Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

    Да карането беше чудесно като исключим паданията и от моя страна обръщанията

    Коментар


    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

      Мдам...пак съм гладен и пак сядам да пиша, така поне знам, че ще съм кратък и ....абе ще видите.
      Неделната разходка започна с един преход сам самичък от Паничище до Дупница през гори и поля...
      За има няма 2 часа пристигнах след като се загубих поне 4 пъти...
      А там всички вече бяха готови, даже имаше колега от форума с последен модел Alpinestar ботуши...





      Както и да е тръгнахме, всички свежи само аз убит кат кларнетист след циганска сватба...
      Първа спирка...полите на Рила над Дупница.


      И веднага се навряхме където не ни е мястото...


      Тежки ли са тежките мотори...




      Дамммм тежки са...


      Но важното е желанието за хард трсета и въргаляне....


      Я какво се криело под шумата....


      Тръгваме ли, или първо ще се повъргаляме....


      А отдолу дружината ни се кара за тапата....но нагоре йок...не може повече.


      Нов тунинг на ръчката за спирачката...


      А някой са нетърпеливи вече...не ги сдържа на две гуми...




      Ква е тая физиономия не разбрах но прибрах набързо фотоапарата...


      Тая е по-добра...


      Тук всеки се зае да работи особено аз....Аз тук работих за Вас...снимах.




      Е това как се завре там не разбрах ама вадене немаше....освен с триона де...
      МИКИ.. ИДВА КОЛЕДА И НОВА ГОДИНА ТАКА, ЧЕ МОЖЕШ И НА МЕН ДА НАПРАВИШ ПОДАРЪК.....




      Ноо лизгава тая шума бе....




      Доминаторът щом се измореше и веднага полягваше....а аз му викам или ставай или те давам на Станислав
      Вервайте ми действаше заканата като удар с 220v ток...




      Готови за тръгване но съвсеем за малко....


      Решихме да се пробваме да изкачим ей тази просека...
      Но не си бяхме направили сметката точно...беше само камъни и то.......но отдалече не си личи..


      Първи опит...кой докъдето можа...


      Вижта наклона където сме аз и Будин....


      Доминатора също показа класа....


      Партизан за бой се стяга....шумкар по нашему.


      Аз и Будин го изкачихме но не през камъните а през гората и не от първият път а от...не помня много бяха..

      Тук си тръгваме доволни и пак ще дойдем....


      "Предимството" да си водач....


      До пиньона пиле до пиньона е затънала....


      Малка почивка и време за равносметки и .....абе нисък си е диминатора.


      И накрая за десерт малко дерета ала Хисаря...


      Познайте кой жокер ползва Асен...да не забравя беше с ендуро/шосеини гуми.




      Я сега батко да извади фотоапарата....


      Мдам...високо е ...и стръмно...




      Тук въпреки заплахите да извикам Станислав, доминаторът се оказа нисък и опря...


      Будин както винаги не оставя приятел в беда...винаги помага много.


      Е това беше...кво бе Витлиемов кво се чудиш. при нас киФтета нема да видиш.
      Кризата отдавна ги изяде....

      Я виж сега как се кара на гладен стомах....изхвърчам като птица/S4F/ нали... от гнездо....

      Chinela.......

      Асен с шосейните гуми....

      Коментар


      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

        Мале Иване, ти си като коза бе,Много рипа тази Хонда.

        Коментар


        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

          Евала страхотен материал, а и като гледам добре сте си покарали.

          Коментар


          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

            Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
            Е това беше...кво бе Витлиемов кво се чудиш. при нас киФтета нема да видиш.
            Кризата отдавна ги изяде....

            Я виж сега как се кара на гладен стомах....изхвърчам като птица/S4F/ нали... от гнездо....
            Чинеле тои вообще не се чуди защото знае че кифтета са около Енина затова все натук се върти но докато снима и крои коментар от които клавиатурата ти никога няма да ръждяса кифтетата бързо дават фира,Горкия остава само с кадрите затова повече само на агнета ха ха.....
            Най-добре е да имаш богати приятели!!!
            Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

            Коментар


            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

              Ехееееи ашколсун наи краткия цитат ... стана тя една но караи да гледа народа
              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

              Коментар


              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                Първоначално публикуван от s4f Преглед на мнение
                Ехееееи ашколсун наи краткия цитат ... стана тя една но караи да гледа народа
                Не се коси.. аз винаги съм зад теб, и те наблюдавам...
                Абе аз съм като биг брадър за тебе, че каквито ги вършиш...
                Намалих ти цитата веднага още не го беше написал даже...
                Последно редактирано от Chinela; 19-11-08, 17:16.

