Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

    Важно е човек да не се отказва, пътеката действително изглежда невероятно трудна, аз бих се отказал ако около мен няма професионалисти за да помагат. Ванка, виждам че си с ризница, не ти ли запаряваше, веднъж беше писал че когато е жега е много трудно с нея или вчера в Дупница не е било топло. На мен от цялата екипировка ми липсват протекторите, затова питам, ще ги взема другия месец.
    Beta 450 RR-Factory
    0039 3206052599

    Коментар


    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

      Беше много топло и наистина доста се колебах дали да я сложа или не.
      Но при всяко залитане падаш на камъни и много лесно можеш да се контузиш,
      затова и рискувах. Ако забелязваш на снимките съм с разкопчана ризница и
      без фанелка отгоре точно заради жегата. Труден, но правилен и избор беше.

      Коментар


      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

        Ванка, пътеката е супер!!! Това именно е моята представа за trail ride. Забелязах разни отклонения и мисля че трябва да се пробват и те.
        ПП: Най-накрая да видим и твои снимки
        offroad фен
        1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
        TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

        Коментар


        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

          Всички завирахме, без Ади.
          От моторите хондата завря първа май...
          Някои части от пътеката, от по-долните(по топло беше в ниското), съм ги карал дори без каска и без ръкавици...Ако имаше как - щях да карам и без гащи.
          Mitsubishi L200 DobbleCab

          KTM XC 450 RW 2009
          KTM 350 SX 2011

          Коментар


          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

            Ако Бета-та беше с разширител нямаше да изгубя и 10 мл вода.Завирането е от райдъра предимно.На мен определено първите 15 мин ми беше супер гадно

            За Ади : no comment
            offroad фен
            1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
            TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

            Коментар


            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

              Чудесно. И какво стана по-нагоре ?

              Коментар


              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                Еми к'во стана?!.......Той Чинела все така...... ще спре на най-интересното,сериалите трябва да се забранят.

                Чинел-не ни тормози бре!!! МОЛЯ!

                Поздрави,
                търся си подписа....

                Коментар


                • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                  Е време е да продължа, гледам че има хора които с не са спали..., но не заради темата де, заради филмите след 24:00 часа..
                  Както и да е, кой спал, спал, аз продължавам с пътеката на мъчението за мен.

                  Пак се връщам лекичко назад заради снимките на Гъби които не бива да пропускате в никакъв случай.




                  Гъби гледа съсредоточено към нещо, но какво очакваме да сподели сам.


                  Това е "приятелски" поздрав. но към кого не запомних...


                  Тук Ади наистина ми помогна, даже и вода не можех сам да си извадя, мерси Ади.


                  Тук Милко си мисли, защо ли вярвам на Чинела, толкова път бихме за нищо, пътеката не е страшна.


                  Ади пък едвам издържаше да не излети нагоре...


                  Е тръгнахме, но не за дълго. Аз вече спирах да почивам на всеки 50-100метра.....и Мики ме чакаше, к'во да прави.






                  А през това време някои се бяха обезбирили сериозно......


                  Питайки ги дали искат вода, те ми отговориха така.


                  Изведнъж пътеката взе да се изяснява.....надежда затуптя в сърцето ми...


                  дадох и последната газ която ми беше останала....


                  Милко ме следваше


                  Но нещата не вървяха на добре, сили нямах никакви вече...


                  И естествено си полегнах да си почина..


                  Пак потеглихме, но вече гората отстъпваше място на билата и растителността намаляваше.


                  Урааааааа, на билото сме. КРАЙ, пътеката е покорена без повреди или травми, браво на ядрото на MG Racing.


                  Времето също беше с нас, това май е последният уйкенд в който можеше да се излезе тук на 2600метра.




                  Шефа е доволен, хъката мъката, но и аз го добутах мотора до горе.


                  Ади пък не искаше да свършва пътеката и се заигра в пясъка...


                  А нас ни чакаше доста път по билата докато стигнем там където бяхме замислили.


                  Наоколо беше като в Тексас...






                  На къде поехме, какво се случи и защо, както сами се досещате, ще разберете по-късно.

                  Коментар


                  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                    Супер, ама дано продължението дойде толкова бързо като тази част. Поздравления за покоряването на пътеката.

                    Коментар


                    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                      Седя пред монитора, гледам и ми текът лигите като пред картинка с джолан в арабска държава

                      Браво момци! Страшна пътека, страшен кеф!

                      Благодарности за репортажа!

