- използвай централния вход!

          Коментар


          • От: Разходки по Средна гора

            Ехеее
            Браво бе бачо Светльо, интересна играчка си си направил!
            Yamaha WR 200

            Коментар


            • Re: Разходки по Средна гора

              Браво бе много готино си го направил, яко ме кефи. Евала , дано и в снега се представи достойно. Аз също съм намислил за зимата да правя нещо такова , но да видим....Иначе е станало направо оригинал......
              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

              Коментар


              • От: Разходки по Средна гора

                Доста добра инженерна мисъл! Очакваме снимки и клипове как се справя.
                Some call it a hobby, we call it a way of life!
                Това че срещу теб са най-добрите, не означава, че трябва да се отказваш!

                Коментар


                • От: Разходки по Средна гора

                  Сняг, студ - щъркелите дойдоха а ние не сме "открили"
                  Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                  0894328706

                  Коментар


                  • От: Разходки по Средна гора

                    Жорка,говорих със Савата за събота,в колко часа ще се тръгва,евентлално да дойда с вас.

                    Коментар


                    • От: Разходки по Средна гора

                      Днес времето в сравнение с близките няколко дни беше идеално за малко разходки.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:sl555.jpg
Прегледи:1
Размер:99.4 КБ
ID:5377922

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:sl556.jpg
Прегледи:1
Размер:113.2 КБ
ID:5377923

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:sl551.jpg
Прегледи:1
Размер:111.7 КБ
ID:5377921
                      X


                      X


                      X

                      Some call it a hobby, we call it a way of life!
                      Това че срещу теб са най-добрите, не означава, че трябва да се отказваш!

                      Коментар


                      • От: Разходки по Средна гора

                        Вчера си стана много хубава разходка общо 100км преход ,направихме маршрута на Откриването и се паркирахме на скара-бира на фургона на Румен в местността Чаира,и естествено се прибрахме на фарове в 10и30ч,то не че някога сме се прибрали по светло,а някои все още не са се прибрали.Ще се надяваме да видим снимки от това незабравимо изживяване.

                        Коментар


                        • От: Разходки по Средна гора

                          Аз веднъж да стана в ранни зори , но тръгнахме малко късно . За сметка на това се прибрахме по нощите . На Севрията се е появил нов котарак , който ме надуши няма и минута след като пристигнах . Ето и снимките - естествено пак са разбъркани . Качвам ги под ред , но излизат както си искат . Само първите две не са на мястото си , другите са по хронология - да не повярваш !
                          Прикачени файлове
                          Последно редактирано от pe6o74; 26-08-12, 22:28.

                          Коментар


                          • От: Разходки по Средна гора

                            Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
                            Ето и снимките - естествено пак са разбъркани . Качвам ги под ред , но излизат както си искат . Само първите две не са на мястото си , другите са по хронология - да не повярваш !
                            Екстра са си снимките,само че ако бяха една под друга и по големи щяха да са хептен добре,5 и 6 снимка и те не са на място,ама карай по важно е да ги има.

                            Коментар


                            • От: Разходки по Средна гора

                              Да идва вече закриването(Откриването на зимния сезон) че от доста време няма репортажи от Средна гора
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SL554873.jpg
Прегледи:1
Размер:106.2 КБ
ID:5414697

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SL554874.jpg
Прегледи:1
Размер:280.7 КБ
ID:5414698
                              Some call it a hobby, we call it a way of life!
                              Това че срещу теб са най-добрите, не означава, че трябва да се отказваш!

                              Коментар


                              • От: Разходки по Средна гора

                                Привет, моля да дадете мнение в тази тема - Търся препоръки за маршрут през Средна гора.

                                http://www.offroad-bulgaria.com/show...0+%E3%EE%F0%E0
                                Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
                                0888/00-55-37

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X