                Коментар


                • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                  Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                  Не се коси.. аз винаги съм зад теб, и те наблюдавам...
                  Абе аз съм като биг брадър за тебе, че каквито ги вършиш...
                  Намалих ти цитата веднага още не го беше написал даже...
                  Браво кога успя? Наистиа много ти е голямо окото вижда всичко ще черпя но ти все отлагаш....ЗА ДА СТАНЕ ПОВЕЧЕ....
                  Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                  Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                  Коментар


                  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                    Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение

                    Е това беше...кво бе Витлиемов кво се чудиш. при нас киФтета нема да видиш.

                    Ето ви да си имате киФтета и в вашата тема.


                    Другото нещо:Някаква глоба трябва да се измисли за този мъж с Доминатора,че вади лошо име на машинката.Та то единствените снимки,на мотора в изправено полужение бяха само докато почивате и мотора е на степенка Той карал само по очи

                    Коментар


                    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                      Витлиемов, а за тънката сланинка дето си облиза пръстите нищо не каза и после ти боксуваха ръцете по дръжките ааа
                      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                      Коментар


                      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                        Първоначално публикуван от s4f Преглед на мнение
                        Витлиемов, а за тънката сланинка дето си облиза пръстите нищо не каза и после ти боксуваха ръцете по дръжките ааа
                        Ванка,ще извиняваш,че напълнихме темата със спам,ама тябва да отговоря на Фъра,за да разберат и другите,що за хора са тези енинци.
                        Какво да кажа за тънката сланинка,че ми напълни раницата със сланина,та едвам се пребрах.Изпрошна ми гърба

                        П.П. Ванка,ако решиш изтрий ми постовете.Ще ти вляза в полужението.Ама ако ги изтриеш,обещавам,утре да вляза в KAufland да отида на щанда със скарите,да снимам 20 снимки и да ги пусна в 11:20 в някоя тема

                        Коментар


                        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                          Първоначално публикуван от s4f Преглед на мнение
                          Браво кога успя? Наистиа много ти е голямо окото вижда всичко ще черпя но ти все отлагаш....ЗА ДА СТАНЕ ПОВЕЧЕ....
                          Абе аз уш се коригирах след модераторска забележка а тя ква стана взех да пиша и с червено?????
                          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                          Коментар


                          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                            малеее браво чинела,много готини снимки,от1 до8 страница изгледах и половината си ги копирах на компа защото на тези места скоро няма да отида,браво завиждам ти в добрия смисъл да думатапожелавам ти занапред още по приятни и незабравими раззходки,и ест да снимаш много и да показваш(гледах и друга тема за 7 рилски езера)

                            Коментар


                            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                              Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                              Другото нещо:Някаква глоба трябва да се измисли за този мъж с Доминатора,че вади лошо име на машинката.Та то единствените снимки,на мотора в изправено полужение бяха само докато почивате и мотора е на степенка Той карал само по очи
                              Колега не си прав!Доминатора е полегнал в общи линни само 2 пъти,заедно със стопанина си разбира се.Еми така се получава,когато се качваш на ендуро в гората,след повече от две години почивка. Все пак и другите полягаха,но винаги новобранеца е на фокус Надявам се за в бъдеще да се поусъвършенствам и да не излагам Доминатора. Не се стягам - разбирам от майтап.
                              Последно редактирано от Chinela; 26-11-08, 18:11. Причина: Изтриване на снимка от цитата.

                              Коментар


                              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                                Така си е Боби, прав си, но и аз като Коритаров изопачавам истината...
                                Радвам се, че приемаш всичко от забавната му страна. и айде стягай се за нова фотосесия събота.
                                Ще докажем,че не съм бил прав за тежките мотори.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X