Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Дупница ЕКСТРИЙМ

    Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
    ...Ама вие сте си намерили каде да се поровите.Абе Иване тези твой другари все те подреждат.Ше дойдеш при нас в Габрово да покараме по по равно.
    Абе те на чинела още не са му намерили цаката.Откакто се е тунинговал нема спирка за него.То в реки ли не го давят, то в дерета бездънни ли не го вкарвав или баири с "обратен наклон " не му представят...ама нейсе, HONDA го изкарва навсякъде и има защо, много му е благодарна, тя ако можеше и мед би му носила ама още не са цъфнали акациите...и мен да ме бе окичил с толкова джуджафки и аз на гръб бих го носил а за меда бихме се разбрали...

    Коментар


    • #77
      До: Дупница ЕКСТРИЙМ

      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
      ... Не за друго ама ей така приискало ми се е да ме черпи Габровец ... Опсс ама ти беше от Мало село, забравих.

      Ами да бе, беше от Мало село ама вече си е Габровец
      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • #78
        До: Дупница ЕКСТРИЙМ

        Човек колкото и да кара и да бръмчи винаги има още какво да научи...Аз например винаги съм се чудел защо мотора ми не върви както ми се изка а то формулата била проста и отговора е даден отдавна от бащата на народите Ким Сен...пардон от бащата на дупнишкото ендуро - летящата птица, гарвано око не вадещия,човека който сирането го няма за нищо, учителя който в съдбовен момент е изрекъл пророческите думи ........."намайии му ГАЗТТАААА".......които по късно Chinela е увековечил в одата "Дупница ЕКСТРИЙМ"...Сега само чакам да се прибера при мотора и да му приложа абрака дабрата на енурото, заклинанието на оffroada , разковничето на мотокроса "намайии му ГАЗТТАААА" ...па да видим дали ше качиме връоо...
        P.S. Горните слова да не се прилагат в домашни условия и от непосветени!

        Коментар


        • #79
          До: Дупница ЕКСТРИЙМ

          Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
          Ами да бе, беше от Мало село ама вече си е Габровец
          Не от Мало ,а от Големо село и то от там е баща ми, аз съм си габровска скрънза от дъното на костите.

          Коментар


          • #80
            До: Дупница ЕКСТРИЙМ

            За това Големо село вече разбра цяла България,нека се похваля и аз ,и моя баща е от това село
            SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

            Коментар


            • #81
              До: Дупница ЕКСТРИЙМ

              Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
              Охо виждам на картата и моето село .Големо село,че то там много равно май.Ама вие сте си намерили каде да се поровите.Абе Иване тези твой другари все те подреждат.Ше дойдеш при нас в Габрово да покараме по по равно.
              От Дрен по високо нема и от Дяково по длибоко нема, коуега натепаи му газта и нема пробуеми както казват перничание ангуичание ооуеуе
              Последно редактирано от Chinela; 27-12-09, 17:07.

              Коментар


              • #82
                До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                Ех баня ,ех кеф.
                Хисарската баня,голям кеф.

                Коментар


                • #83
                  До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                  Поне минерална вода да беше
                  YAMAHA WR450F

                  Коментар


                  • #84
                    До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                    Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                    Ех баня ,ех кеф.
                    Хисарската баня,голям кеф.
                    Ето и обещаната серия за наш Иван...
                    Къде ли е Жени калканджиева от модната агенция...






















                    Горното е резултата от опита за подводен риболов...За съжаление не успях да пусна камерата под водата...
                    Mitsubishi L200 DobbleCab

                    KTM XC 450 RW 2009
                    KTM 350 SX 2011

                    Коментар


                    • #85
                      До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                      Еми това е то ,който може го може.Голямо браво на ваш Иван.

                      Коментар


                      • #86
                        До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                        Милко много благодаря за "рекламата" но имам една малка забележка...
                        Трябваше да напишеш и какво стана после, как ремонтирах сам 6 часа мотора за да може да се включа в неделния АД ПОД НЕБЕТО....
                        И как съм един от много малкото завършили...от 40 стартирали...
                        И как ако не бях научил мотора да плува в събота, неделя нямаше да се справя...
                        И как карах последните 40км с вода в маслото ......
                        И още и още за да е пълна картината....или не съм прав А
                        Накрая седях 40 мин. в сауната на хотела за да мога пак да почувствам, че имам пръсти на ръцете и краката....
                        После парна баня и накрая в горещата вода на басейна но без мотора...

                        Коментар


                        • #87
                          До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                          Ти хубаво си влязал в сауна а мотора си гурно е седял на студено. трябваше и него в сауната да го вкараш. Ти какво си мислиш, ти не си си усещал пръстите а той не си е усещал грайферите на гумите
                          А сега ще напишете ли най накрая подробен разказ за исторята с плуването, или ще отавите в неведение народа който не успя да дойде на състезанието
                          KAWASAKI Let the good times roll

                          Коментар


                          • #88
                            До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                            Малко снимки от отбора MG Racing...и придружитеките ..му


                            "Братчеда" ММ се приготвя и е все още сух...




