Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

    Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
    Здравейте мили мои Приятели. Върнах се от успешна операция и смятам да съм на едно колело. ...
    Радваме се за теб, Ренди. Успешно и бързо възстановяване.
    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

    Коментар


    • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

      Междо другото дойде при мен един мъжага и ми вика.Аз съм от Плевен и си търся мотор за офролд.Гледа пробва и накрая отсече.Е с тава ще ги правя луди нашите АМАТИОРИ.

      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

      Коментар


      • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

        Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
        Междо другото дойде при мен един мъжага и ми вика.Аз съм от Плевен и си търся мотор за офролд.Гледа пробва и накрая отсече.Е с тава ще ги правя луди нашите АМАТИОРИ.
        Е, той си го е избирал така, че да му отива на цвят на облеклото.
        Само трябва да му сложи "рошави" гуми и е готов за подвизи.
        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

        Коментар


        • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

          Пачарозкин,той епо жълтите,дали тоя няма по да му мяза???

          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

          Коментар


          • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

            Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
            Пачарозкин,той епо жълтите,дали тоя няма по да му мяза???

            Този не се дава.Освен визиа има нов карборатор генерация и нова мерка гума.
            Прикачени файлове
            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

            Коментар


            • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

              Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
              Междо другото дойде при мен един мъжага и ми вика.Аз съм от Плевен и си търся мотор за офролд.Гледа пробва и накрая отсече.Е с тава ще ги правя луди нашите АМАТИОРИ.

              Ама ти да неси му повярвал.Ще мачка ама кво, гроздето в кацата АМАТИОРИ
              За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

              Коментар


              • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                Ама ти да неси му повярвал.Ще мачка ама кво, гроздето в кацата АМАТИОРИ
                Седя и си пия кафето и телефона ми звъни. Вдигам, а отсреща ми викат: "ТИ ЛИ, КОЗИ ПИКОЧ, НИ ПРОКЛЕ?" Докато се опомня кво става, наш Гошко реве. ДА знаеш само кЪде сме, на Пачарозата му падна мотора в една пропаст, но тоЙ е добре. Но мотора нищо не става от него. Та тръгнали нашите дваминцата да минават Козята стена без шефа. Не може така, не може. То си требва поне един професионалист да са взели да ги напътства. А нека сега да чакат подкрепление и хеликоптер, че да извадят мотора и да се приберат. Ще чакам на телефона, ако се наложи, паля за балкана да ги спасявам, какво да ги правя.
                Последно редактирано от viki terzieva; 12-07-10, 07:45. Причина: Отрицателната частица "НЕ" се пише ВИНАГИ отделно от глагола - например "не иска"
                За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                Коментар


                • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                  Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                  ...ДА знаеш само каде сме на Пачарозата му падна мотора в една пропаст но тои е добре но мотора нищо нестава от него.Та тръгнали нащи дваминцата да минават козята стена без шефа неможе така неможе.... А нека сега да чакат подкрепление и хеликоптер че да извадят мотора и да се приберат.Ще чакам на телефона ако се наложи паля за балкана да ги спасявам какво да ги правя.
                  Ренди, споменаха ли - дали е необходимо да се оповестява на съответното място във форума, за да се създава някаква организация за оказване на съдействие и помощ?
                  proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                  NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                  Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                  Коментар


                  • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                    Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                    Ренди, споменаха ли - дали е необходимо да се оповестява на съответното място във форума, за да се създава някаква организация за оказване на съдействие и помощ?
                    Няма проблем на Пачарозата хората са тръгнали . Нищо им няма, само мотора как ще вадят, не знам.
                    Последно редактирано от viki terzieva; 12-07-10, 07:46.
                    За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                    Коментар


                    • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                      Извадили са го. Споко. Поне каквото е останало от него.
                      За щастие няма човешки щети. Тази сутрин мотора беше като манекен.
                      Урочаса ли го някой - не знам.
                      Жалко, но това са рисковете на професията. Да не вземете сега да вате акъли и разни от рода - ама защо ви трябваше да ходите там. Който трябва вече го е яд, няма смисъл от масло в огъня
                      Последно редактирано от viki terzieva; 12-07-10, 07:46.
                      Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                      0894328706

                      Коментар


                      • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                        Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
                        Извадили са го. Споко. Поне каквото е останало от него.
                        За щастие няма човешки щети. Тази сутрин мотора беше като манекен.
                        Урочаса ли го някой-незнам
                        Жалко но това са рисковете на професията. Да не вземете сега да вате акъли и и разни от рода - ама защо ви трябваше да ходите там. Който трябва вече го е яд, няма смисъл от масло в огъня
                        СпокоЙно, никоЙ няма да дава акъл, защото нямат Само аз ще кажа, БРАВО МОМЦИ, гордея се с вас. Аз съм се клел във вас и ви съветвам все по-ненормални неща да правим, но поне ме изчакаЙте малко да се пооправя. Така без ШЕФА не става
                        Последно редактирано от viki terzieva; 12-07-10, 07:47. Причина: Отрицателната частица "НЕ" се пише ВИНАГИ отделно от глагола - например "не става"
                        За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                        Коментар


                        • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                          Утре сутрин пак е манекен. Важна е тръпката. Ха-ха-ха. Има много снимки, но после. Сега работя по МАНЕКЕНА.
                          Последно редактирано от viki terzieva; 12-07-10, 07:48.
                          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                          Коментар


                          • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                            Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                            Утре сутрин пак е маникен.Важна е тръпката.Ха-ха-ха.Има много снимки но после сега работя по МАНИКЕНА.
                            Според мен много, ама много работа и пари ще идат, да стане манекен. Браво Пачароз горд съм, че пробвахме и бяхме първите мотористи минали от там.
                            Не се е родил този и няма и да се роди, за да ме убеди, че експедициите Ком Емине са минали от там. Просто е невъзможно. Ти сам отиде до самата козя стена и видя за какво говоря. Невъзможно е ние за целият ден да минем 3 километра, а някой да тръгат и на обяд да си пият пиенето ( било то и чай) на Добрила .

                            След малко очаквайте новата тема.

                            Коментар


                            • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                              Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                              Утре сутрин пак е маникен.Важна е тръпката.Ха-ха-ха.Има много снимки но после сега работя по МАНИКЕНА.
                              Уффф и за твойто канче пет кубика дърва няма да стигнат да уври!!!!Добре че не си фръкнал подир манекена! А я кажи от там ли са минали шампионите на път за Емине ,или по въжетата дет ги няма???
                              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                              Коментар


                              • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                                НА тази дата, преди МНОООООООГО, МНОГО години , били сме още под турско робство, природата прави най голямата си грешка и сътворява нещо между човек и кози пик*ч. Тогава , турците като виждат това творение сами бягат за Турция. Никакви руснаци не са ни освободили. Ама стига съм говорил глупости.
                                ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на хилядолетника, най-стария из между старите, най-дивия из между дивите, най-къдравия между къдравите и всичко най - Ренди . Да си жив и здрав шефе и все така дълги години да се радваш на пенсийката си честито.
                                Последно редактирано от viki terzieva; 12-07-10, 07:49.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X