Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

    В събота на 27 Март, ще караме на Яхинесберг. Ако някои колеги искат нека заповядат, начало 12:00 часа.
    Аз лично ще провеждам курс по качване.............на кръвно с червено вино.
    Също така ще има и демонстрации на Гаргата по изпиване на всичко каквото СТЕ СИ ДОНЕСЛИ.
    И накрая ще ви източим бензина на моторите, за да не ви тежат на връщане в ремаркетата.

    П.П. Гаргата ще изненадва всички, включително и мен с НОВА МАШИНА.
    На желаещите да идват ще напомня, че МЕТРО вече работи денонощно и оправдания не се приемат.

    Коментар


    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

      Мм...Нямам търпение да ви гледам в събота.... за съжаление...няма да мога да карам с вас,...но съм ви голям фен и задължително паля скутера и идвам да се наслаждавам
      Последно редактирано от Chinela; 25-03-10, 20:56.

      Коментар


      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

        Аааа Гаргата е с нов мотор вече. Разбрах имал вълшебно копче на кормилото , край с напуканите пети . Поздрави!
        Последно редактирано от ДОБРИН; 27-03-10, 08:03. Причина: правопис
        [SIZE=5][FONT=Garamond][B][COLOR=red][COLOR=blue][/COLOR][/COLOR][/B][/FONT][/SIZE]

        Коментар


        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

          Първоначално публикуван от ДОБРИН Преглед на мнение
          Аааа Гаргата е с нов мотор вече. Разбрах имал вълшебно копче на кормилото , край с напуканите пети . Поздрави!
          Аз пък чух , че даже и клапани нямал, дали е вярно
          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

          Коментар


          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

            Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
            Аз пък чух , че даже и клапани нямал, дали е вярно
            Даа така е, дори е по-голям от теб с 100сс , ама да го чакаме да се похвали сам, или чрез пълномощник.
            [SIZE=5][FONT=Garamond][B][COLOR=red][COLOR=blue][/COLOR][/COLOR][/B][/FONT][/SIZE]

            Коментар


            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

              Да,обаче не е от правилната марка.

              Коментар


              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                Първоначално публикуван от asen_dp Преглед на мнение
                Да,обаче не е от правилната марка.
                Прав си Асене, никога не е късно човек да стане за резил..
                Гаргата смени 4Т Сузуки за 2Т КТМ 300 ЕХС, със стартер. !!!
                Все пак да му е честит и много безаварийни километри, но се с мене и Будин.


                Много е лек и Гаргата го обръщаше в тесните дерета все едно е колело.




                Има още около стотина снимки, но тях ще пусна по-късно днес.
                Последно редактирано от Chinela; 28-03-10, 09:51.

                Коментар


                • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                  Ванка в събота беше Супер иисТинскии професионалистии сте !! Дано снимките да са се получили добре ... !!

                  Коментар


                  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                    Ще чакаме останалите снимки за да видим какви сте ги свършили

                    Коментар


                    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                      Първоначално публикуван от Ванката Преглед на мнение
                      Ванка в събота беше Супер иисТинскии професионалистии сте !! Дано снимките да са се получили добре ... !!
                      Да Ванка, снимките са супер и тук е момента да спомена, че са направени от теб.
                      Това момче Ванката, както и всички останали вчера ни помогнаха много за което им благодарим.

                      Първоначално публикуван от eti Преглед на мнение
                      Ще чакаме останалите снимки за да видим какви сте ги свършили
                      Светльо, мислех чак утре да пускам снимки, но щом е за теб, почвам веднага.

                      Както много добре знаете, миналата седмица направихме едно двудневно каране, което беше доста изтощително за нас.
                      Поради тази причина, тази събота решихме само да си поиграем на трасето в с. Яхиново.
                      Още повече, че Гаргата се сдоби с нов мотор и трябваше да го тестваме в екстремни условия.

                      Почваме тестовете на кТм-а с най-дългото изкачване на пУна газ.


                      Я сега и второто ама с много малко газ, оТи оно това газ му не требе...


                      Гаргата - Епа, неам забележки.


                      И журито се включи в катеренето..



                      Бе тоя мАтор не дава да му пипнеш газта бе...


                      Дракона и той не стъпваше по земята, само пУна газ.








                      Тука беше толкова брЪз, че ми размаза фокуса...


                      Дааа, и нашата група вече е заразена от оранжевата "чума"...


                      КТМ 300 ЕХС 2Т със стартер.




                      Спирам до тук за да може вие да разглеждате и аплодирате, а аз да погледам малко в Юпорн.

                      Коментар


                      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                        Шефа, бащицата и наш треньор Будин.


                        Тестовете на кТм-а минаха успешно изкачванията, наред бяха гумите.
                        Трима ендуристи, мъже и половина се мъчеха с една гума, и вижте следващата снимка.


                        ЮНАК.




                        Децата помагаха много и с радост, все пак това трасе ще си остане за тях когато Гаргата остарее.


                        Будин дава наставления на тимуровската команда.


                        И на мен не ми беше лесно с тоя тежък фотоапарат.


                        Ще строим завод.


                        Рибар...


                        Първи опити..


                        Отивам, слагам си каската паля мотора и идвам да ви покажа как става, вие чакайте.

                        Коментар


                        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                          Опааа, кантар. Оно си требе пУна газ, нали АДИ.


                          кТМ-а в атака


                          И на обратно също може...




                          Дракона и той прелиташе с огнен дъх от снощното кило уиски






                          Първи плахи опити...това е само за да ги заблудя, че съм аматьор като тях.




                          Ето така прави АДИ...


                          Имаше и фенове със супермото.


                          Гледат го дали е мъжки или женски..


                          После пак. както винаги интересното предстой в още около 60-70 снимки.

                          Коментар


                          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                            Тук нескромно искам да покажа на колегата Витлиемов каква е правилната стойка при качване на стръмни участъци.




                            Дава се пУна газ и...


                            Дано съм бил полезен Жорка, няма само Ренди да е професионалист.

                            Коментар


                            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                              Сега малко спускане...Жорка покажи на Ренди да види как става


                              Поза, ака ми се..




                              На тази снимка си личи, че и на долу се дава "Пуна Газ"
                              Последно редактирано от Chinela; 28-03-10, 20:07.

                              Коментар


                              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                                Гаргата вече беше толкова окрилен, че пробваше наистина доста стръмни участъци.


                                Ма КТМ-а да не е Хонда, че да има крила..


                                Излезе все пак, браво.







                                И това го има в ендурото.


                                А сега Дракон и КТМ...


                                От другата страна е 10 метра отвес, Дракона не знаеше... всичко изкрещяхме в един глас.


                                Лелелеле, какво щях да направя...


                                Отидох да му помогна защото предната гума висеше в нищото..


                                Готово, спасен е.


                                След малко "урок" за Милко...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X