Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

    Да не си помислите, че не сме карали та затова ще ви пусна някоя и друга снимка, но този път в резюме.
    Получихме покана от мой много добър приятел да го навестим в село Яребковица, Верила планина.
    Та поканата се състоеше в дегустиране на забранени субстанции в суджука и шишетата..
    Единственото нещо което помрачаваше поканата беше, че Гаргата нямаше да е с нас.

    Маршрута беше да минем над селата Бистрица, Ресилово, Овчарци и от там по равното до Верила.
    По пътя се натъкнахме на това буйно поточе добре, че беше то та да снимам.
    При мисълта какво ни чакаше на масата никой не искаше да спира и да позира...


    Но ние като едни истински джентълмени решихме да минем през моста, нямаше кални да идем на гости я.


    А сега обратно за другия, аз пък бях зает с отразяване на събитието.


    Бях нагазил до под кръста във водата заради тая снимка, чак ми изстинаха...


    После следвахме девиза на групата "ПУНА ГАЗ"..до тук.


    Камината гореше с пълна сила и аз като един истински експерт прецених, че докато стане жарта за печене
    ние може да изядем по една ракия и да изпием по една салата.


    Речено сторено...тук някаква нинджа нападна Краси в гръб, искаше да му вземе салатата.


    През това време домакина Данчо поръсваше сланинката с шарена сол...


    Тука вече се бЕх понаял и се сетих за вас и рекох я да щракна пак.


    Тук Будин ми се заканва:
    Само да си казал или показал на Гаргата къде сме били и какво сме яли, главата ти режа.


    Ми в резюме това беше, наядохме се, напихме се доволно и си тръгнамее.
    Но какво се случи по пътя, защо и как ще разберете по-късно или в най-добрия случай утре...

    Сега отивам да си извадя от якето сланинката която си скрих, сипвам си едно вино и забравям , че ви има.

    Коментар


    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

      Нашият любезен домакин след като ни напой с безАЛКОХОЛНИ напитки рече, - тоя баир отсреща не можете го качи.
      Епа и ние сме българи я, най-обичаме некой да ни каже, че не можем нещо.
      Дадохме пУна газ и излезнаамее за секунди. После дъждът рече да ни подгони и аз завих апарата с найлон.

      Чак по едно време понамаля и ние се заиграхме в пясъка с кофички и лопатки.
      Краси и Будин решиха да ми покажат какво са видели в Севлиево миналата седмица.


      Леле тоя Краси скача все едно е тренирал цяла нощ със женският отбор.


      Будин, FREESTYLE






      А сега ще ви издам тайната на тези снимки, как се правят.


      CHINELA style.


      Стига ви толкова засега, след като си изпия кафето и изкарам два лева пак.
      Не сменяйте канала, изненадата тепърва предстой.

      Коментар


      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

        Това горе беше само за продухване на мозъците от чистия въздух и наденицата, че иначе коловозите бяха хиляди.

        Над село Крайници единият мотор изчезна.., викаме си да не се е запилял по бабички.
        Започна издирване на ХР-а, все едно търсим на бай Тошо дипломите.. и изведнъж


        Няма как, наложи се всеки да помогне с каквото може, аз със снимки и съвети, а другите с псувни по мой адрес и въжета.


        Да да, ама не. , това е ХР не е шега работа. по всичко личеше, че трябва и трети човек, ами сега


        Тамън мислех аз да се включа ама като се сетих, че няма кой да снима и се отказах.
        Но съдбата си знае работата, по пътя се зададоха приятелките на Жоро и Гълъбин..и с тях дойде неволята.


        Ето го и заместника на Чинела, той се включи вместо мене, а аз трябваше да му наглеждам маджоретките.


        Дайййй, дърпай, сецаййй....ТЦ


        Нещо с въжето работата се закучи и моя заместник се зае да показва как се лови коза за.. Жоро и Гълъбин да се учат.


        Вие оТи не си карат по пАто ами сте се намакнали у шАмаКо....кеЛЛемета ниЙЕдни.


        И аз си тръгвам, за този уйкенд ви стига толкова, и без това не плащате за снимките.

        Коментар


        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

          Пак утрепа рибата. Всеки път се радвам като видя, че има нещо ново в Дупница ЕКСТРИЙМ.

          Коментар


          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

            Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
            Вие оТи не си карат по пАто ами сте се намакнали у шАмаКо....кеЛЛемета ниЙЕдни.

