Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

    Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение


    ..... материал на нашия колега и приятел Емо - .....


    При положение, че аз клипове не гледам,
    този ми е 3-или4-ти в този форум, но ще кажа само едно.
    Лудница, супер кеф, страхотен клип.

    Коментар


    • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

      Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
      В случая ти не ми премахна една снимка, а един пост, който съдържаше два отговора и една снимка!!!

      Сещам се, че точно поради подобна недопустимост, скоро беше разжалван, един и овластен друг(ТИ) модератор!!!

      ...че и червена точка ми лепната в досието!?

      А това за децата........ и зачатието.....................те влязат ли в интернет, ще видят много по-големи 'тарикатщини' и едвали един фотомонтаж ще ги впечатли!!!
      Eх, защо често се случва така, че преди да се пише, не се чете...

      Въпреки, че няма подобна нужда (вж. т.4 от Условията които сте длъжни да приемете ако желаете да се регистрирате!), все пак, ще внеса малко яснота.

      Премахването на модераторски права на Жоро Витлиемоф беше не за премахване на пост, а за съвсем друго действие, което няма да коментирам тук.

      Не е хубаво да се сочи с пръст към някого за определено действие, когато не си сигурен, че то е извършено от него.

      Вероятно, под т.нар. "лепване на червена точка" имаш предвид официалното предупреждение с червен картон, получено за мнение не в "плевенската", а в друга тема: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)). Ако го беше прочел хубаво, щеше да разбереш поне - кой го е направил и защо.

      И на последно място по ред, но не и по значение, не мисля, че "влизането в интернет" е равносилно на четенето на публикуваните мнения във форума. Защото, вярвам, повечето участници тук, считат форума за нещо различно от ХХХ-сайт. Предполагам, че и ще предпочетат да насърчават своите деца да четат този форум, а не - местата в интернет, със "съдържание за възрастни".
      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

      Коментар


      • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

        Витлиемов това, Витлиемов онова . Абе не сте ли чули : Не споменавай напразно името Божие .

        На останалите с клиповете: Момчета не разваляйте хубавият скандал с тези клипове. Има си тема за снимки и клипове. Тука само ще се бием

        Коментар


        • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

          Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
          Витлиемов това, Витлиемов онова . Абе не сте ли чули : Не споменавай напразно името Божие .

          На останалите с клиповете: Момчета не разваляйте хубавият скандал с тези клипове. Има си тема за снимки и клипове. Тука само ще се бием
          Кои бе Гошко само ми го покажи. Нали знаеш може да съм ти шеф но съм ти и лична охрана
          За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

          Коментар


          • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

            Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
            ....................................Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)[/URL][/COLOR][/U]). Ако го беше прочел хубаво, щеше да разбереш поне - кой го е направил и защо.
            .....................................
            .
            Знам кой е . Снощи и кореспонденция водихме, по-интересно ми е кой е притиснил човека посред нощите, да ходи да трие и наказва, и с каква мотивация!!!
            Eвгени Филчев
            Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

            Коментар


            • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

              Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
              Знам кой е . Снощи и кореспонденция водихме, по-интересно ми е кой е притиснил човека посред нощите, да ходи да трие и наказва, и с каква мотивация!!!
              Нужно ли е, ако някой е буден в дадена часова зона, да бъде подсещан, че има нарушени правила и участник за санкциониране?!
              Да сте чували, че "тарикат мъж не писка", когато е настъпил мотиката?
              Да не ставам излишно груб, бихте ли били съгласен да постнете вашата приятелка тук, аз после с фотошопа...

              Коментар


              • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                Знам кой е . Снощи и кореспонденция водихме, по-интересно ми е кой е притиснил човека посред нощите, да ходи да трие и наказва, и с каква мотивация!!!
                A-a-a-a-a!!! Явно наистина "плевенското" интриганставане е заразно
                [URL]http://www.youtube.com/watch?v=sfPM77TsGaA[/URL]

                Коментар


                • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                  Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                  Да сте чували, че "тарикат мъж не писка", когато е настъпил мотиката?
                  Да не ставам излишно груб, бихте ли били съгласен да постнете вашата приятелка тук, аз после с фотошопа...
                  Тарикатите не знаят какво е мотика !
                  И другото "Ренка" е моя приятелка и аз нямам нищо против да си правим експерименти с нежното и ( му ) тяло. Още повече че всичко стана с негово съгласие.

                  Молба:
                  Ако е възможно заглавието на тази тема да бъде сменено: " Забранено за модератори "
                  Аз вече съм от другата страна.
                  ДА ме гоните , да ме гоните, колко да ме гоните .
                  Изгонването ( бан ) е признак на слабост когато не можеш да затапиш даден човек.

                  Коментар


                  • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                    Първоначално публикуван от Navitaka74 Преглед на мнение
                    A-a-a-a-a!!! Явно наистина "плевенското" интриганставане е заразно
                    Да, така е. Лошо е, че с високопоставените не можем да се срещаме, защото са под прИкритие
                    Последно редактирано от viki terzieva; 29-06-10, 16:51. Причина: Отрицателната частица "НЕ" се пише винаги отделно от глагола - например "не можем".
                    За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                    Коментар


                    • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                      Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                      Ако е възможно заглавието на тази тема да бъде сменено: " Забранено за модератори "
                      Аз вече съм от другата страна.
                      ДА ме гоните , да ме гоните, колко да ме гоните .
                      Изгонването ( бан ) е признак на слабост когато не можеш да затапиш даден човек.
                      Жоре, излагаш се..... Спри докато можеш. Ако не можеш - имаш опит, помоли за БАН.
                      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                      Коментар


                      • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                        Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                        ...
                        Изгонването ( бан ) е признак на слабост когато не можеш да затапиш даден човек.
                        Не бих лежал на таз кълка... Ама хич...
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар


                        • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                          Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                          Да така е.Лошо е че със високопоставените неможем да се срещаме защото са под прекритие
                          Какво откритие ти трябва?
                          Пиши ми ЛС, с нагласата, че сме тук да сме си полезни, а не да се тровим за глупости.
                          Но ако искаш, драсни някой ред.

                          Коментар


                          • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                            Ееее, вий пък много на лична основа го ударихте!! А недейте така! Нали за това сме хора, кой кога с каквото можем да си помагаме! А ся дай пък заради един форум да се избием и да си надумаме думи, за които утре да съжаляваме! Не забравяйте, че преди всичко сме хора!
                            Последно редактирано от viki terzieva; 29-06-10, 16:53.
                            Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                            Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                            Коментар


                            • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                              Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                              Какво откритие ти трябва?
                              Пиши ми ЛС, с нагласата, че сме тук да сме си полезни, а не да се тровим за глупости.
                              Но ако искаш, драсни някой ред.
                              Не се впрягай човек. Е Бочев да ти обясни що за хора сме. Ела да се видим и ще разбереш, че разговорите са ни такива, ама който не ни познава, ще си помисли че ще се избием.

                              П.П. Кво стана, темата ни се напълни с кучета

                              Коментар


                              • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                                Я ПРЕСТАНЕТЕ!!!!!
                                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X