Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

    Аз ще кажа само две неща.
    Едното е че сте страшна група, понякога прекалено екстремна, но щом ви харесва е добре,
    това ви прави истинска група

    И другото е че не са само снимки а и начина по който се пише, на Ванката му идва от вътре и е просто е незаменим разказвач.
    Колеги красотата и природата която сте снимали е просто без коментар.

    п.п На колегите които са пострадали ,да се възстановяват бързо.
    Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 03-05-10, 15:12.
    Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
    0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

    Коментар


    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

      Първо искам да благодаря на всички колеги които са писали и оценили темата, Благодарим Ви.
      Ние не сме по различни от всички вас, просто си спазваме йерархията.
      Будин води, Гаргата пие, а аз пея във форума.
      Останалите Асен, Краси, Николай, Люси и много други са добри и организирани момчета щом стане въпрос за каране.
      Но стига съм ги хвали, че ще ме линчуват, нали градим имидж на BAD BOYS.

      Сега да се върнем към темата и съботната разходка.
      Гаргата не издържа да стой в града и докара един джип пържоли горе при нас.
      Аз и Диан решихме докато стане скарата да пробваме една пътечка която в началото беше като стълбище от камънак.
      И за мое и ваше съжаление си свалих якето в което нося телефоните и фотоапарата.
      Уж за 20-30 метра, уж за 20минути та се качвахме 2 часа докато Хондата ми не затъна в половин метър сняг.
      Гледката беше УНИКАЛНА, пътеката също. Не мога да си го простя и до днес, че оставих фотоапарата при скарата.

      Както и да е, върнахме се, наядохме се и беше време за пътят към София, но...........
      Тук ще Ви задам една гатанка, на отговорилите правилно ще дам награда автограф от Гаргата, но подписан с гипсираната ръка.

      ВЪПРОСЪТ Е: - Кой е каскадьорът в коша и в кой филм сте го гледали.


      Загряваме гумите първо...


      Ето го...






      Много, изключително много опасен стънт..на шише ракия...


      Имаше и фенки на каскадьора...


      В очакване на нови клиенти..., държа да отбележа, че водача на този мотор си беше трезвен, само стънт мена беше КЮТУК.


      Нека разпознаването да започне сега.

      Коментар


      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

        Луди глАви - комити непокорни.
        И участниците ви участници, че и водолази
        и пътеписеца- пътеписец, че и оператор и фотограф!

        На контузената част- бързо оздравяване , на останалата се пазете, че да ни радвате с още матриал!


        ПС- тия цигарки дето ги сушите на скарата нещо са ми съмнителни

        Гласувам за Гаргата - балансьор

        Коментар


        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

          Еиии Ванка,и вашта нее лесна!! Тоя балансьор бек мои с лява ръка да балансира.... с шишето???
          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

          Коментар


          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

            Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
            Нека разпознаването да започне сега.
            Познавам от първият път. Филмът е На всеки километър, а актьорът е маьор Деанов. Браво Ванка . Ненормален коментар и снимки.
            Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 03-05-10, 14:53.

            Коментар


            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

              Имаме познали точният резултат, честито. Мики64, Ясен, Чичко Фър и Ж. Витлиемов. Няма да ви мъча повече, Гаргата е.


              Ето и едно видео което го вдъхнови за следващият уикенд.

              Коментар


              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                Браво Ванка,
                поздравления за невероятните репортажи
                Per aspera ad astra.

                Коментар


                • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                  Поздравления Чинел за готините репортажи, и като снимки, и като писане, и като всичко
                  Да знаеш, че където видя твой пост някъде из форума, бързам да цъкна да прочета поредния твой бисер
                  Продължавай все така да ни радваш, ние ще се учим от тебе

                  А на пострадалите желая бързо и безпроблемно възстановяване
                  Hristo Draganov
                  http://htftp.domainbg.com/HD/

                  И аз искам България чиста ! ! !

                  Коментар


                  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                    Бат Ваньо,гледаики Ижока с кош си спомних за едим странен може би и единствен ендурист в България!! Миналата седмица на откриването на Бялото камане видях един КТМ 520 кубика двутактов -саиткар!! Съжалявам че не го снимах.Светльо-Яха Ямаха каза че от дълги години това момче друг мотор не признава и че освен с кош друго не може да кара!!!Нека ако някой има фото и знае повече да сподели ,сигурен съм че щее интересно???
                    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                    Коментар


                    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                      Бързам да си напиша домашното преди Змея, че край с моите читатели, всичките ми ги взе..

                      Камерен състав от нашата група реши да опознае родината с цел влюбване от втори поглед.
                      И така взехме решение да посетим Пирин и Родопите, място твърде непознато, но все пак близко до нас.
                      Групата беше само от 3-ма души Будин, Люси и Аз. Спане в Банско, ядене в Добринище, сра......не в София..
                      Първа спирка за зареждане на моторите, разреждане на мехурите и тем подобни, ОМВ Банско.


                      Понеже не знаехме каква ще е обстановката високо в Пирин се бяхме подсигурили и със ски за фрее райд.
                      Не бихме могли да го понесем, някакъв си сняг да спре нашата "Екстремна" група..


