Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

    Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
    ЕМО, стига си купувал мотори ами вземи и ела да караш с нас....лятоска ...
    Имаш поне 100 виртуални и 10 лични покани.
    Чинел,имай милост!!!
    С тия снимки и покани ще ме накараш да си купя и автомобил+ремарке...

    ПП.На Мапсорса открих трак почти по права линия между София и Яхиново(потривам доволно ръце).Другото лято(живот и здраве) задължително ще ти направя една визита,даже може да я комбинираме с каране из Рила.Гадното е , че ще трябват поне два дни , а напоследък все не остава време.Толкова крива и къръшка година не помня от както съм жив-ей го и Фантика си стои в същия вид в който го видя , а да не говорим за правата опашка за Хондата която ЖороХР600 ми уреди(скоро ще стане една година).
    Последно редактирано от ЕМО; 16-12-09, 18:32. Причина: допълване
    Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


    "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
    Джон Кенеди

    Коментар


    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

      Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
      С тия снимки и покани ще ме накараш да си купя и автомобил+ремарке...

      а да не говорим за правата опашка за Хондата
      Емо, не си казал, не сме те натоварили в буса

      А тая опашка ако не я слагаш, дай да ти я купя, че и без това съм решил да си поръчвам една за мене

      Коментар


      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

        Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
        Емо, не си казал, не сме те натоварили в буса

        А тая опашка ако не я слагаш, дай да ти я купя, че и без това съм решил да си поръчвам една за мене

        Ъ!
        Ние с теб от една година се каним да караме в Лозенската и още не сме се улучили , та чак бус , Дупница....я се стегни.
        ПП.За опашката не си го и помисляй! Разбира се , че ще я монтирам........някой ден.
        Я! Жоро си сменил ника.
        Последно редактирано от ЕМО; 16-12-09, 19:32. Причина: допълване
        Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


        "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
        Джон Кенеди

        Коментар


        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

          Имам технически въпрос В Дупница как е времото, много сняг ли има, или е годно за каране? Ако е годно и има потвърждение за събиране там да се редя и аз. Мога да взема още един мотор с мен в пикапа по желание.
          KAWASAKI Let the good times roll

          Коментар


          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

            Първоначално публикуван от GSXR Преглед на мнение
            Имам технически въпрос В Дупница как е времото, много сняг ли има, или е годно за каране? Ако е годно и има потвърждение за събиране там да се редя и аз. Мога да взема още един мотор с мен в пикапа по желание.
            Ми на техническият ти въпрос отговора е такъв:
            И да няма и да има сняг ние запразнихме..., но пък "пистата" на Яхинесберг е винаги отворена.

            Сега за да не е гола темата си позволявам да ви пусна линк към един филм който взех от FTP-то на Ivan Marinov.

            https://htftp.offroad-bulgaria.com/I...I_SPORTOVE.wmv

            Коментар


            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ


              Коментар


              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                Ееееееее Ванка, да беше дръпнал поне лентите или нарочно ги монтира с фотошопа.


                П. П. И на вас, всичко най-хубаво през новата 2010г.
                Последно редактирано от Chinela; 17-12-09, 16:59.
                Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                Коментар


                • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                  Ашкол сум Ванка, това е за празниците които наближават. Поздрав за всички участници за добра година и добър късмет.
                  Все такива спомени да ги набеждават. На всички най-добри пожелания и да се сбъднат.
                  Последно редактирано от Chinela; 18-12-09, 14:47.

                  Коментар


                  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                    Днес ей така от скука ли, от махмурлука ли.. решихме да покараме.
                    Vaskosi, Ади, Гълъбин и аз. и къде мислите отидохме....не, не на море....на Яхиново разбира се....

                    Тамън стигнахме, аз спирам да вадя фотото защото веднага прецених, че ще има изпълнения в калта и ...
                    Викам на Васко, глеИ сЯ как първата рибка ще клъвне и ...... толкова беше лигаво, че прав не мож стоя.


                    Ади или е станал старо куче вече, или е гърмян заек, но хвана правилната пътека..


                    Васко също мина от там и отгоре взеха да се закачат с Гълъбин..


                    Гълъбин тук произнесе една кратка реч в стил Ж. Х. и после му намааа газТа.


                    Те го те там горе...


                    Пак он, ама доле.




                    Аз само си снимам и Чекам да Фанем нова рибка.. и ....


                    Васко на същото място...ма не иска да ми направи снимката на деня..


                    Братя по пикап...






                    Да не си помислите, че Гъби не мина отвсекъде..






                    Тоя или баща му му сипва нещо в чая сутрин или Гълъбин му е давал нещо по път..




                    И ловец съм и рибар съм...












                    И от там отидохме да караме из Верила, после минахме в Рила и накрая София...
                    Добра тренировка на MG Racing.

                    Коментар


                    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                      Беше много хубава неделя.Дано да има още много такива безаварийни карания.
                      Последно редактирано от Тануцо; 26-12-09, 23:26.

                      Коментар


                      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                        Видях ви аз видях

                        Коментар


                        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                          След "дългата и люта зима" лявото крило Будин и вратаря на Дупница екстрийм Чинела решиха да видят дали все още
                          могат да карат мотори или да продължават с масовите спортове.
                          И двата ни мотора бяха пръснати на парчета за годишно техническо обслужване и смяна на всички консумативи с нови.
                          Та днес решихме да излезем и тестваме....тъй като Рила не ни иска все още.. решихме да посетим Верила.



