Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Харманли Екстрийм Ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Харманли Екстрийм Ендуро

    ..така и така вече отново мога да качвам снимки
    ето кадри от първия сбор за затвърждаване на харманли -германо ендуро приятелството



    -кристиан и андреа са много приятно семейство луди глави от германия
    кристиян е учител по английски и бе дошъл за да участва в 6-дейса в ст заг та от там се запознахме..2006 та е участвал на ерзберг и е успял да се класира в първите редици на квалификациите и е стигнал до средата на състезателното трасе 2 рия ден и то още в средата на състезателното време..там обаче е спрял поради повреда в радиатора и изтичане на охладителната течност ..но дори и така според мен представянето му е повече от впечатляващо...до сега няма българин стигнал толкова далеч за толкова кратко .
    андрея пък съпругата му се е занимавала 10 тина години с ендуро включително и професионално


    ..както виждате..бивака е на готино място...


    ето го и кристиан с малката му дъщеричка -юля

    а ето го и в действие



    ..между другото ..хусаберга от снимката...се счупи последният ден на 6 -дейса ...

    Коментар


    • До: Харманли Екстрийм Ендуро

      Първоначално публикуван от mitkov
      ..






      ..между другото ..хусаберга от снимката...се счупи последният ден на 6 -дейса ...
      Ти ся кво, нещо се еб...ш ми се струва
      Иво Георгиев
      Gworkshop

      Коментар


      • До: Харманли Екстрийм Ендуро

        Митков, откъде са тези снимки на морето?
        Това много ми прилича на Приморско - плаж "Перла" (преди седмица бях там)

        Тюх, в една друга тема видях, че е именно там
        Кога сте били там и как не сме се засекли
        Моля някой модератор да ми изтрие поста
        Благодаря предварително.
        Hristo Draganov
        http://htftp.domainbg.com/HD/

        И аз искам България чиста ! ! !

        Коментар


        • До: Харманли Екстрийм Ендуро

          Първоначално публикуван от Ivo Georgiev
          Ти ся кво, нещо се еб...ш ми се струва
          Не бе, не се е**ва ... обикновено се чупят през първия ден от 6-дневките
          Тоя май е от издържливите
          DCRT®

          Коментар


          • До: Харманли Екстрийм Ендуро

            Митков, това ли се вижда от тоя връх бре ?


            Веднъж, кагато идвах при теб с мотора по черно, че ми остана време и прескочих до там !
            Красиво е да гледаш от горе, особено към Гърция !
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • До: Харманли Екстрийм Ендуро

              Веднъж, кагато идвах при теб с мотора по черно, че ми остана време и прескочих до там !
              Красиво е да гледаш от горе, особено към Гърция !
              __________________
              ..А ..не се и съмнявам че си ходил там ..не съм сигурен дали е било с мотора ..че по принцип там си е ..романтично място за ходене ...по двама ..а като те знам какъв любител на романтиката си....

              ..иначе вижда се и гърция да -ама то в гръцко пейзажа не е интересен-едни ниви и тва е -нататък към ивайловград маджарово са по красиви гледките

              Коментар


              • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                и понеже така и така съм тръгнал да качвам снимки които като им е било времето не е можело да ги кача
                ..та ето още малко по назад в историята се връщаме снимки от преди няколко месеца-когато ..течаха още тренировките за женското световно по мотокрос
                ..ето е тази ..познавате ли я



                ...куча марка ще излезе...за разлика от..хусаберга ..защото..вижте следващия кадър




                ..водата по калника ..замръзваше докъто се стича ..всички се криехме в колите /времето не бе като за мъже/ ..но някои хора..въртяха ли въртяха по трасето

                -при такъв ентусиазъм..как да не и отпусне човек поне..3 ма механици


                ..според вас..колко шампиона по ендуро са нужни за да се смаже една верига на RM



                ..разбира се ..не може само да се кара..трее и трасето дза се пооправя от време на време...ААААА

