Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

    С помощта на жена ми,която ми показва буквите на клавиатурата, искам за пореден път да изразя възхищението си от групата на Дупница на която съм фен,за невероятните походи отразени във форума.От последната тема останах възхитен от откриването на първия рилски Self servise на открито представен от вожда на племето Чингачкук,тъпата пета.Момчетата са невероятни и ако не ги познавах от детинство,бих казал че са нашмъркали се младежи търсещи силни усещания.Завиждам ви,продължавайте в същия дух
    Beta 450 RR-Factory
    0039 3206052599

    Коментар


    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

      Не можах да се въздържа да не изразя възхищението си от карането, репортажа и уникалната природа ! За сговорна дружина невъзможни неща няма !
      Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

      Коментар


      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

        Чинел, благодарности за споделените кадри и пожелания за по - бързо завръщане към пълноценен полов живот

        И аз мога да се включа с едно ляво коляно /надявам се за кратко/ в ООД-то с чичко Фър

        Коментар


        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

          Поздравления за цялата група. С такава стража съм по-спокоен за бъдещето на Рила планина.

          Коментар


          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

            Чудя се как да започна днешният епизод от дупнишката сага, май ми е време да си взема сценаристи вече...
            Понеже напоследък нещата при нас бяха в застой, Гаргата предложи да си наемем стриптизьорки за разнообразие, а аз настоях да си наемем инструктор, при това професионален.
            Беше сигурно 100%, че със стриптизьорките ще се справим, остана идеята за ендуро обучението.
            Обадих се на единствената фирма за това в България и нещата се случиха мигновено.
            Та вчера инструкторите решиха да ни покажат това онова, че ние освен да се рием като прасета друго не знаем.

            Накараха ни първо да направим по една две обиколки на мотокрос пистата зад Будин, за да видят кой как е, и да загреем преди същинското каране.

            Задачата беше ТОВА упражнение.


            Будин.




            емо.сом




            Иво.




            Сашко.


            Това беше за загрявка, на мен ми позволиха да не карам защото никой не се съмнява в "таланта" ми.
            Същинското каране тепърва предстоеше, мина страхотно, всички имаме шестици и най-вече аз... за снимките де, не за карането.

            СЛЕДВА.

            Коментар


            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

              Дано да има нещо и от вчерашното каране, разправят че времето било супер и групата се е забавлявала, ще чакаме репортажа.
              Beta 450 RR-Factory
              0039 3206052599

              Коментар


              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                Продължавам с открития урок, тоест със зеленото училище на което ходихме заедно с колегите от БОА.
                Тамън покарахме и Жорката /учителят Йода в този сериял/ ни спря, вика:
                - Аааааа не така, трябва да се кара все едно сте тръгнали на поход, а не все едно сте тръгнали на циганска сватба.

                Разбор и молитва край параклиса.


                Аз се дръпнах назад да снимам, този урок съм го учил при Сухой27 преди няколко месеца.


                Жорката пълни раницата с вода, ние не, щото пием само бира.


                Тръгнахме, но аз не издържах и спрях да тресна това фото..


                Тук емо.сом си намери нещо и тъкмо си го прибираше в раницата.


                После се раздаде една пУна газ по трасето на Балкан офруд маратона от миналата година.
                Следващата спирка беше мотокрос пистата в град Бобошево, най-старото традиционно състезание в България.
                Тази година също ще се проведе на 7 Ноември 2010г.


                Отдадохме се на мохабети и на по цигарка, не за друго, а тук ни чакаше Гаргата.


                Ето го, но той така беше зацапал обектива предната вечер, че снимките са излезли така...




                А, оправи се.


                От там се понесохме по една много къса, но за сметка на това доста весела пътечка...
                Горе нещо не се събрахме всичките и аз слязох пеша назад да търся загубени.


                Иво реши да слезе точно пред мен и да се закани на мотора по начин, по който аз не мога да пиша тук.


                После така....на прекъсвач.


                Даскала се показа предпоследен, изчака да види кой как ще се справи.


                След него с дрифт изскочи Сашко, асистента на доцента.


                От там след разбор и поставяне на междинни оценки се понесохме по един кървавочервен черен път посока Македония.
                Каква беше изненадата ми когато изведнъж след един завой видях тази спирка...
                Значи някога от тук са минавали рейсове, а сега попадахме на полуобезлюдени махали.
                Другата изненада беше, че по цялата си дължина пътят никога не е бил асфалтиран.


                Спирката се намираше в средата на нищото, но съвсем близо до една чешма.


