Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

    Ами пак сядам да пиша докато други карат ама кой каквото може най-добре това прави Чудех се откъде да започна и се сетих за една от божите заповеди и реших, ами от истината и това си е.
    Та помолих кака Ива да ми запише на диск всичко от форума филми и клипове пускано до сега и го занесох в Дупница при моите приятели.
    Та след като изгледали това онова вчера ме посрещат и викат ама това ли било фасулска работа а аз веднага им викам ама вие карате само черно е да де ама ние не искаме да чупиме моторите ама заради тебе аиде днес да ти покажеме това онова. Е показаха ми и не само това онова ами и почти ме отказаха от ендурото но .... я малко снимки пък




    Тук пред това манастирче над Дупница беше началото на


    Дупница


    Ами дотук мотора ми беше гаснал поне 10 пъти що ли


    Будин ни нахоква да сме тръгвали а на мен хич не ми се искаше,
    най-обичам почивките от ендурото


    Тръгваме НО НЕ ЗАДЪЛГО





    И точно след 300-400метра CHINELA загуби равновесие на пътеката и



    Ами да изхвърчах в дерето и то паднах на глава слава богу затова ми няма нищо но се спрях чак след около 25-30 метра а мотора се превъртя през кормило абе на 360градуса и спря а аз отдолу си викам добре, че спря там и тамън ще тръгвам да се качвам и мотора тръгна пак
    Едвам го спрях а и течеше бензин не мога да бръкна да го спра ужас.
    Та стоях си така там без сигнал на телефона и чаках да се върнат ако се сетят, че и аз съм с тях и да донесат въжето и ето о небеса Гаргата се връща за мен колко мило




    Там където е Гаргата трябваше да изкараме мотора, тука трябва да призная опита на старите ендураджии да си взимат 250ки




    Лежи там самотен и чака дружина ......


    Гаргата захожда за опит да го изкара на ХОД резултат 0
    Но след като ни се ... майката за 20 мин. го изкарахме не и без точните команди на Гаргата, Благодаря му
    А през това време Боби и Будин си почиват за наша сметка
    То и така беше оправилно иначе ако бяха слезли нямаше да могат да се качат после пеша наклона беше ....


    Урааа при тях сме






    А аз само питах колко има още до върха а те не се бой малко е, малко малко ама на мен ми се изхаби акумолатора от палене и минах на манивела що ли а те си караха все едно сме на магистрала.
    От тука до горе не съм снимал щото нямах сили даже да дишам, добре, че Будин се връща един два пъти да ми придържа мотора и да ми го изкара или избута ужас.
    Най интересното не съм снимал ама за първи път трябваше да крача и карам едновременно щото клони или борчета ми хващаха краката и нямаше мърдане, на дрги места пътеката беше дълбока по 40-45см и колената ми бяха под брадичката абе не може да се опише с думи.

    Та ето ни на върха или малко под него.













    Боби




    Тука беше студ и вятър абе не е за разправяне, добре, че доидоха ZORRO и коникът без глава да ни навестят


    ZORRO или Гаргата по нашенски


    Пак той


    Нашият водач и БАЩА Будин




    Горе на върха до пътеката някой беше изкопал една дупка дълбока 2м. и широка колкото за 4 човека и то в тоя камънак и пущинак, така и не можахме да разберем за какво им е било


    Напред и надолу по пътеката, бяхме умрели от жажда защото аз съм водоноската ама при падането съм изгубил и двете шишета вода


    Тук Будин ни учи на география, виждат се села и един град Рила.






    Водаааааа


    Естествено, право е на водача да отпие пръв.


    И Гаргите пият вода




    И аз най после ама ми паднаха 3 зъба от студената вода


    В Дупница Ямахите са на почит.


    Край на мъките ми тръгваме си по черно щото се стъмва


    Тука ползвам фара на моя мотор за светкавица


    Ама и обектива на телефона се бил зацапал не само аз, вечерта установих, че от падането имах кал и шума на такива места






    От тук нататък не съм снимал по две причини:
    Първо нямаше какво кой знае и
    второ беше се стъмнило вече
    А Гаргата понеже няма фар се беше трансформирал в СОВА и газ до Дупница ето това е 4 часа и половина само 40км. от който накрая 10 бяха черно и ги минахме за норматив. Та никога повече няма да подценявам тези момчета даже ми разправяха как като малки са минавали отам с разни творения като ИЖ и тем подобни.
    Много добри ендураджии има в БГ май.
    Благодаря ви ако сте имали трпение до края.

  • #2
    До: Дупница ЕКСТРИЙМ

    Бравус, виждам че, е било "забавно". Мойте почитаня за момците от Дупница.
    888131021

    Коментар


    • #3
      До: Дупница ЕКСТРИЙМ

      Интересно сте си изкарали , ама земи един нормален фотоапарат най- накрая , да се вижда кво снимаш
      0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
      Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
      Суперскан България www.decbg.com
      Машинно почистване на DPF/FAP филтър

      Коментар


      • #4
        До: Дупница ЕКСТРИЙМ

        Снимката със вашия водач и "баща" Будин, вече е на десктопа ми ! Станала е невероятна снимка !
        Прекарали сте си чудесно и благородно ви завиждам
        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
        [/FONT]________________________________________
        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
        [/CENTER]
        [/CENTER]

        Коментар


        • #5
          До: Дупница ЕКСТРИЙМ

          Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
          Интересно сте си изкарали , ама земи един нормален фотоапарат най- накрая , да се вижда кво снимаш

          Колега много добре знаеш, че винаги съм снимал с телефона си 2мр. И се справям "добре" според мене а фотоапарат не си купувам щото не искам да те засенча . И аз съм те молил да пускаш снимките цели да не кликам като "ГЕЙмър" с мишката ама ти не та не .

