Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Козя стена. Не си правете експерименти.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Козя стена. Не си правете експерименти.

    Първоначално публикуван от Чичка Преглед на мнение
    Жоро, не се будалкайте, ами захващайте да качвате "Стенето" от юг Няма само северняшки снимки да гледаме
    Губиш стимките са южни.
    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

    Коментар


    • От: Козя стена. Не си правете експерименти.

      Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
      Губиш стимките са южни.

      Знам, вчера като минавах през Кърнаре още беше от южната страна Казах го щото Витлемов за северното качване говореше

      Но все пак Пачароз, дай да видим и едно качване на Стенето
      Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

      Коментар


      • От: Козя стена. Не си правете експерименти.

        Първоначално публикуван от Чичка Преглед на мнение

        Но все пак Пачароз, дай да видим и едно качване на Стенето
        Стига, че ще ни опандизят. То бива наглост, ама ако идем да караме и в Стенето, нащо няма да го има никъде.

        Вече обещавам, да не караме в парковете , но само когато са ги завардили и пишат актове.


        Така другари. Сега си говорехме с Лъчо ( ntruderzzzzz не знам дали съм го написал правилно ) и решихме да направим едно парти на хижа Хайдушка песен. Тези които не могат да пеят, не са поканени тези които не са хайдути също . Купона ще е семеен. Тези които не са женени имат време до септември . Все още дата не е уточнена. Докато ние караме, жените ще ходят на басеин в Чифлика.
        Всеки който се чувства " АматИОр " да заповяда. Следете темата, за да разбрете датата. Известието не се отнася само за плевенчани. АматИОри има и в другите краища на България.
        Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 20-07-10, 14:28.

        Коментар


        • От: Козя стена. Не си правете експерименти.

          Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
          Стига, че ще ни опандизят. То бива наглост, ама ако идем да караме и в Стенето, нащо няма да го има никъде.

          Вече обещавам, да не караме в парковете , но само когато са ги завардили и пишат актове.
          Няма страшно приятел днес взех разрешитилните да караме в Стара планина и да си търсим кравите.
          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

          Коментар


          • От: Козя стена. Не си правете експерименти.

            Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
            Стига, че ще ни опандизят. То бива наглост, ама ако идем да караме и в Стенето, нащо няма да го има никъде.

            Вече обещавам, да не караме в парковете , но само когато са ги завардили и пишат актове.

            Хахаха, споко Жоро, това за Стенето е шега - южната му страна е отвесна скала, от 30 до 60 метра поне. Там и много желание да има, ще е все едно да качиш скалната стена на големия язовир на Кайлъка над преливника Пък и само Пачароза знае как да прелита от там, че да не стъпва в Стенето като ходи от Дерменка до Добрила

            Като ходихме в събота по маршрута най-странно ми беше, че най-големи щети на парка са нанесени от....камионите за дърводобива - такива коловози даже в Люлин планина не бях виждал. Така, че не знам за кво точно ревът
            Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

            Коментар


            • От: Козя стена. Не си правете експерименти.

              Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение

              Така другари. Сега си говорехме с Лъчо ( ntruderzzzzz не знам дали съм го написал правилно ) и решихме да направим едно парти на хижа Хайдушка песен. Тези които не могат да пеят, не са поканени тези които не са хайдути също . Всеки който се чувства " АматИОр " да заповяда. Следете темата, за да разбрете датата. Известието не се отнася само за плевенчани. АматИОри има и в другите краища на България.
              Айде и аз да се запиша То като има разрешение за наглеждане на добичетата от към Кърнаре можем да ги срещнем и на "Дерменкая"??????
              [URL]http://www.youtube.com/watch?v=sfPM77TsGaA[/URL]

              Коментар


              • От: Козя стена. Не си правете експерименти.

                Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                Няма страшно приятел днес взех разрешитилните да караме в Стара планина и да си търсим кравите.
                Ей, пак се уредихте
                А аз моите коне пеш ли да ги търся

                За "Хайдушка песен' ме бройте и мен. Влече ме хайдуклука

                Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                АматИОри има и в другите краища на България.
                Бре, Адаш - не думай
                Едно време кога бях във "Фазанарията" Плевен не беше хептен в края на България.
                Да не са ни нападнали мамалигарите
                Последно редактирано от Жоро Йорданов; 20-07-10, 15:00.
                Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                0894328706

                Коментар


                • От: Козя стена. Не си правете експерименти.

                  Първоначално публикуван от Чичка Преглед на мнение
                  Хахаха, споко Жоро, това за Стенето е шега - южната му страна е отвесна скала, от 30 до 60 метра поне. Там и много желание да има, ще е все едно да качиш скалната стена на големия язовир на Кайлъка над преливника Пък и само Пачароза знае как да прелита от там, че да не стъпва в Стенето като ходи от Дерменка до Добрила

                  Като ходихме в събота по маршрута най-странно ми беше, че най-големи щети на парка са нанесени от....камионите за дърводобива - такива коловози даже в Люлин планина не бях виждал. Така, че не знам за кво точно ревът
                  Ама не бъди сигорен защото до осана и до партизанския лагер има пътеки не съ лоши.
                  МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                  Коментар


                  • От: Козя стена. Не си правете експерименти.

