Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

    Първоначално публикуван от Dancho-crf250x Преглед на мнение
    Да не би да си забравил че и теб те изкараха с АТВ то само че с наведена глава И не можа да стигнеш до върха на Лесидренската пътека за да разбереш за какво става въпрос
    Искараха ми го но само веднъж.Неможах да стигна до върха защото моторът ми се счупи,твоят поне издържа докато Джани ти го искара
    Последно редактирано от krik4e; 02-06-10, 22:32.
    Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

    Коментар


    • От: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

      Първоначално публикуван от Dancho-crf250x Преглед на мнение
      Да не би да си забравил че и теб те изкараха с АТВ то само че с наведена глава И не можа да стигнеш до върха на Лесидренската пътека за да разбереш за какво става въпрос
      абе вярно че беше със наведена глава не като теб със гордо вдигната и махаики със ръка все едно си на манифестация но тои се поправи и караики със хора които могат да му покажат как се кара тои все повече задобрява и невиждам преход скоито да неможе да се справи а ти обикаляи оште града и си центроваи предницата пък и тва щте ти и остане но поне като неможеш да караш и неизкаш да идваш със наз може поне да мечтаеш МЕЧТАИ СИ ТОГАВА
      За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

      Коментар


      • От: Трябва Ви водач ? Обадете се на Пачароза.

        Ей, опасни сте - нямате аналог


        Само така и никой не разбра кой на кого е изкарал мотора по медената пътека
        Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
        0894328706

        Коментар


        • От: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

          Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
          абе вярно че беше със наведена глава не като теб със гордо вдигната и махаики със ръка все едно си на манифестация но тои се поправи и караики със хора които могат да му покажат как се кара тои все повече задобрява и невиждам преход скоито да неможе да се справи а ти обикаляи оште града и си центроваи предницата пък и тва щте ти и остане но поне като неможеш да караш и неизкаш да идваш със наз може поне да мечтаеш МЕЧТАИ СИ ТОГАВА
          Като изключим Джантов,можете ли да ми кажете кой от вас кара.Крикче не ти прави чест да пишеш тия неща за Данчо,при положенеие че знаеш какво си говорил пред него,е това не ви разбирам все трябва да има някой да плюете.
          Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
          0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

          Коментар


          • От: Трябва Ви водач ? Обадете се на Пачароза.

            Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
            Ей, опасни сте - нямате аналог


            Само така и никой не разбра кой на кого е изкарал мотора по медената пътека
            Че е медена медена е.Аз нямам вина че конете не си познават стопаните и ги хвърлят.Блег хол като си го е убоздал излезна като изтребител.
            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

            Коментар


            • От: Трябва Ви водач ? Обадете се на Пачароза.

              Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
              говори си аматиор нами пречиш царвул такъв и първо да ти кажа моя Вор може да е счупен за сега но дори и в това състояние е 100 пъти по хубав и добър от твоя КТМ пък и прочети малко литература КОЧ такъв и второ да ти кажа не че незнаеш но като ми врътнат една операциика другия месец щте те вида колко пък си добър по пътеките дето ги размахваш тия крака и ръце като хеликоптер аматиор такъв и между другото немисли че си ми изкарал мотора защото аз те бутах да минеш камъните понеже сати здрави крачетата но аз щте те нареда самохвалко такъв аз ще ти кажа кон боб яде ли и оджа в джамия парди ли тцарвул
              Шефе смотаняк неземен .Обещавам, че след операцията първото състезание, ще е по патешко ходене. Шефе, ако щеш си врътни операцийка кракът да ти се сгъва напред, все същият г@з ще си останеш . Ще те пусна да се състезаваш с Данчо и като те намачка тогава ще те ликвидирам аз . И недей с тия нерви. Възрастен си, да не направим беля Твойте набори нали знаеш къде са. Играят табла и шах, пред централно тото .

              Коментар


              • От: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
                Крикче не ти прави чест да пишеш тия неща за Данчо,при положенеие че знаеш какво си говорил пред него.
                Ммммммм.... ДА и не само пред него ! Светльо, побръмча един път с Жоро и му влезе в тона !

                Коментар


                • От: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                  Първоначално публикуван от rendi_mamola
                  Абе я не се подмазвай. Остави Лъчко той кара четириколка и вобще не ни е конкуренция. Там където караме ние, те никога няма да отидат, защото превозното средство не позволява. А относно Пепи, той лае там от Испания не кара с нас , че да знае кога какво си говорм. Има един интернет пред него това е. Комуникирането което правим между нас , той никога няма да го има защото НЕ Е ЕДИН ОТ НАС. Нека си чати пък ние ще си караме , а аматИОрите да си разтягат локумите.
                  Сещам се само за един вариант, Шефа да е толкова мил. Скоро ще му се наложи да си прави лепенки може би.
                  Както и да е. Ще идем ли на Лесидрен тази седмица или няма ?

