Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Козя стена. Не си правете експерименти.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Козя стена. Не си правете експерименти.

    Всичко започна като един нормален ден, но това беше само утрото.
    Уговорката с адаша бе, да изкара гостите си до кошарите над Христо Даново, а от там към Добрила, а аз и Пачароза към х. Козя стена. Явно прекалих с темпото на каране, защото доста подраних . Докато чаках ме изби на поезия , кино и незнам още какво.

    Тази чешма стана обект на вниманието ми. Направих и цяла фото сесия.



    Направих си и доста картички.





    Вече минава повече от час и ме избива на подлуда. Още повече, че няма с кой да си обеля и една думичка.

    И като започнах едно сниманеееееееееее.....









    След като изснимах всичко наоколо, се отдадох на любимото си занимание. Добре е че се бях запасил.

    Вече се чудех каква идиотщина да измисля.

    Просто не вярвах на очите си. Вече мислех, че няма да дойдат никога.

    Ето го и Шорца

    Адаша.

    Чичко Фър

    Светльо ( яха ямаха )

    Ето го и моят спътник. все още нищо не подозиращ. Ако знаеше какво го чака и как ще завърши денят, щеше да се прибере веднага.

    И се започна.

    След това имаше състезание кой носи по нагоре плода

    Чудите се какво ли е привлекло вниманието на всички ??????????? Ще остане изненада за втора серия

  • #2
    От: Козя стена. Не си правете експерименти.

    Е Жоре бива ли на най интересното да спреш . Хайде пускай втора серия че нямам търпение да видя как сте се поизмъчели
    Гората ражда хора полето тикви !

    Коментар


    • #3
      От: Козя стена. Не си правете експерименти.

      Първоначално публикуван от george_mit Преглед на мнение
      Е Жоре бива ли на най интересното да спреш . Хайде пускай втора серия че нямам търпение да видя как сте се поизмъчели
      Какво разбираш под мъчениеи.Ние просто се кефим.Тръпка.Верно АМАТИОРИ сме но не виждам често профита по стария балкан.
      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

      Коментар


      • #4
        От: Козя стена. Не си правете експерименти.

        Първоначално публикуван от george_mit Преглед на мнение
        Е Жоре бива ли на най интересното да спреш . Хайде пускай втора серия че нямам търпение да видя как сте се поизмъчели
        Зариби ни тука в късния час и...
        Aprilia RX 125=>KTM EXC 200=>VW Golf Mk3 TDI...
        Gas Gas EC 200

        Коментар


        • #5
          От: Козя стена. Не си правете експерименти.

          Ok. Продължавам нататък. Поизмъчили е меко казано . Всичко по реда си обаче.
          За търпеливите които изчкаха втора серия:
          Ето какво грабна вниманието на всички.
          Светльо.





          Фъра обаче реши, че Светльо свири доста лошо и реши да му покаже как се прави.


          Незнайно от къде, а може би привлечени от музиката , ни надушиха горските

          След това последва раздяла и ние поехме към злополучната пътека към козя стена.



          Първа спирка за почивка, а бяхме изминали едва 500 метра. По шибана пътека не бях виждал през скромният си живот.



          Поглед напред.

          Поглед назад

          Втора почивка. всъщност тя беше последна. Тук искам да подчертая, че за денят минахме 3 километра. Да правилно съм написал 3. От тях да не кажа голяма дума поне 2 са вървейки до мотора и бутайки.

          Продължаваме напред. От другите снимки ще ви стане ясно.









          Гнусната пътечица.








          Тука пускам един клип, след който ще почина малко. След заснемането на този клип, всичко се обърна надоло с главата, но за това в трета серия. Само да вметна денят завърши фатално.

          Коментар


          • #6
            От: Козя стена. Не си правете експерименти.

            За най нетърпеливите.Аз снимам от пътеката а под мен е 25 метрова пропаст.Месноста е Козя стена.

            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

            Коментар


            • #7
              От: Козя стена. Не си правете експерименти.

              Пичове все по странна взима да става тази тема
              Aprilia RX 125=>KTM EXC 200=>VW Golf Mk3 TDI...
              Gas Gas EC 200

              Коментар


              • #8
                От: Козя стена. Не си правете експерименти.