                Гледката няколко завоя след спирката беше това.




                Следва най-интересната снимка от прехода.

                Коментар


                • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                  Браво, имаме кадри на запад от Дупница, град Бобошево. Отдавна не бяхте карали около коритото на река Струма, което е перфектно за ендуро. Хареса ми сайта на "мотоучилището", интересното е че за първи път мисля, че се предлага нещо такова. В Италия има няколко и за моя изненада са много посещавани, най-вече от младите ендуристи.

                  И аз бих взел някой урок от бате Джо.
                  Последно редактирано от Chinela; 24-10-10, 18:57.
                  Beta 450 RR-Factory
                  0039 3206052599

                  Коментар


                  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                    И преди да си легна, не мога да не споделя с вас суперсекретните снимки които направих на един мотор модел 2012...

                    Кубатурата не си личи, но магарешките сили са 1.


                    Ready to race.


                    FIM certified.


                    Утре ще се постарая да довърша, или по-точно да пусна снимките от истинското каране което започна след тази каруца.
                    Има изключителни кадри които не са правени от мен, а с мен...

                    Коментар


                    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                      Със сигурност е с предно предаване,таралежките са отпред,за мотора не мога да кажа.Не може да мине на преглед че има различни джанти,купето иначе е добро,сигурно е гаражен.Очаквам с нетърпение да видя карането.Между другото имаме новина,навих бащицата Будин да дойде на моторшоуто в Милано,ще има много неща за гледане в рубриката"Ендуро новини от Италия" другия месец,обещавам.
                      Beta 450 RR-Factory
                      0039 3206052599

                      Коментар


                      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                        Ванка тя крос бре с 19 ки.
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                          Ще започна тая сутрин с една две снимки които щракнах след каруцата, за нея специално се връщах, че я бяхме прелетели с пУна газ.


                          Под това огромно дърво имаше чешма, Гаргата каза, че това е най-сладката вода която бил пил сутрин.


                          Беше огромно и величествено, няма как да го подминеш в никакъв случай.


                          След като изгасихме пожарите които изпепеляваха душите и гърлата ни заради петъчни ден на майстора.
                          Будин реши да ни заведе да видим родното място на един истински МАЙСТОР, Владимир Димитров Майстора.


                          Този паметник се намира в родното село на великия художник, село Фролош.
                          Време беше групата да се снима с Майстор, стига сме се снимали с калфи.


                          И аз като порасна ще стана майстор, така си обещах пред паметника на художника.


                          Но да се върнем към темата която в основната си част е за ендуро.


                          Тук надморската височина е около 800 метра, времето беше чудесно и предразполагаше за дълги преходи с по редки спирания.


                          Будин си оправяше очилата който беше свалил за да огледа хоризонта, накъдето и да погледнеше навсякъде ставаше за каране.
                          А точно над каската му можете да видите вече побелелите върхове на величествената РИЛА.


                          Затова пък над каската на Гаргата всичките тези баири нас чакаха да открием тайни пътечки в широколистните гори.


                          Спирам за сега, че нещо го ударих на поезия, а и инструктора ни започна да пита:
                          - Абе вие що сте се кръстили ЕКСТРИЙМ, по ви отива за днес името баирбудали.

                          Ние не изчакахме втори укор и решихме веднага да защитим честа и името на групата си, но затова по-късно.

                          Коментар


                          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                            Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                            Ванка тя крос бре с 19 ки.
                            Пачароз, попитах собственика защо е сложил таралежки само отпред и знаеш ли какво ми отговори.
                            Ми каза ми, че така му било по-лесно да дрифтира по завоите с висока скорост.

                            Коментар


                            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                              Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                              Пачароз, попитах собственика защо е сложил таралежки само отпред и знаеш ли какво ми отговори.
                              Ми каза ми, че така му било по-лесно да дрифтира по завоите с висока скорост.
                              Хахахахахаха

                              Супер репортаж, Ванка
                              Per aspera ad astra.

                              Коментар


                              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                                Първо да изкажа благодарност към Група Дупница Екстрийм от името на БОА, затова, че ни предложиха невероятен маршрут из оная не толкова позната и малко позабравена част от красива България, а именно от областта Пиянец, в частност Влахина планина. Както се казва - беше чудесен съботен ден, прекаран в чудесна компания на чудесно място.

                                Този човек напълно заслужи нашата почит


                                И разбирасе я получи




                                Не гасете "телевизора", "...най-интересното предстои" - каза Чинела...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X