                          Речено сторено.....






                          Добре ама бързо се изморихме и трябваше да потърсим някъде да поседнем и похапнем...
                          И изведнъж намерихме една вила...вероятно използвана от Наглите.. имаше и СОТ даже..


                          Реших да направя оглед и ако остана доволен да помоля Тануцо да ми я купи...или там к'вото е нужно.
                          Той ми каза да направя снимки като за обява в интернет..




                          Забравих да спомена, че се намираше в средата на нищото...


                          Но пък имаше страхотна гледка от терасата с тентата...






                          После "пуна газ" и на дренското ханче за зареждане на търбусите...

                          Има още малко, но пак огладнях... следва.

                          Коментар


                          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                            Седнахме в ханчето и поръчахме като истински джентълмени, не като някаква окаляни до ушите мърлячи..
                            Там снимки няма, защото на масата ни имаше една компания от ПеУник и не ни позволиха да снимаме...били с чужди жени и затова.
                            Както и да е, след няколко бири и шкембе чорба обилно полято с чесън и лют пипер си тръгнахме...
                            Добре, ама Будин вика ти каква екстрийм тема ще пускаш довечера с тая туристическа обиколка ... и речено сторено.


                            Заиграхме се малко тука...ама малко, че така сме отвикнали не е истина ви казвам..








                            Ето го баткооо...




                            След като се наиграхме в пясъка с кофичките и лопатките ...се сетих нещо което от много отдавна искам да направя...
                            В нашето село има един дъб носещ името на нашата фамилия или обратното... за съжаление не бих могъл да кажа.
                            Ето и малко инфо което успях да намеря в нета.


                            Не бях ходил там от поне 30 години... и там ме чакаше неприятна изненада...половината дъб го нямаше..




                            Много по величествен е когато е разлистен...дано се сетя през лятото пак да дойда...


                            Преди много години тук се е събирало цялото село и са играели хоро под короната му обикаляйки дънера.


                            Много по-голям беше ...поне така си го спомням когато дядо ми ме водеше тук.
                            6 човека са били нужни за да могат хванати за ръце да обхванат ствола.


                            Та така изминахме 80км за по-малко от 4 часа, но не съм спирал да снимам много, защото беше адски студено и имаше ужасен вятър..
                            Важното е, че "открихме" сезона за тази календарна година..НЕКА Е СПОРНА И БЕЗАВАРИЙНА ЗА ВСИЧКИ.
                            Последно редактирано от Chinela; 16-01-10, 20:04.

                            Коментар


                            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                              Мисли, мислих, цел ден мислих и накрая нищо не измислих,
                              затова реших да ви пусна малко снимки пък дано вие измислите нещо.

                              Така, вчера беше тодоров ден, тоест ден за кушии и надпиване... и ние почнамее...те вижте.
                              Да бе, и аз не вервам Данко да пие боза, ама като рабра, че е РРЕЗЛИВА..охааа. ..


                              След като се събрахме 14 мотора плюс 13 моториста и половина /тоест аз/.., тръгнамее из деретата..




                              На гостите им се стори скучно и Будин се засрами, и язе де.., но Гаргата хич.


                              Чаааак след около 500 метра спряха да пушат..


                              Аз естествено ги зае...х и тръгнах да си пилотирам за здраве, и те убъркааа пътеката.
                              Но аз се качих на най-близкият връх и като се разоках като боримечката, даже конете в Бистрица спряха кушията..

                              Та намериха ме те, не искаха да се практикуват free fall.


                              Те я те пътеката, надоле и все надоле ...




                              Още заблудени биологични единици..


                              И пернати имаше даже








                              Край нямат ей..


                              Ма па всеки заслужава да го уважиш, нали...


                              И пак след цели 300 метра почивка..., много уморително беше..




                              Абе аз казах ли ви къде отиваме, май не съм....все така се случва, и на гостите бях забравил да кажа.
                              Те затова се губеха като мухи без глави във вана с вода..

                              Точно преди тези снимки направих най-атрактивното падане в една рекичка,
                              ма па като сам съм си фотограф гледах де не се удавим пък после снимките..






                              Бе много газ даваха тея хора бе, като чели бензина им е служебен..


                              Леле пак че пушиме, те затова ГЕРБ все че печелят изборите с новия проектозакон.




                              Ей от там се спуснахме, да бе и аз не вярвам ама така ми казаха после.


                              Рисковете на фотографа са същите като на куца бабичка на пешеходна пътека


                              Тук пак забравих, това сме все непушачите който си играеме докато другите правят пуф паф.


                              Грагата не е непушач, просто и е забравил табакерата на пианото в тях.


                              Левент..


                              И като зафанаме една пета скорост нема спиране, та чак до първото ханче което ни се изпречи на пътя..


                              Там имаше и пресна "риба", тоест пресни кебапчета, поръчваш и след един час пресно пресно.
                              Учат се хората, че в тая криза как иначе, всичко трябва да е като в 5звезди.







                              Тук се събрахме с една друга група и станахме 24 мотора...


                              Сега ви пожелавам приятен апетит, аз също отивам да вечерям и да си сипя едно, след което силно се съмнявам,
                              че ще мога да пиша затова се молете утре да стана рано при това свеж за да продължа.

                              Има какво да се види вервайте ми, винаги държа на етикета и затова оставям най-сладкото за десерт.

                              Коментар


                              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                                Чинел, айде събуждай се вече, де :-)))

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X