Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

    Дъщеря ми е срам за моят род .
    За това ли ми я даваш на мен,да посрами и моя род
    [FONT=System][/FONT]

    Коментар


    • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

      Аааа вии Габровлии ша я вкарате в пътя!!!

      Жорка,а къв подарък ти купи Аматиора с Вора???
      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

      Коментар


      • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

        Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
        Аааа вии Габровлии ша я вкарате в пътя!!!

        Жорка,а къв подарък ти купи Аматиора с Вора???
        Шише минерална вода. Ама не цялото за мен. ДАде ми само да си пийна малко. Вика, че това ми било достатъчно.

        Коментар


        • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

          Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
          Момци, да ви кажа : Сега направих една офроуд разходка на Жорко, само че с джипа. Той ме почерпи с агнешко, кола , семки и една вафличка за десерт . Това не значи, че в неделя като отидем да караме на Етрополе няма да му правя гадорийки. За сега сме двамата . Ако някой иска да кара с нас да заповяда. Тръгваме в неделя рано сутринта. Хайде не се страхувайте всичко ще е ОК' АМАТиоРИ
          Не се страхувам искаше ми се дойда но няма да мога.Другият път.
          Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

          Коментар


          • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

            Първоначално публикуван от krik4e Преглед на мнение
            Не се страхувам искаше ми се дойда но няма да мога.Другият път.
            ок колега нали съм ти казвал идваи със нас и ще видиш че всичко е под контрол
            За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

            Коментар


            • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

              Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
              ок колега нали съм ти казвал идваи със нас и ще видиш че всичко е под контрол
              Ей шматарок сега казаха по новините утре да се избягват планинските раьони. Щяло да има гръмотевични бури и интензивни валежи. От гражданска защита съобщават за големи дъждове и градушки. Ние отиваме обаче Ще дърпаме дявола за опашката , по точно аз. Ти можеш да го дърпаш за други места .

              Коментар


              • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                Еййй пичове ,пожелавам ви готина неделя и да гледате кой шава срешне не като днес Праматара,да и@а неговата мама!!! Толкус куцус има в туй чиляче че една каца 500 кила с мляко само да им дъхне и ша са фкисне
                Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                Коментар


                • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                  Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                  Еййй пичове ,пожелавам ви готина неделя и да гледате кой шава срешне не като днес Праматара,да и@а неговата мама!!! Толкус куцус има в туй чиляче че една каца 500 кила с мляко само да им дъхне и ша са фкисне
                  еб ми се мамата дъж мъгла студ но поне постреляхме при Тодор всичко беше ОК
                  За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                  Коментар


                  • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                    Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                    еб ми се мамата дъж мъгла студ но поне постреляхме при Тодор всичко беше ОК
                    Е при това положение въобще не съжалявам, че не се прибрах във събота от мотосъбора на Ямбол за да дойда със вас по горите. Този път уцелих със шосейката хем бързичък шем сухичък.
                    За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                    Коментар


                    • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                      ТАзи седмица се е видяло, че ще се почива заради състезанията в Долна. Другата неделя поканата е за Априлци. Маршрут Тъжа-водопада и обратно. Записваайте се докато е време. Между другото, готов е проектът за тениските на енинци. За сега желаещите от плевенската група са 4 човека. Ако някой иска да се обади да ми каже номер и какво име да пише на гърба на тениската. Отпред обаче ще пише офроуд Енина. Нямаме толкова членове от плевенската група, за да се създаде проек за наши собствени клубни фанелки.

                      П.П. Забравих да кажа, че парите за тениските се събират предварително. До 2-3 дена трябва да знам точната бройка и да преведа парите по банков път. После ще е късно.
                      Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 12-05-10, 22:02.

                      Коментар


                      • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                        [QUOTE=Жоро Витлиемоф;1156464]Нямаме толкова членове за да се създаде проект за наши клубни фанелки.
                        QUOTE]
                        В коя фирма са ги поръчали, колко човека е минимума. Защото едни ми казаха, че минимума е 10 и струваха готови около 30 лв ако не се лъжа ! Като си избираш първо кройка и цвят на блузата после им пращаш логата и имената ако желаеш, ставали за 7 дни. Как да не можем да си направим, само кажете и ще оправим работата!

                        Коментар


                        • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                          Да си направим наши фанелки Който иска да носи на друг клуб да носи
                          Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                          Коментар


                          • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                            Първоначално публикуван от Dancho-crf250x Преглед на мнение
                            Да си направим наши фанелки Който иска да носи на друг клуб да носи
                            да така решихме понеже в Плевен няма клуб пък и нени трябва заштото няма профисионалисти освен моята група пък и приятелите от енина нямат ништо против да сме в техния клуб така или иначе караме със тях даже ште помолим и габровлии да ни включат и във техния клуб да вземем и по едни гашти от тях и кои кат наз
                            За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
                              В коя фирма са ги поръчали, колко човека е минимума.!
                              Фирма Томи - Бургас. Незнам колко е минимума .

                              Първоначално публикуван от Dancho-crf250x Преглед на мнение
                              Който иска да носи на друг клуб да носи
                              Оказа се, че не е който иска. Днес говорих с чичко Фър . Ставаше въпрос за увеличаване на броят на фанелките. Отвърна ми, че не е по собствено желание. Клубни енински фанелки имали право да носят само тези , които са карали в Енина и не се страхували от енинските пътеки . Останалите имали право само на лесидренски фанелки . Верно така ми каза.

                              Чичко Фър , без да искаш влезна и ти в плевенските спорове

                              Коментар


                              • До: Плевенска група Д`ге-Общи приказки-темата за разговорки

                                Ъхъ те ем ги е страх ем фанели искът!!!Които е каръл от Деветтях чучура към енина тои имадумата!!!Еи по пиян не съм писал!!!!Чао!!!
                                Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                                Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X