                Първоначално публикуван от drink2much Преглед на мнение
                Пичове все по странна взима да става тази тема
                и то много странна.

                мамка му, мамка му, мамка му ................. д@@ба. писна ми да пиша като луд и като стане време за публикация - ето.

                Ами сега! Internet Explorer не можа да се свърже с www.offroad-bulgaria.com
                Предложения:
                • Опитайте да заредите страницата отново
                • Търсене с Google:

                  аз лягам. и утре е ден
                Последно редактирано от nickbochev; 05-07-10, 00:30. Причина: "цензура"

                Коментар


                • #9
                  От: Козя стена. Не си правете експерименти.

                  Аз продължавам.От тук се почна.




                  Това е охраната на парка провери ни пътните листове.



                  Ту беше срещата.





                  Вече сме посока козя стена.






















                  А тук съм след полет от 25 метра.Мелко като на кино А.









                  Мелко е високо но луд умора няма.Както казаха едни туристи да дойдат жените да видят че има по луди и от нас.





                  Едно от пораженията.Другите от Жоро.




















                  [url=http://www.offroad-kazanlak.com/d_images/gallery/2010-06-27/GWOZQXQPB/YPPBSYNOH55.jpg][/url



                  И от тук на самар.

                  МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                  Коментар


                  • #10
                    От: Козя стена. Не си правете експерименти.

                    Даа, явно сте взели на майтап писанията за тази пътека от миналата година. Радвам се че няма пострадали, за разлика от тогава. Те, темите, не са само за четене, а и трябва да се вадят изводи от тях. Дано да няма нови мераклий след случилото се, макар че се съмнявам, че пак ще се намерят такива. Дано и те имат късмет.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Козя стена. Не си правете експерименти.

                      Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                      и то много странна.

                      мамка му, мамка му, мамка му ................. д@@ба. писна ми да пиша като луд и като стане време за публикация - ето.

                      Ами сега! Internet Explorer не можа да се свърже с www.offroad-bulgaria.com
                      Предложения:
                      • Опитайте да заредите страницата отново
                      • Търсене с Google:

                        аз лягам. и утре е ден
                      Опитай да си изградиш навик, пишейки, от време на време да натискаш комбинацията ctrl+a и после ctrl+c. Така като ти даде тая гадост, натискаш бутона на броузера за връщане и после ctrl+v, и каквото си писал, отново е там, където му е мястото.

                      ПП: Надявам се "фаталния" завършек на деня да е бил само за техниката. Това е просто куп желязо, което продават в магазина. Здравето ви е по-важно.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Козя стена. Не си правете експерименти.

                        Първоначално публикуван от damian64 Преглед на мнение
                        Даа, явно сте взели на майтап писанията за тази пътека от миналата година. .
                        Ммммм дааааааа, а явно вие сте прочели доста внимателно и не сте разбрали, че миалогодишното събитие, е с 50 километра посока запад по на далеч , от нашето събитие.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Козя стена. Не си правете експерименти.

                          Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                          Ммммм дааааааа, а явно вие сте прочели доста внимателно и не сте разбрали, че миалогодишното събитие, е с 50 километра посока запад по на далеч , от нашето събитие.
                          Че тая пътека 50 км все такава смрад ли е

                          Коментар


                          • #14
                            От: Козя стена. Не си правете експерименти.

                            Първоначално публикуван от damian64 Преглед на мнение
                            Даа, явно сте взели на майтап писанията за тази пътека от миналата година. Радвам се че няма пострадали, за разлика от тогава. Те, темите, не са само за четене, а и трябва да се вадят изводи от тях. Дано да няма нови мераклий след случилото се, макар че се съмнявам, че пак ще се намерят такива. Дано и те имат късмет.
                            Да ти кажа ама чесно това където го пишат по книгите не расте по нивите.Там съм пораснал.Няма гаранция че като ходеш с колата всеки ден на работо не може да се блуснеш.
                            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                            Коментар


                            • #15
                              От: Козя стена. Не си правете експерименти.

                              Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                              ... Мелко е високо но луд умора няма.Както казаха едни туристи да дойдат жените да видят че има по луди и от нас. ...
                              ВЕрно сте луди! На такива пътеки ми е терсене пеша като ходя, пък и мотор да бутам или, пази Боже, да го карам ...
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X