                  Коментар


                  • От: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                    Добре,че онзи ден се видяхме и ви чух на какъв език си говорите иначе човек ще си помисли ,че ще се избиете бре.Нещо няма колектив във вашата група ама на какво се дължи това не ви разбирам .Едни ги било страх други предниците си тествали в града трети чатели от Испания.И за какво е всичко това?
                    0888 074 049

                    Коментар


                    • От: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                      Първоначално публикуван от Наско Петков Преглед на мнение
                      Добре,че онзи ден се видяхме и ви чух на какъв език си говорите иначе човек ще си помисли ,че ще се избиете бре.Нещо няма колектив във вашата група ама на какво се дължи това не ви разбирам .Едни ги било страх други предниците си тествали в града трети чатели от Испания.И за какво е всичко това?
                      За спорта Насе, за спорта. За да си някой трябва да докажеш кой си. Не може да се явиш и да кажеш примерно: Аз съм "Шефа" и готово. Доказване трябвааааа доказване. Знаете ли Ренди колко пътеки е оформил с главата си , като заоре по нос А ? Е така си е извоювал това което е в момента.
                      Незнам какво имате в предвид и какво бил казал Крикчето, ама момчето се изправи мъжки ( както направи и Ицака ) и показа, че сме грешали с определението новобранец. Имаше смелостта да се изправи на Кърнарската пътека, да се бори мъжки и да излезне до горе. Нищо че е ползвал жокер " Помощ от приятел" нали за това сме заедно. Но пак казвам имаше доблестта, а не да се покрива и да измисля причини поради които не може да дойде . Мислех да изброя причините, ама ще има засегнати

                      И за край да кажа: Групата на Шефа утре ще бъде с нови тениски. Много съжалявам, че късно се сетих иначе на всеки на гърба освен името щеше да пише "аматИОр"
                      Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 03-06-10, 09:09.

                      Коментар


                      • От: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                        Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                        Много съжалявам, че късно се сетих иначе на всеки на гърба освен името щеше да пише "аматИОр"
                        Споко бе, Лъчо ще ви направи лепенки за каските-да се чете отдалече
                        А ако ви дере кожите с цените, и при нас правят лепенки-тънка лайсна
                        Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                        0894328706

                        Коментар


                        • От: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                          Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
                          Адаш, това че отразих ремонта на съществувалата някога пътека не я прави моя. Напротив, аз дори не съм се качвал по не я с мотор.
                          Главните виновници да го има това екстриймче са Николай и Христо Живота. Всъщност така и я нарекохме-"Пътеката на Живота" Втората и част/не е завършена още, излиза на 2000м н.в. Аз съм спускал само отгоре надолу. Незнам в тоя живот ще мога ли да я кача. Когато решите заповядайте, който не се наема да я катери ще подържа огъня за барбекюто.
                          От толкова идиотщини, не съм забелязал че Адаша е писал.
                          Жоре незнам на кой е инициативата, ама много се възхищавам от дейността ви. За другите незнам, ама аз със сигурност ще дойда и то ще е скоро. Щеше ми се да докарам помощници и да помогнем за пътеката, ама половината разглезени плевенчани незнаят какво е кирка. Оказа се че само Шефа знае какво е, ама като започна да работи хванал желязната част и бие като луд с дръжката. Абе Шеф какво да го правиш

                          Коментар


                          • От: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                            Първоначално публикуван от rendi_mamola
                            Остави Лъчко той кара четириколка и вобще не ни е конкуренция. Там където караме ние, те никога няма да отидат,
                            Ренди,гарантирам че нашите АТВ-исти ще минат навсякъде където вие Плевенските мотористи ще минете.И обратно,че няма да можете да карате с тях.

                            Коментар


                            • От: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                              Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                              Ренди,гарантирам че нашите АТВ-исти ще минат навсякъде където вие Плевенските мотористи ще минете.И обратно,че няма да можете да карате с тях.
                              Джарта и аз гарантирам, че ти с бетата нямаш шанс в хилядарките на Долна Митрополия.

                              Коментар


                              • От: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                                Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                                Ренди,гарантирам че нашите АТВ-исти ще минат навсякъде където вие Плевенските мотористи ще минете.И обратно,че няма да можете да карате с тях.
                                Аааааа в това няма да се съмняваш а да го докажеш.Давам ви моршута и едно агне залагам за Жоро.
                                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X