Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Дупница ЕКСТРИЙМ

    Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
    Искаш да кажеш, че СА напред с материала аз там съм само гост и момчетата са много любезни с мене и даже чат пат ми позволяват да карам с тях ама много ги бавя.
    Добре, че гаргата спира да пуши и се връща за мене А И БУДИН ме чака момчето к'во да ме прави.

    А за Голямо село разбира се, че го знаеме даже караме натам есен и пролет когато има много сняг в рила.
    Ето великолепна възможност да наминеш насам, ОФИЦИЯЛНО си поканен.
    E Иване това е голяма чест за мен. По случая реших да те поздравя като покарам червен мотор

    Последно редактирано от iva_kx; 18-03-08, 09:27.

    Коментар


    • #62
      До: Дупница ЕКСТРИЙМ

      Първо искам малко дави завидя апак после дави поздравя .Имам някои въпроси да задам.Ванка от кой път излязохте от Дупница откъм Ванегелова чешма или пътя за Бела вода.Поточно там дето те изпитваха на хитрата пътечка.И втори въпрос след град Бобошево неминахтели през село Царвище и се спускате надоло Драгодан и така нататък до стигането до Благоевград.Защото като гледам района мие много познат точно там къдесисе искачил в деличината.Следващия път кажи на Будин да те разходи от Бобошево прес пистата на горе отивате в Заечката махала и от там ще видиш най хубавата гледка.Точно под връх Руен се намира тази Заечката махала от къде е Бащами.Точно като стигнете горе на нея ще видиш закакво става на въпрос има да карате да се разбиете.Отам има пътища да слезнете до Драгодан, до махала Оревица и до селото Царвище.От горе когато погледнето от високо ще решите на къде да тръгнете.От там при хубаво ясно време се вижда Несамо Благоевград а и много други неща.Там е просто моята мечта за каране Диво батко просто няма никoй а от там хванете за Фролошките махали и от там минете прес Лисия (Благоевградска) и от там има много махали да не ги изброявам и стигате до Бело Поле после от там знаете Баръково и от там от къде искайте се прибирате в Дупница.Поздрави от мен и опитайте този маршът ще останете доволни.Чао.

      Коментар


      • #63
        До: Дупница ЕКСТРИЙМ

        Първоначално публикуван от stefano 69 Преглед на мнение
        ......Ванка от кой път излязохте от Дупница откъм Ванегелова чешма или пътя за Бела вода.Поточно там дето те изпитваха на хитрата пътечка.......
        Да Стефане минахме откъм вангеловата чешма и оттам не съм сигурен къде и как но за твое щастие си носех GPS-a и съм записал трака НО GPS-a ми остана в раницата при мотора в Дупница.. тоест ако ходя скоро до там ще го взема и ще кача в JPEG формат целият маршрут заедно със селата и махалите абе мисля, че половината села и махали който изброяваш ги минахме...
        П.П. Баща ми е от с. Дяково така, че и на мен не са ми чужди много много тия села, така де нищо, че съм раждан в София...

        Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
        E Иване това е голяма чест за мен. По случая реших да те поздравя като покарам червен мотор..
        Да и си направил още едно правилно нещо за голям мотор голяма снимка трябва...така де не е като с друг и да се срамува човек..
        П.П. Незнам защо ама от всички снимки дето съм ти виждал на тая най ми харесваш... отива ти.

        Коментар


        • #64
          До: Дупница ЕКСТРИЙМ

          браво момчета,страхотна разходка
          crf450 supermoto

          Коментар


          • #65
            До: Дупница ЕКСТРИЙМ

            Първоначално публикуван от stefano 69 Преглед на мнение
            Първо искам малко дави завидя апак после дави поздравя .Имам някои въпроси да задам.Ванка от кой път излязохте от Дупница откъм Ванегелова чешма или пътя за Бела вода.Поточно там дето те изпитваха на хитрата пътечка.И втори въпрос след град Бобошево неминахтели през село Царвище и се спускате надоло Драгодан и така нататък до стигането до Благоевград.Защото като гледам района мие много познат точно там къдесисе искачил в деличината.Следващия път кажи на Будин да те разходи от Бобошево прес пистата на горе отивате в Заечката махала и от там ще видиш най хубавата гледка.Точно под връх Руен се намира тази Заечката махала от къде е Бащами.Точно като стигнете горе на нея ще видиш закакво става на въпрос има да карате да се разбиете.Отам има пътища да слезнете до Драгодан, до махала Оревица и до селото Царвище.От горе когато погледнето от високо ще решите на къде да тръгнете.От там при хубаво ясно време се вижда Несамо Благоевград а и много други неща.Там е просто моята мечта за каране Диво батко просто няма никoй а от там хванете за Фролошките махали и от там минете прес Лисия (Благоевградска) и от там има много махали да не ги изброявам и стигате до Бело Поле после от там знаете Баръково и от там от къде искайте се прибирате в Дупница.Поздрави от мен и опитайте този маршът ще останете доволни.Чао.
            Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
            Да Стефане минахме откъм вангеловата чешма и оттам не съм сигурен къде и как но за твое щастие си носех GPS-a и съм записал трака НО GPS-a ми остана в раницата при мотора в Дупница.. тоест ако ходя скоро до там ще го взема и ще кача в JPEG формат целият маршрут заедно със селата и махалите абе мисля, че половината села и махали който изброяваш ги минахме...
            П.П. Баща ми е от с. Дяково така, че и на мен не са ми чужди много много тия села, така де нищо, че съм раждан в София...
            Ето....Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Karta.JPG
Прегледи:2
Размер:114.2 КБ
ID:5051862

            Коментар


            • #66
              До: Дупница ЕКСТРИЙМ

              Ванка горе долу като гледам картата сте минали по този маршuт с малко отклонения.Важното е честе си изкарали добре.А от Лисия до село Бучино има много за каране и слет това Бело поле , Барaково може да пробате пистата на Барaково къде тринира нащо момче Добромир Добрев от Дупница.Може да го засечете горе да видиш на 17 години какво прави този млад таланд.Репобликански шампион на България за 2007 година.Техника и скоци апсулутно всичко просто даму се наслаждаваш на карането.

