Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Дупница ЕКСТРИЙМ

    Много добър репортаж,групата е само от 4 тактови машини нали.Радвам се че има толкова почитатели на ендурото в Дупница.Аз съм от Плевен и като гледам във форума няма маи плевенчани.Чинел много ме кефи как точно описваш нештата и моментите от излета.А за Хондата ,сякаш сте малки деца ,сложете една ламарина дори пак е по добре от ништо.По моторите си личи че и пазарувате много от Америка.Пздрави на всички.
    Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
    0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

    Коментар


    • #47
      До: Дупница ЕКСТРИЙМ

      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
      Че то само името е останало "Дупница" иначе там си е МИЛАНО
      И всички карат нови модели мотори щото Дупница е в Европа от преди 10-15 години
      Вервайте ми, даже като караме гаргата ни псува само на италиянски
      Иване аз знам че сте напред с материало.Моят баща лека му пръст е от Големо село сигурно знаеш каде е ама аз не съм ходил там доста време.Даже сме се напивали на Бинека.

      Коментар


      • #48
        До: Дупница ЕКСТРИЙМ

        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
        Че то само името е останало "Дупница" иначе там си е МИЛАНО
        И всички карат нови модели мотори щото Дупница е в Европа от преди 10-15 години
        Вервайте ми, даже като караме гаргата ни псува само на италиянски
        Еми като нямате жал кьм пияниците и ми чупите мотора с камьни затова Мерси за поканата за клуб КТМ на колегата. Приемате ли ме с Ямаха и шише ракийка? Тия тука немат жал!
        Последно редактирано от iva_kx; 18-03-08, 09:30.

        Коментар


        • #49
          До: Дупница ЕКСТРИЙМ

          Браво на нашта Дупничанска Бригада.Ванка това е една малка част от нея.Липсва малко организация в Дупница инече е вярно дето казваш.Просто има всичко което искаш.Надявамсе Будин да вземе да направи нещо сериозно в организацията на този град на колела.А за карачи нали знаеш те неса малко в този Фенски град.

          Коментар


          • #50
            До: Дупница ЕКСТРИЙМ

            Гарга къдеси тръгнал бе бръчет та нали ние без теб сме загинали бе. Не оставяй групата.
            Последно редактирано от iva_kx; 18-03-08, 09:29.

            Коментар


            • #51
              До: Дупница ЕКСТРИЙМ

              Браво добро начало за сезонамай-ще се засичаме някаде

              Коментар


              • #52
                До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                Иване аз знам че сте напред с материало.Моят баща лека му пръст е от Големо село сигурно знаеш каде е ама аз не съм ходил там доста време.Даже сме се напивали на Бинека.
                Искаш да кажеш, че СА напред с материала аз там съм само гост и момчетата са много любезни с мене и даже чат пат ми позволяват да карам с тях ама много ги бавя.
                Добре, че гаргата спира да пуши и се връща за мене А И БУДИН ме чака момчето к'во да ме прави.

                А за Голямо село разбира се, че го знаеме даже караме натам есен и пролет когато има много сняг в рила.
                Ето великолепна възможност да наминеш насам, ОФИЦИЯЛНО си поканен.
                Последно редактирано от Chinela; 28-02-08, 10:36.

                Коментар


                • #53
                  До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                  Айде пак аз, ами да то си е речено който може да кара, кара който не пред РС-то и копи, пеист ....
                  Ето пак се примолих на Будин и компания да дойда с тях и те ми разрешиха само щото съм ги снимал, ще стават известни....
                  Тръгнахме много голяма група от работилницата на Будин и аз от вълнение да не ме оставят забравих да снимам но нищо ето къде ме качиха
                  веднага само и само да се откажа да идвам с тях....

                  Седят и правят залози, ще ли се кача или не а аз хитро изчаквам да се вдигне мизата и ГАААААЗЗЗЗЗ....






                  Седят и се чудят аз ли излезнах или Хондата сама ме изнесе ....


                  Тук можещите почиваха ...


                  Гаргата ми дава напътствия "намайии му ГАЗТТАААА"


                  Другата част от групата беше заобиколила тази ПЪТЕЧКА щото .... абе не им се занимаваше...
                  А и в Дуница си имат Карл Катох 158кг. това е без мотора...


                  Позирам ....


                  Има го в играта... или CRF- мания А


                  "Карл Катох" скри ми шапката с карането си ЕВАЛА...


                  Па ЯЗЕ...


                  Това е вече към края тук сме над Благоевград, понеже снимахме двама то
                  снимките няма да са по хронология.....