            Е те тука ме Утрепа от смех
            Браво за поредния добър репортаж!
            Тоя пастир, ако съм продУцент го викам да води ток-шоу
            "мАтори у гората и лудите дето ги карат" !
            WR400-in-in-in...
            LZ1RAO

            Коментар


            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

              На Яхинезберг е било...супер...жалко че не бях там.... ...мм Чичо Ванка (Chinel) бих те помолил да ме намериш в скайп...vankata_vsc..да ти покажа едни снимки дали ще ги одобриш и не само за това
              Последно редактирано от Chinela; 13-04-10, 05:54.

              Коментар


              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                Ванка ти ме утрепа с тия коментари ще имам мускулна треска на корема от смях

                Коментар


                • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                  Момчета аз предлагам на Ванката (Чинела) за прекрасните репортажи вече някаква награда да му се дава.
                  Че ако той спре да пише и снима тука във форума ще стане доста постно.
                  Последно редактирано от Chinela; 13-04-10, 21:18.
                  0878424143
                  0887424150

                  Коментар


                  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                    Честити ви нови униформи и от мен, много са добри, защото цветовете са хубави и пасват на всякаква екипировка и цвят на мотора/еле на Chinela с долнището/

                    Скорошно оздравяване на Гаргата...и кога е минал на 2т КТМ пак съм отървал, кво хубаво Сузуки имаше.....

                    Коментар


                    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                      Браво Момчета, страхотни изкачвания и разбира се снимки.
                      Чинел ти не дойде на Плевен, но аз ще дойда при вас да покараме.
                      Упс да ПОПАДАМ ха ха ха, стига някой от нашата група да се навие за да не съм сам.
                      Последно редактирано от Chinela; 14-04-10, 05:50.
                      За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                      Коментар


                      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                        Първоначално публикуван от BATKO PEPI WR Преглед на мнение
                        Момчета аз предлагам на Ванката (Чинела) за прекрасните репортажи вече някаква награда да му се дава.
                        Че ако той спре да пише и снима тука във форума ще стане доста постно.
                        Пепи, за мен и за Лили Иванова най-голямата награда е публиката.
                        Колкото повече четете и коментирате тук, толкова е по-голям стимулът да ви веселим.
                        Това е моето хоби и се старая да се забавлявам максимално, успехи не гоня освен при комшийката.


                        Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
                        Браво Момчета, страхотни изкачвания и разбира се снимки.
                        Чинел ти не дойде на Плевен, но аз ще дойда при вас да покараме.
                        Упс да ПОПАДАМ ха ха ха, стига някой от нашата група да се навие за да не съм сам.
                        Джантов, не дойдох по Великден защото на гости в София ми беше твоя братовчедка и затова...ТОВА Е СЪВСЕМ СЕРИОЗНО.
                        Но пък за сметка на това този уйкедн съм в Плевен ама не казвай на никой.

                        За гости на трасето всеки е винаги добре дошъл, има още поне месец преди горещините да ни прогонят по високото в Рила.

                        Коментар


                        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                          Колега потекаха ми лигите

                          Коментар


                          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                            Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                            Пепи, за мен и за Лили Иванова най-голямата награда е публиката.
                            Поредния бисер, който заслужава да се запомни!
                            WR400-in-in-in...
                            LZ1RAO

                            Коментар


                            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                              Добър вечер уважаеми зрители на България търси таланти..
                              Ние от Дупница екстрийм имаме кандидат за титлата, при това сериозен.
                              Не, не е Гаргата, той е професионалист и не може да участва в кастинга.
                              Това е Николет, дъщерята на Асен, човекът който ме замества в снимането когато ме няма.

                              Ще ви върна няколко седмици назад за да ви покажа как екип от Дупница екстрийм видя световното е Севлиево.


                              Няма да мога да коментирам с имена защото тея каки не съм ги срещал в ХХЛ каналите и не им ги знам.












                              Тя е малка, но вече знае.




                              Не мога да ги гледам тея оранжевите...










                              А какво ли прави групата в момента.....тоест докато са снимали Николет, ще разберете по-късно.

                              Коментар


                              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                                Какво може да накара Будин и Ко. да оставят жените от МХ и да се оттеглят на сянка...
                                Ето това...


                                Шатрата на Дупница екстрийм, специално сме я поръчвали от Щатите...маркова е.


                                Базовия лагер също...


                                Ето ги, тоест те ги те...


                                По евроспорт се чудеха кой е тоя отбор и къде са им моторите...


                                Нестинари...




                                Фотографа...АСЕН


                                Къде ли са мъжете...


                                Ето ги, на разбор за деня са се събрали и си говорят за ....мотори...


                                Чичо Будин поддържа огъня..


                                На сутринта се събудили и видели НЛО.....ми да, като знам с колко ракия заминаха..


                                Край трасето




                                Това беше от Севлиево, следва истинското ендуро, но това в следващата серия.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X