              Коментар


              • #67
                До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                Така, неделя е, навън време само за ендуро а мен ме карат да правя с.....кс и сега между почивките щото не пуша ще се опитам да ви разкажа и покажа къде и защо съм бил вчера...
                Ако е разкривен текста това е заради мекия матрак
                Та за вчера ставаше въпрос, Будин и гаргата бяха ги наели да карат с шейни туристи до хижа "Рилски езера", имаше някакво състезание а аз през това време се настройвах за ......ДНЕС...
                Та към 12.00 на обяд след като бяха качили и последният турист се насочихме към Дупница и моторите.
                Подготовката ще я пропусна щото е клубна тайна но карането, ех... карането ще споделя с вас.
                Тръгнахме ние от Дупница посока с. Дяково и там се отбихме в нашата къща в селото...

                Ето тук току що бяхме пресекли пътя Е79 и един от нас отпадна заради повреда.... но останалите един по един на фокус..




                В дъното се вижда ж.п. гара Дяково....




                Ето ни на село..това е там откъдето всички сме дошли в София...


                Оператора БУДИН снима с камера....ама аз откраднах диска след това...




                Е стига селска идилия, време е малко да покараме ....и то как..
                Будин ни заведе в едно деренце дето било мнооо леСно... ако беше леСно и лисиците щяха де се измъкнат от там а не да умират от невъзможност да се измъкнат от тоя джендем.. кво остава за нас..






                Време за глътка вода и кратка почивка...


                Гаргата...ейййй много кара тоя левент бе..


                Е някои пушат, не са като мене...




                Те така оттука, ЧЕ минеМ...като гарга със сирене в човката...или врана се тая..


                Мнооо почиваме нали.. Така е ...турИзЪма преди всичко..нали си спомняте за днес..и моя ангажимент..


                При поредният опит да излезна от дерето се окопах..мнооо силен тоя мотор бе..


                Тръгваме но не за дълго...




                Ей там горе направих страхотно изпълнение но Будин скочи да ми помага и не можа да го заснеме та чак мен ме е яд.. Изправих мотора на задна гума и така го държах вдигнат докато не дойде помощ...
                Не смеех да го пусна, че с тоя тунинг..






                Те ме те и мене....




                Гаргата, мноо кара тоя пич бе, първо шейна после джип и сега мотор и то в един ден..добре, че е Будин да му показва как..


                Време е за втората почивка.. имам предвид от карането из дерето не мойта сега..


                Готово щракнаааааа.....хахахаха Милен се готви за втора снимка..

                Уморен вид имам А


                Нов модел закопчаване...


                Па язе или мене сорри..




                Най после и мене ме снимаха....срам ги беше...


                На кафенце в с. Яхиново...тоест прибираме се.




                И ето маршрута как изглежда, днес беше кратък но мнооо екстремен дори и за мен..


                Имам и трака но него утре, че не мога да го намеря а сега нали се сещате, че не мие до търсене на трак щото бързам, че по късно ще почне неделна кино вечер а аз трябва да съм свършил дотогава буквално ДЕ...

                Коментар


                • #68
                  До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                  Леле Иване, с тия дълги почивки да не вземат да те уволнят!
                  "Do not correct a fool, for he will hate you;
                  Correct a wise man, for he will appreciate you."

                  Коментар


                  • #69
                    До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                    ванка това вече е за друга тема ДУПНИЦА ЕРЗБЕРГ пък и моя мотор вдига 170км/ч

                    Коментар


                    • #70
                      До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                      Ванка кога ще ни поканиш да покараме из това деренце много ми хареса

                      p.s. много странно защо като се снимаш себе си екипа ти е кръв червен а като снимаш мотора е розов като за момиче
                      Последно редактирано от Краси; 16-03-08, 20:58. Причина: допълване
                      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                      Коментар


                      • #71
                        До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                        Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                        Ванка кога ще ни поканиш да покараме из това деренце много ми хареса

                        p.s. много странно защо като се снимаш себе си екипа ти е кръв червен а като снимаш мотора е розов като за момиче
                        Него го снимат с фотоапарат,а той снима с тел.

                        Коментар


                        • #72
                          До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                          Браво Готино сте си изкарали

                          Коментар


                          • #73
                            До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                            Ето и маршрута...бях забравил..

                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • #74
                              До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                              Охо виждам на картата и моето село .Големо село,че то там много равно май.Ама вие сте си намерили каде да се поровите.Абе Иване тези твой другари все те подреждат.Ше дойдеш при нас в Габрово да покараме по по равно.

                              Коментар


                              • #75
                                До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                                Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                                Охо виждам на картата и моето село .Големо село,че то там много равно май.Ама вие сте си намерили каде да се поровите.Абе Иване тези твой другари все те подреждат.Ше дойдеш при нас в Габрово да покараме по по равно.
                                То планина до твоето село няма освен Рила на 20-25км. ама пък къде видя равно не знам. Там са все едни баири и дерета. И сега там е най-добре за каране щото в Рила има още около 1метър сняг. А за Габрово не се притеснявай, само да се оправи времето и ще намине ме до там. Не за друго ама ей така приискало ми се е да ме черпи Габровец ... Опсс ама ти беше от Мало село, забравих.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X