                и...разбира се..вечер се отсядаше на приказки./там мъжете май бяхме най силни / ..и разбира се ..на ресторант приказките..или в краен случай лоби бара към хотела му ..и както си стоиме там веднъж и се надлъгваме-А КВО ДА ВИДИМ


                ..ЛИМУЗИНА..ама истинска..и кой мислите идва лично да ни инспектира



                ...самия Жоро Хаджиев .. ..от плът и кръв..че и по стара традиция пак изяви желание да..плати сметката ..без да ни усети че ядем и пием там ..амен че цял ден ..а той уж ни прати да ..тренираме ..ама шшшттт да не му казвате

                Коментар


                • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                  Ми, ще почерпя, ами !
                  Как иначе щеше да си купиш Тигуан-а ?!
                  Гледам бедно момче, събира за някаква колица ...

                  А да ти е честита, че само го направих по телефона
                  Ендурото и сексът не са шега работа !
                  -------------
                  Животът се измерва с броят на издишванията !

                  http://sixdayscrazyjob.com
                  http://crazy-job.com

                  Коментар


                  • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                    Ми, ще почерпя, ами !
                    Как иначе щеше да си купиш Тигуан-а ?!
                    ...ейй ..верно бе
                    ..добре че ме почерпи тогава ..чее ..точно тия 5 лв не ми достигаха да взема тигуана..

                    Коментар


                    • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                      и като става въпрос за тига..
                      ето и първата му разходка из чужбина..скокнахме до вече познатия ни от други теми кастанес в гърция да се поизкъпем и похващаме рибичка на къмпинга край арда






                      Коментар


                      • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                        ..по едно време ..както си стоя там и се пълцикам..кого мислите виждам



                        ммм даа..бат жас..


                        ..заедно с още няколко старозагорски коли



                        ..и както всичко си бе спокойно..
                        ..изведнъж се чува рев на двигатели и се вдигат прахоляци



                        ..баг жас..както винаги..решава да изпробва техниката на МАКС ..хаква се с караваната в най дълбокия пясък наоколо



                        ..в последствие се оказва че всъщтност..оттренирва ситуация със затъване в пясъка като подготовка за дакар сериите ..носи си дори и лопатка



                        ..за щастие наблизо се оказва и бивака на хасковлии ..които също помагат с груба мускулна сила ..за справяне със ситуацията

                        разбира се ..след такива напъни..трябва и да се презареди..

                        а..накрая всички се залавят с..несвойственни дейности...


                        Коментар


                        • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                          Лятото се наблягаше на почивки, сега е време за мотокроссссссс ...и харманли ендурото се преля от две седмици на сам към "горски извор мотокроса"


                          вижте колко много хора се събират../като за нашия окръг това направо си е блъсканица/


                          Иван Митков №414 "скъса" мотора от каране инак всичко е ок но..веригите му идват малко слаби



                          митков прекръсти набързо ендурото-в кросов мотор








                          Бяхме свидетели на страхотни гонки-тук катката изпреварва местното дете чудо -сина на въчо който въпреки крехката си възраст ръчка новото си старо уз250ф като за последно...


                          Извинявам се за лошото качество. Слънцето беше залязло като снимах
                          2010 CRF 250 R

                          Коментар


                          • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                            Митак, като кантариш на детето мотора, вземи поне от време на време му сменяй и веригата Без гуми гледам може, ама без верига трудно ...
                            DCRT®

                            Коментар


                            • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                              Извинявайте за намесата ми в тази света тема, ама този Катката не караше ли пистарки Ако не значи трябва да убия доносника ми на информация за харманлийският мото-спорт По причина донасяне на некачествена информация.
                              KAWASAKI Let the good times roll

                              Коментар


                              • До: Харманли Екстрийм Ендуро

                                Първоначално публикуван от GSXR
                                ... ама този Катката не караше ли пистарки ...
                                Всичко кара

                                За техниките в мотокроса имаше друга тема бе Ивче
                                2010 CRF 250 R

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X