                      Коментар


                      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                        Добре де, добре. Почвам я. Никакъв съспенс не ми давате да сътворя, ама никакъв.
                        Щом се качихме на билото се огледахме да потърсим връх Кабул, но той се оказа много далеч и трябваше да заобиколим доста.
                        Ма така се набихме в едни нискорасли борчета, че вече почти съжалих, че не сме отново на пътеката....много трудно спускане до мотора беше.


                        Но преди спускането останаха малко непубликувани кадри които не са за изпускане.


                        Тук почти на края на спускането си бях легнал и се молех на господ за по-бърз завършек на мъките ми, въпреки многото ми грехове и най-вече един. Много лъжа във форума..


                        След около 3-4 километра по дерета и била се наложи да се разделим поради моя грешка, заради която моля публично Милко за извинение.

                        Останахме аз и Гъби, който по молба на многобройните си фенки във фейс бук се зае да снима макро.




                        Много се е запалил по фотографията което е радващо за мен,няма само аз да съм единственият будала я.


                        Гъби снимаше Отовишкото езеро и отовишкият циркус.


                        Сега е ред да видите какво е снимал и къде е била крайната ни точка...








                        Кръговете са на дъновистите за танца Паневритмия.




                        Култова снимка А???


                        Готов е и в бездната заради вас да скочи А???, само и само да ви направи хубави снимки.




                        Обещах му да го заведа следващият път ей там на ония зъбери, голям и малък Мечит.
                        По назад в темата има снимки и от там.


                        Когато се заредихме с енергия от езерата се върнахме и какво да видим....
                        Спящите красавци.....






                        Събудихме ги и поръчахме по телефона кетъринг на Паничище....


                        Хапнахме на две, на три и Ади с Гъби решиха да видят може ли да се играе тенис с ендуро екип.


                        Сервираме...


                        Топките свършиха и се наложи да отворим нова кутия...........


                        Андре Ебаси сервира....


                        Гълъбина Сабатини посреща..


                        Упссссс, на ракетата има дупка.


                        Мача беше в разгара си когато ние с Милко вече бяхме се върнали от оня свят и решихме да си ходим.




                        И да не забравя и аз фенките на темата, и най-вече една, най-вярната.
                        Това дано компенсира и за миналите пъти.


                        Всичко завърши с къпане, пиене и още нещо в минералният басейн в Сапарева баня.


                        Щом видяха Ади, фенките на другия бряг пощуряха...всички гледали интервюто с него по телевизията с Рени.


                        А това е обичайният разрез на карането ни за деня.


                        Това беше, който карал, карал, за тая година надали ще може да се ходи горе пак.

                        Коментар


                        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                          Сега погледнах календара, в сряда на 22 септември е почивен ден.
                          Погледнах и в синоптик.бг, времето ще е перфектно, така че ако има желаещи
                          аз ще съм в Сапарева баня, мога да ви покажа къде е пътеката, но не мога да ви
                          придружа понеже ще работя. Пък и не искам вече там.

                          Айде Жорка, организирай едно ремарке хора и дерзайте, трака и банята са от мен.

                          Коментар


                          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                            Извинен си, бре!
                            Само за сведение на четящите, Чинела не е виновен, че погна Гъби към езерата, а аз се върнах да видя защо Ади се забави при един берач на боровинки - паднало му клапанчето на капачката на резервоара, търсил го, но уви...После като тръгнал - при един скок плиснал бензин в лицето и очите(карал с очила на тила) и...един час промивки и почивка, докато Гъби и Чинела отскочиха от Кабул до езерата...

                            Вечерта Ади ми вика, че ако има една такава пътека до нас - ще тренира всеки ден и Ерсберг ще бъде песен......Дори нещо говореше май за 5 минути на качване...... на пътеката де...
                            Mitsubishi L200 DobbleCab

                            KTM XC 450 RW 2009
                            KTM 350 SX 2011

                            Коментар


                            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                              Евалата за качването, само дето май почвам да развивам фобия, че ако се засечем някъде да караме из дефилето хем ще хвърля водата, хем ще добия моравия цвят на Чинела
                              Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

                              Коментар


                              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                                Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                                Сега погледнах календара, в сряда на 22 септември е почивен ден.
                                Погледнах и в синоптик.бг, времето ще е перфектно, така че ако има желаещи
                                аз ще съм в Сапарева баня, мога да ви покажа къде е пътеката, но не мога да ви
                                придружа понеже ще работя. Пък и не искам вече там.

                                Айде Жорка, организирай едно ремарке хора и дерзайте, трака и банята са от мен.
                                Ееееееееееееееееееееееееее да бе да, а ние дето сме от 300+км как да дойдем бре !!!!!!!!!
                                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X