                    Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                    Купона ще е семеен. Тези които не са женени имат време до септември.
                    Оф,оф семейно ли?
                    Ти ли искаш да ходиш семейно че, не разбрах точно?
                    Последното ходене семейно май не беше много миролюбиво.
                    Ако питате мен по добре да не е семейно!!!

                    Коментар


                    • От: Козя стена. Не си правете експерименти.

                      Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                      Жоро, мислиш ли, че тези, които имат необходимите права да извършат това действие, следят форума денонощно? .
                      Явно молбата ми не е написана както трябва. А може би, се радваме на модераторска намеса веднъж месечно? Не. Сетих се. Поради късният час на пускане на молбата, съм пропуснал работното време и тя не е била приета. Ц, не може да е това . Да ли не е иззета от ДАНС? Не, те не се занимават с дребни риби, камо ли с аматИОри. Може би след грешката която направих и бях изхвърлен от форума, сега модераторският състав ми е сърдит и не ми говорят. Ама то мина доста време, не вярвм да са толкова злопаметни. И това не е. Какво ли може да бъде ? Май единственото което мога да направя, е само да си гадая.
                      Дааааааа сетих се . Модераторите са малко . Нееее и това не е , защото в повечето случеи броят на преглеждащите темата е в пъти по малко от броя на модераторите за раздела. Явно отговорът е само един. Август е и е месец за почивка. Всички са на море и няма кой да ми даде логично обяснение за не изпълнението на молбата ми. май не е и това. Все някой ще е останал дежурен.
                      Еврика. Администрацията се е намесила с думите: Форумът не му е бащиния и той няма да си прави кавото иска. Никой да не му обръща внимание, защото ще паднем под неговото ниво. Така ще го изнервим още повече, той ще си изпусне нервите и този път, бана ще му е за последно и за вечно.
                      Ура , ура, ура. Най накрая стигнах до логично обяснение.
                      Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 21-07-10, 08:26.

                      Коментар


                      • От: Козя стена. Не си правете експерименти.

                        Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                        Ама не бъди сигорен защото до осана и до партизанския лагер има пътеки не съ лоши.
                        Стига да стегна Сузана и ще ви дойда на гости в района...ти само пази радиаторите
                        Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

                        Коментар


                        • От: Козя стена. Не си правете експерименти.

                          Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                          Явно молбата ми не е написана както трябва. А може би, се радваме на модераторска намеса веднъж месечно? Не. Сетих се. Поради късният час на пускане на молбата, съм пропуснал работното време и тя не е била приета. Ц, не може да е това . Да ли не е иззета от ДАНС? Не, те не се занимават с дребни риби, камо ли с аматИОри. Може би след грешката която направих и бях изхвърлен от форума, сега модераторският състав ми е сърдит и не ми говорят. Ама то мина доста време, не вярвм да са толкова злопаметни. И това не е. Какво ли може да бъде ? Май единственото което мога да направя, е само да си гадая.
                          Дааааааа сетих се . Модераторите са малко . Нееее и това не е , защото в повечето случеи броят на преглеждащите темата е в пъти по малко от броя на модераторите за раздела. Явно отговорът е само един. Август е и е месец за почивка. Всички са на море и няма кой да ми даде логично обяснение за не изпълнението на молбата ми. май не е и това. Все някой ще е останал дежурен.
                          Еврика. Администрацията се е намесила с думите: Форумът не му е бащиния и той няма да си прави кавото иска. Никой да не му обръща внимание, защото ще паднем под неговото ниво. Така ще го изнервим още повече, той ще си изпусне нервите и този път, бана ще му е за последно и за вечно.
                          Ура , ура, ура. Най накрая стигнах до логично обяснение.
                          Май си сбъркал попрището. Трябва да пишеш сценарии за филми

                          Име на раздел могат да сменят само няколко души във форума. Възможно е да не са прочели все още предишното ти уведомление. Без паника.
                          Издъних се на Тюринг теста

                          Коментар


                          • От: Козя стена. Не си правете експерименти.

                            Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                            Май си сбъркал попрището. Трябва да пишеш сценарии за филми

                            .
                            Aз пробвах, ама няма хляб в тази дейност. Кризата удари киното Прави сметка за какво става въпрос, след като преди няколко дена по новините казаха, че кризата е ударила и турските сериали ( това сериозно го казаха по новините )

                            Коментар


                            • От: Козя стена. Не си правете експерименти.

                              Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                              ...след като преди няколко дена по новините казаха, че кризата е ударила и турските сериали ( това сериозно го казаха по новините )
                              Tова пък е най-хубавата новина, която научавам от няколко стотин години насам...след неграмотноста ,читашките бози са ми най-омразното нещо!! сега вече съм щастлив
                              "Суетата, е любимият грях на дявола"!

                              Коментар


                              • От: Козя стена. Не си правете експерименти.

                                Какво му трябва на човек за пълно щастие.......Няколко стотин години да влезе в криза Отоманската империя
                                и още толкова някой да пусне във форума раздел "Благородните девици и имат ли те почва в националните паркове"
                                Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                                0894328706

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X