                            Станислав го обличат и получава последни "ЦМУ"...


                            Ади отдавна е облечен и нервно ги чака...










                            Въпреки "нулевия" бюджет за кръга, мисля, че отбора се представи повече от достойно. Поздрави и адмирации на всички участници.
                            Mitsubishi L200 DobbleCab

                            KTM XC 450 RW 2009
                            KTM 350 SX 2011

                            Коментар


                            • #89
                              До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                              Така, наказан съм да бачкам днес и аз реших да поработя...
                              Да но във ваша полза и да сведа до вниманиети Ви няколко зле документирани, но пък добре получили се карания с колегите от Дупница
                              и най-вече с нашият баща и водач Будин..
                              Ето и началото...едно дере което ме накара да сваля около 4кг, личното ми тегло това включва и ....дето съм се ...от страх.










                              Тук лапам гумата за зъби..щото са ми обещали, че ако не мина по пътеките ще ме бият..


                              Ето го и тaйният ни фотограф Милен...много го кара тоя ХР момчето






                              Що ли съм толкова доволен..все едно са ми купили ЦРФ...


                              Глад мори добитъка....






                              Да се правиш на алпинист с кросови ботуши... абе за това си требе диагноза...




                              Абе тука дека сме..




                              Оказа се, че сме били над село Скрино родното място на Иван Рилски, в дясно се вижда и манастир Св. Иван Рилски.


                              Ето го и манастира....


                              Селото в което се е родил светеца.


                              В средата на нищото...


                              Китки...все пак днес е цветница..


                              Те ме те и менека...


                              Друго си е друг да снима, така се става медиина звезда...


                              Будката...


                              Милен


                              Те тоя пич почти ме отказа от ендурото...аз с мотор който струва колкото 50 такива не можах да мина където мина той..




                              Три конски сили срещу 56...




                              И накрая екстрийм тест...


                              Не ми достигна една магарешка сила ....






                              Тоя праг е много коварен...ама нали от Гаргата знам как да му намаааам гастааа.


                              Кво ли не му достига на тоя мотор...


                              Ми как кво КАРАЧ....




                              Предимството на големият резервоар..или обратното незнам..
                              Или как се дой ЦРФ????


                              Айде стига Ви толкова за сега щото трябва и да изкарам някой леФ за бензин....
                              Последно редактирано от Chinela; 20-04-08, 11:03.

                              Коментар


                              • #90
                                До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                                И сега пак...обадих се на АДА от форума в петък и го поканих /навих де/ да дойде с мен на една РАЗСОДКА до Самоков..Тоест от Дупница..през Сапарева баня, Паничище, Говедарци и Самоков...там отидохме да погледаме тренировката за днешното състезание по мотокрос на писта "РИДО".
                                Тук искам да вметна, че АДА не беше карал мотор откато си счупи и двете ръце...тоест сефте така 4-5 километра лека разсодка...
                                Ако знаеше какво ни чака щеше да си продаде мотора за 2лв....

                                Айде стига съм се праЙл на писател време е за снимки..... Това е директно в Самоков...




                                Тук АДА го карат с джип...що ли нека сам да каже...


                                Ето бе имам снимка и с мотор не само с джип...


                                На врЪо...


                                А на мотокрос пистата си хванахме едно гълъбче...кое ли Е


                                Нещо бледа ми се вижда, ама това май е от телефона дето снимам.


                                Ето я по време на акция....


                                И пак..


                                И сега кулминацията, тръгнахме си от пистата по байрите обратно към Дупница и се забихме у едни джендеми не е за приказване. Що носене падна на моторите. Това е защото някои умни глави са нарязали борове на всеки 100метра и запушили всички пътеки и то в разстояние на километри. От заобикаляне наляво и надясно през дърветата спуках гума и се наложи да се върнеме в Самоков.
                                Там на 3 места ми отказаха да ми я залепят и накрая съвсем отчаян срещнах Маркан... Он човеко веднага сйс своя вседеход намери свестен гумаджия и докато ми лепяха гумата се зае да ни направи трак на ГПС-а как да се върнеме до Дупница само по черно и без бариери..

                                Та ето как се прави трак.... На Гармин 666


                                Като видите един "те таков баир, ке карате само по него ама на пуна гас"


                                Колегите запаметяват трака на микро СД карта...


                                Те това Мркан не го беше маркирал на ГПС-о....




                                АДА пристига ама мотора го вееше като сватбарско кръпче /кърпичка/


                                През целият път на връщане имаше само една снежна преспа и АДА се хакна точно там....
                                Не бил закрил ски сезона още...




                                Нямше сили мочето да диша...ама така е 140км за първо каране след травма не си е работа...Но виновният никога няма да си ПРИЗНАЯ...


                                Е това слизане през тия бабуни и камъни го убиха напълно....
                                Тук цената на мотора на АДА беше най ниска...


                                Ураааааааааааа


                                Е това беше...малко но от сърце. В гората от яд една снимка не съм направил..

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X