                  По късно ще стане въпрос и за този зелен звяр в ляво на снимката..


                  Река Струма






                  Минааааххххх....




                  Минахме на другия бряг ама истински а не ..... Мъжкари сме си все още








                  Връщаме се пак в началото ми така е по интересно нали "няма да му хванете края"


                  Грагата си е ГАРГА все гледа да кацне някъде...


                  Добре, че имаше пушачи та и аз да си поема въздух....


                  Срещнахме и Жипки ..


                  Изчакваме групата..дотук се движех заедно с първите но въпреки, че имам най-голямият резервоар..
                  то "моят бензин свърши ПРЪФФФ"




                  Пристигааатттт...




                  "Карл Катох" или по дупнишки БЕНДЖИ.. супер ПИЧ


                  Помощник или..., НЕ този път главен фотограф ДИАН..


                  За по биричка в с. Бобошево


                  Най новият модел гуми за ендуро и крос 'МИШЕЛИН ВЕСТНИК" Да де ама си караше с нас..


                  На ВРЪО...или на върха...кой както му е удобно..


                  Можете ли да видите групата на отсрещният хълм..


                  И пак но този път на хълма съм аз..


                  Пред нас е Благоевград...


                  И батерията ми свършии но и карането беше към своя край защото Будин скъса жило на съединителя в една тясна пътека
                  и решихме да се прибереме по черно...
                  Имаше много майтапи и емоции но тази атмосфера не се пресъздава тя се създава...нали
                  П.П. Най ме е яд за батерията когато Гаргата си прави полеви тунинг на ауспуха

                  Коментар


                  • #54
                    До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                    супер много хубаво сте си изкаралибраво на вас
                    KTM EXC 250 2т.1999г/BETA Tehno 250 Trial/KTM EXC 300 2006.

                    Коментар


                    • #55
                      До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                      Браво добра разходка сте си направилиНито един път не се обади Ванка да дойдеме с Киката с вас но нямя проблеми.
                      Поздрави.

                      Коментар


                      • #56
                        До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                        Първоначално публикуван от ivo_KLR Преглед на мнение
                        .....Нито един път не се обади Ванка да дойдеме с Киката с вас ....
                        Не е така Иво, не се обаждам щото не съм аз организатор. Организацията и маршрута се прави от Будин...
                        Те едвам и мене взимат мноо ги бавя... Аз мисля, че ако дойдете никой няма да ви върне.
                        Второ не е ли срамота аз да ви каня на гости у ВАС Вие сте на 10км. един от друг а аз идвам от ......
                        Кой кого трябва да кани А

                        Поздрави.

                        Коментар


                        • #57
                          До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                          Както винаги Чинел избиваш рибата с репортажите си,този път и с това "с.Бобошево"
                          SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

                          Коментар


                          • #58
                            До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                            Първоначално публикуван от BOBI_27M Преглед на мнение
                            Както винаги Чинел избиваш рибата с репортажите си,този път и с това "с.Бобошево"
                            Ееее Боби то само това да е ...и ти да караш един ден с тея ракети и ти няма да знаеш какво пишеш ..
                            Така сорри за първата грешка ГРАД е, а не село Бобошево
                            Второ не е Карл Катох името от горния ми пост а Ерик Брандауер
                            Абе ЗбъркаЛ съм "мили другарчета повече няма да правя така"

                            Коментар


                            • #59
                              До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                              Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                              Не е така Иво, не се обаждам щото не съм аз организатор. Организацията и маршрута се прави от Будин...
                              Те едвам и мене взимат мноо ги бавя... Аз мисля, че ако дойдете никой няма да ви върне.
                              Второ не е ли срамота аз да ви каня на гости у ВАС Вие сте на 10км. един от друг а аз идвам от ......
                              Кой кого трябва да кани А

                              Поздрави.
                              Е добре тогава ние ще те поканимза другата седмица мислим за събота да направим един преход ама ще се разбереме и ще ти звъннем,ако искаш деА бенджи и аз го познавам тежак човек обаче много кара и е пич.

                              Коментар


                              • #60
                                До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                                Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                                Не е така Иво, не се обаждам щото не съм аз организатор. Организацията и маршрута се прави от Будин...
                                Те едвам и мене взимат мноо ги бавя... Аз мисля, че ако дойдете никой няма да ви върне.


                                Поздрави.
                                Ванка,недей да скромничиш.Не те чакат толкова,колкото преразказваш.Все пак си с ХОНДА.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X