Обява

Свий
Няма добавени обяви.

х.Момина поляна х.Васильов х.Коман

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: х.Момина поляна х.Васильов х.Коман

    Абе Жоре маий разбирам че си останал с впечетлениетоо че човека на снимките по горе съм аз.Нищо подобно,това беше световното преди 3 години после и ние минахме от там но не по този начин.Съмнявам се че аз ще го мина така както Петри Похамо и Фавиен Планет или Фредерик Боли ,това са профисионалисти а ние сме туристи,просто ми харесва такъв тип ендуро по труден ,но не значи че не ми харесва и тип разходки както вашата много пъти те са по приятни за каране от самия екстрийм.
    Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
    0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

    Коментар


    • #17
      До: х.Момина поляна х.Васильов х.Коман

      Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
      Бариерата е точно над хижата на пътя за централите пресно сложена.Качихме се от върха на прохода Рибарица Шипково.
      В събота я видях бариерата! Мисля, че ограничат достъпа до върха за да предпазят оборудването!
      Lesidren.com

      Коментар


      • #18
        До: х.Момина поляна х.Васильов х.Коман

        Първоначално публикуван от rfi Преглед на мнение
        В събота я видях бариерата! Мисля, че ограничат достъпа до върха за да предпазят оборудването!
        Не бе човек върха е частна собственост.Говори с някой от хижата да ти обяснят.

        Коментар


        • #19
          До: х.Момина поляна х.Васильов х.Коман

          Първоначално публикуван от rfi Преглед на мнение
          В събота я видях бариерата! Мисля, че ограничат достъпа до върха за да предпазят оборудването!
          А тези вятърните вентилатори ги е сложил собственика да му охлаждат върха

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X