Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

    Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
    Ееее вии пък много на лична основа го ударихте !! А недеите така ! Нали за това сме хора кой кога с каквото можем да си помагаме! А ся даи пък заради един форум да се избием и да си надумаме думи за които утре да съжаляваме! Не забравяите че преди всичко сме хора!
    Аз смятам, че трябва да направим събрание на живо с модераторите
    Последно редактирано от viki terzieva; 29-06-10, 16:57. Причина: "Със" се пише само, ако следващата дума започва със "с" или "з".
    За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

    Коментар


    • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

      Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
      Я ПРЕСТАНЕТЕ!!!!!
      Ми добре. Спираме . Тъкмо стана интересно.

      Коментар


      • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

        Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
        Какво откритие ти трябва?
        Пиши ми ЛС, с нагласата, че сме тук да сме си полезни, а не да се тровим за глупости.
        Но ако искаш, драсни някой ред.
        По бих могъл да комуникирам на среща, отколкото с писане
        Последно редактирано от viki terzieva; 29-06-10, 16:58.
        За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

        Коментар


        • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

          Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
          Аз смятам че трябва да направим събрание на живо със модераторите
          Че нали преди няколко дни се виждахме "на живо", бре, Ренди?
          А и към момента - нали аз съм модератор на групата.
          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

          Коментар


          • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

            Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
            По бих могъл да комуникирам на среща отколкото със писане
            Добре, ще се чуем!
            Лека!

            Коментар


            • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

              Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
              По бих могъл да комуникирам на среща отколкото със писане
              Е, и аз сЪм рокер, ама иСтински. И не сЪм някакъв педер.........о, коЙто да стои само пред компютЪра, АМАТИОРИ
              Последно редактирано от viki terzieva; 29-06-10, 16:59. Причина: правопис
              За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

              Коментар


              • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                Не се впрягай човек. Е Бочев да ти обясни що за хора сме. Ела да се видим и ще разбереш, че разговорите са ни такива, ама който не ни познава, ще си помисли че ще се избием.

                П.П. Кво стана, темата ни се напълни с кучета
                Стана кучкарник.

                Единствения начин да пишете мнения които нарушават това правило:

                Вие приемате да не пишете никакъв груб, неприличен, вулгарен, заплашителен, сексуално-ориентиран или всякакъв друг материал, който нарушава законите и/или правилата за добро поведение и морал. Такова поведение може да доведе до моменталното и постоянното ви изгонване от форумите, както и уведомяването на вашия интернет доставчик.

                е да си направите закрит подфорум на групата.


                В момента пишете мнения които се индексират от търсачките и могат да бъдат прочетени от всяка точка на земното кълбо. Това е и причината спрямо тях да се прилагат общите правила на портала.

                Коментар


                • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                  Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                  Стана кучкарник.

                  Единствения начин да пишете мнения които нарушават това правило:

                  Вие приемате да не пишете никакъв груб, неприличен, вулгарен, заплашителен, сексуално-ориентиран или всякакъв друг материал, който нарушава законите и/или правилата за добро поведение и морал. Такова поведение може да доведе до моменталното и постоянното ви изгонване от форумите, както и уведомяването на вашия интернет доставчик.

                  е да си направите закрит подфорум на групата.


                  В момента пишете мнения които се индексират от търсачките и могат да бъдат прочетени от всяка точка на земното кълбо. Това е и причината спрямо тях да се прилагат общите правила на портала.
                  Да де, ама ние искаме трибуна за изява. Ако ще сме в затворен кръг, по-добре да му звънна и да идем да се псуваме в някое кафене.
                  Последно редактирано от viki terzieva; 29-06-10, 17:00. Причина: "по-добре"

                  Коментар


                  • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                    Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                    Еи аз сам рокер ама изтински. И несам някакъв педер.........о които да стои само пред компютара АМАТИОРИ
                    Малеееее Шефееееее какъв си гнусен на снимката ти и нямаш зъби Ама въпреки всичко, надушвам, че сме от една порода.

                    Бием ония от мината ( Ерзберг лииии Ецберг лииии ) по посещаемост.

                    Коментар


                    • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                      И аз искам кока на бучка и случка със кучка, ма тука само кочове.

                      Идея дадох само.
                      Щом не кефи, давайте по ръбът.
                      Те модераторите и без тва заспиват от скука.
                      С новия изглед на портала има функция колективен бан.

                      п.с.
                      сори че се натресох неканен.

                      Коментар


                      • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                        Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                        Да де, ама ние искаме трибуна за изява. Ако ще сме в затворен кръг, по добре да му звънна и да идем да се псуваме в някое кафене.
                        Ха, де. Ами, ако в това, всъщност, се корени истинският проблем на "групата"?
                        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                        Коментар


                        • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                          Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                          Ха, де. Ами, ако в това, всъщност, се корени истинският проблем на "групата"?
                          Има Шеф и зам Шеф, има проблем

                          Коментар


                          • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                            Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                            Че нали преди няколко дни се виждахме "на живо", бре, Ренди?
                            А и към момента - нали аз съм модератор на групата.
                            Не мога да разбера, когато ние, мотористите, караме заедно, срещаме се и така комуникираме с нашия буен нрав, някой, коЙто му дали малко права, не е между наС, не ни познава, да си дава важност от някЪде и да дава акъл в наша тема. Аз мислая, че ако болшенството са съгласни, нека да се даде предложение и да има реформа - да има тема, кЪдето може човек да се почувства
                            ЖИВ
                            Последно редактирано от viki terzieva; 29-06-10, 17:03. Причина: правопис и пунктуация
                            За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                            Коментар


                            • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                              Казано е- Когато атовете се ритат, мулетата да се пазят!
                              Мотореткаджиите отиваме да спим защото утре смятаме да покараме. Предпочитаме да търсим екстреми, а не ескалация.
                              Освен това започна Шоуто на Слави. Вашето ще го видим утре на запис. Продължавайте.....
                              Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                              0894328706

                              Коментар


                              • От: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

                                Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                                Немога да разбера когато ние мотористите караме заедно срещаме се и така комуникираме със нашия буен нрав някои които му дали малко права нее между наз нени познава даси дава важностире от някаде и да дава акъл във наша тема.Аз мисла че ако болшенството са съгласни нека да се даде предложение и да има реформа да има тема кадето може човек дасе почувства
                                ЖИВ
                                Пич, аз имам предложение да изгасиш компютъра за тази вечер или поне да си заключиш клавиатурата в чекмеджето. Майтапа е до време, а май стана никое време...
                                Издъних се на Тюринг теста

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X