          Коментар


          • #6
            До: Дупница ЕКСТРИЙМ

            Вече така ще ги пускам , до сега не знаех как става , прост съм си и тва е
            Между другото , протекторите на кормилото на ЦРФ-а не са ли захванати за кормилото вътрешния им край , а не за кола ??
            0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
            Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
            Суперскан България www.decbg.com
            Машинно почистване на DPF/FAP филтър

            Коментар


            • #7
              До: Дупница ЕКСТРИЙМ

              Първоначално публикуван от Chinela;

              [IMG
              http://images21.snimka.bg/004364245-big.jpg[/IMG]
              Горе на върха до пътеката някой беше изкопал една дупка дълбока 2м. и широка колкото за 4 човека и то в тоя камънак и пущинак, така и не можахме да разберем за какво им е било

              .
              Просто там е изпищял металотърсача. По тези криви пътеки сигурно много ти се е искало CRF-а да беше 250
              Стефан Дянков

              Коментар


              • #8
                До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                Чинела,ти си истински поет.Тази дупка е изкопана от иманяри,защото едно време кат са бягали турците са крили златото из балкана и има мн. ,а за Ямахите бьркаш на почит винаги са били ХОНДИТЕ,и винаги ще бьдат.И верно си вземи един фотоапарат за да изглеждат пейзажите такива,каквито са.Пусни и другите снимки .......

                Коментар


                • #9
                  До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                  Първоначално публикуван от diskusa Преглед на мнение
                  Просто там е изпищял металотърсача. По тези криви пътеки сигурно много ти се е искало CRF-а да беше 250
                  Абе не 250 а 50 даже прав си

                  asen_dp
                  Чинела,ти си истински поет.Тази дупка е изкопана от иманяри,защото едно време кат са бягали турците са крили златото из балкана и има мн. ,а за Ямахите бьркаш на почит винаги са били ХОНДИТЕ,и винаги ще бьдат.И верно си вземи един фотоапарат за да изглеждат пейзажите такива,каквито са.Пусни и другите снимки ....... Днес 20:31



                  Няма други снимки Асене май има още 5-6 ама не са добро качество щото съм ги снимал на нощен режим без да искам а за Хондите си прав, само се шегувах и ти го знаеш много добре

                  П.П. За златото си трай бе човек ще идвам в сряда и ще се разберем на 4 очи

                  Коментар


                  • #10
                    До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                    Поздравления за репортажа Чинел.На едно място споменаваш теч на гориво,който неможеш да спреш,неразбрах от какво,скъса шлауха ли ?
                    TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
                    Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
                    Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
                    Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

                    Коментар


                    • #11
                      До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                      Първоначално публикуван от Стефан ERA Преглед на мнение
                      Поздравления за репортажа Чинел.На едно място споменаваш теч на гориво,който неможеш да спреш,неразбрах от какво,скъса шлауха ли ?
                      Не просто аз бях на около десетина метра под мотора в дерето а отам видях как тече бензин когато се качих до мотора кранчето за бензина беше в шумата отдолу а аз трябваше да придържам мотора да не се свлича по надолу и при опитите да го вдигна той тръгваше пак да се свлича, та се наложи както е легнал да бъркам все едно ловя риба с ръце в подмолите ама това става за секунди нямам много време за мислене а на мен мисълта ми тече бавно

                      Тука е момента да обещая на себе си, че следващото ми каране ще е пак там на тази пътека докато не я науча
                      Очаквайте включване

                      Коментар


                      • #12
                        До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                        А мен,ще ме вземеш ли?

                        Коментар


                        • #13
                          До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                          Ако те пусне жена ти , пък и златото ще потърсим нали обеща

                          Коментар


                          • #14
                            До: Дупница ЕКСТРИЙМ



                            Коментар


                            • #15
                              До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                              Ванка, абе другият ти CRF 450 R още ли стои ?
                              Ако е така, вземи го смени за един Х 250, та да видиш колко е по-лесно по такива места дето няма място за засилка !
                              Ем ще имаш право на избор, а така ако смениш Х 450 с R 450, дори още ядове ще береш по такива места !!! Ако твърдо ще караш само ендуро, махай го тоя кросовия !
                              Х 250 няма да ти врътне, няма да се окопае и няма всеки път да се обръща срещу склона като му подадеш газ ...
                              Тарикатска работа е !
                              Ендурото и сексът не са шега работа !
                              -------------
                              Животът се измерва с броят на издишванията !

                              http://sixdayscrazyjob.com
                              http://crazy-job.com

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X