                      Настанихме се в апартамента на Люси, по точно почти го разрушихме и тръгнахме...ама за малко..
                      Само на 2-3 километра от Банско на една пътека и аз, и Люси за малко да подобрим рекорда на чичко Фър.
                      Спукахме и четирите гуми, моите и на Люси...Банскалии се бяха погрижили за това.


                      Освен изкуствено създадени препятствия които не ни затрудниха, бяха наслагали и пирони..


                      Да им ПИКАЯ и на туризма и на отношението, то господ затова ги наказва сега като видях какво е станало с това селце.


                      Държа да отбележа, че не сме навлизали в парка, ГПС-а показваше границата и беше много далеч от нас.


                      Полеви опити със спрей, но не си е работа, чакаха ни над сто километра преход а сега..


                      Рекохме си, ние в Банско няма да се връщаме та ако ще и по джанти да караме..
                      Пуснах ГПС-а да ни даде посока към Добринище и газ по капли, на всичкото отгоре и заваля порой..
                      Добре че в Добринище имам ПРИЯТЕЛ, това е ЧОВЕКЪТ ИВАН ТОНИН, наш колега от форума.

                      Спираме пред гумаджията който работи 24 часа, да 24 часа, ако на някой му се наложи да знае.


                      Човект обядваше, но като ни видя веднага слезе и започна да оправя ПРОСТОТИИТЕ на банскалии...


                      През това време ИВАН ТОНИН ни заведе в механата си за да се изсушим и нахраним...и да удавим мъката разбира се.


                      Точно тук усетих онова малко нещо което му трябва на човек, отношение и блага ракия..
                      Май нещата щяха да си дойдат на мястото, само се искаше малко търпение и надежда полята с ракия.


                      Пием за здраве на банскалии, да им ръждясат пироните и да им се отели вола...


                      Да, колко ли му трябва на човек да се почувства добре, едно юзче с ракия, добре дума и КАМИНА за сушене на дрехите.


                      Това беше 2:30 посред бял ден, ЧОВЕКЪТ СИ Е ЧОВЕК независимо от къде е и с кого е.


                      Красота и уют, другото е ГОСТОПРИЕМСТВО и ДОБРОТА.


                      След около час и половина прекарани е механата и 4-те гуми бяха залепени, монтирани и готови за подвизи...но денят беше превалил вече.
                      Решихме да се заиграем около Добринище и да оставим прехода за утре.
                      Нито ми се снимаше, нито ми се караше, плановете ни бяха провалени, но все пак си поиграхме доволно.
                      Апарата го бях завил в найлон и седеше мирно в раницата очаквайки сухо време.
                      Прибрахме се в Банско с нежелание и неприязън, но едно малко заведение което отдалече си личеше, че не е на местен ни подмами да спрем.


                      Естествено беше празно, май и други са яли попарата на курорта....


                      Пак наздраве, то май само това ни остана, да се напием и да забравим както се пее в една народна песен.


                      Трябваше да направим и няколко снимки и за Гаргата, момчето все пак имаше имен ден.


                      По улиците нямаше кой да те сгази даже и да заспиш на тях..


                      А шях да ви излъжа, не бяха толкова пусти...имаше помияри доволно.


                      Това беше за този първи ден, изпълнен със смесени чувства и ракия.
                      На следващият ден обаче господ беше с нас, 240км преход, 190км по черно, 50км асфалт, три планини и една друга България.
                      Но затова в някой от следващите дни, трябва да извадя трака от ГПС-са защото и досега не знам къде сме били и откъде сме минали, но беше КРАСИВО.

                      Извинявам се, че снимките не са свързани с ендурото, но затова вината не е моя, сърдете се на банскалии.

                      Коментар


                      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                        Мусове, брат!...И ще им уринираш на "помиярите"!

                        P.S. Когато и да поискам, никога не ми стигат наградените, за да те "Въздигна" пак!
                        Mitsubishi L200 DobbleCab

                        KTM XC 450 RW 2009
                        KTM 350 SX 2011

                        Коментар


                        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                          Ааа Ванка ти искаш от първи опит и айдеее рекорд да биеш Явно комшийката не те е погледнала как требе
                          Питаш ли ни нас вчера като Праматара ни изпрати с усмивка къв го ядохме към Узана????
                          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                          Коментар


                          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                            Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                            Ааа Ванка ти искаш от първи опит и айдеее рекорд да биеш Явно комшийката не те е погледнала как требе
                            Питаш ли ни нас вчера като Праматара ни изпрати с усмивка къв го ядохме към Узана????
                            Чух че си имал кал чак по Миглите
                            Последно редактирано от Chinela; 10-05-10, 05:36.

                            Коментар


                            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                              Аааа, Ванка, ако пак мислиш да пускаш 368 серии на сериала, не става Максимум 2 серии
                              Per aspera ad astra.

                              Коментар


                              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                                Браво момчета, страхотни снимки!
                                Последно редактирано от Chinela; 10-05-10, 05:35.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X