Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

    Иво много се радвам, че сте снимали и пуснали снимки в темата.
    Аз имам много непубилкувани, даже с теб и други, но ги пазя за дългите зимни нощи.
    И децата съм сигурен, че много са се изкефили на трасето, браво.

    Коментар


    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

      Да се надявам, че до лятото ще съм се сдобил с ЦРФ-фа и аз да го пробвам това местенце изглежда супер, че с тая Априлия много много и нямам доверие за теа неща.
      Последно редактирано от Chinela; 12-12-09, 17:58.
      [SIZE=5][FONT=Comic Sans MS] UAZ 469 for off-road[/FONT][/SIZE]

      Коментар


      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

        Оправих си компютъра и направих клипче мисля,че стана добро
        http://vbox7.com/play:eed5a573
        Последно редактирано от Chinela; 12-12-09, 18:04.

        Коментар


        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

          При нас има сняг, а при вас...Ние днес карахме, снимки ест. няма, ама се надявах тук да има
          Последно редактирано от Chinela; 12-12-09, 18:05.

          Коментар


          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

            Първоначално публикуван от Shifta Преглед на мнение
            При нас има сняг, а при вас...Ние днес карахме, снимки ест. няма, ама се надявах тук да има
            Естествено, не ставай смешен...Балки..
            Днес Жоро ХР600 ни беше на гости,..... бе май ние му бяхме де...
            Та имам около 200 снимки и 3-4 клипчета, но ако успея днес ще кача малко.

            Коментар


            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

              Чакаме снимки и както винаги с коментар!
              Гората ражда хора полето тикви !

              Коментар


              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                Да, пак е събота и пак съм станала 6 сабале за да пътувам за Дупница, навън е -3градуса, но на кой му пука.......
                ..............освен на комшията де..
                Спирам пред работилницата на Будин и му звъня по тел. а той ми тегли една и каза, че идва след 10мин.
                Тамън се екипирах и се появи asen_dp от форума и също ми каза, че съм луд..
                Започнах да се замислям дали не са прави, но пък като знам колко много колеги са карали вечера реших, че не съм.
                Както и да е, тръгнахме към Яхинесберг където въпреки студеното време Жоро ХР600 се беше запътил да ни гостува.



                Там единственото което заварихме беше ЛЮТА кал.. нямаше качване почти никъде..
                Разговора протече така:
                Аз
                - Тръгваме ли си или ще се търкаляме...???
                Будин
                - Ще се търкаляме, нали затова ме събуди.
                Аз
                -ОК, давай тогава..


                Първото успешно излизане след 2 полягвания..


                Обратно за нов опит..






                Тамън се отъркалях като прасе цели 4 пъти и когато започнах да се качвам пристигна Жорката..изпусна шоуто..


                Тук май се опитвам да ги разубедя нещо, но не помня какво беше..


                През това време Будин бедстваше.


                Тук им показвам как точно НЕТРЯБВА да се качват..




                А Будин показва как ТРЯБВА да се качват..


                Проблема беше, че навсякъде в началото на изкачванията имаше много свлечена пръст която беше станала на каша,
                ако успееш да минеш през нея без да паднеш после нямаше проблем, нагоре си беше бетон.
                Тук правилният път беше из тревата иначе НЕставаше....


                Добре, че Асен последно време е клубния фотограф та и аз да се видя на снимки..




                Тук вече го бяхме поизровили и имаше малка засилка..


                Ето и опит да се мине извън тревата...беше с такъв лепкав филм, че ...




                Жорката летеше по трасето без никакъв проблем.
                ТОЙ ЕДИНСТВЕН КАЧИ ОТ ПЪРВИ ОПИТ КАЧВАНКАТА НА АДИ.




                Будин продължаваше да бедства на същото място...трябваше да помогнем.




                Жоро ХР600


                Сагата продължаваше..


                Добре, че се "намесих"....


                Доволен съм от паранормалните си способности...като Йода съм.


                Кал....


                END of PART ONE.

                Коментар


                • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                  Тия снимки са от Юли или средата на Август.... защото ако бяха от вчера на тях трябваше да има сняг!!
                  Tа братчеде Балки, при вас сняг няма, може да има днес ама вчера кога ние му се радвахме към вас още билета му не е бил заверен /....говоря на база снимков материал..../
                  Последно редактирано от Chinela; 13-12-09, 12:21.

                  Коментар


                  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                    Най-интересните кадри съм запазил за последната част така, че не си гасете телевизорите и не сменяйте канала..

                    Сняг имаме колкото искаш, но в Рила на 200метра от работилницата на Будин.

                    Сега искам да покажа и вторият гост който съпровождаше Жорката..










                    Жорката се намеси с уроци и съвети..






                    Тук пак аз се лигава нещо...




                    Жорката се скъса да катери днес...това ХР400 бил много добър бре, Тануцо за малко да ме подведе..
















                    И тъкмо загряхме когато Асен /фотографа/ предложи да се състезаваме за голямата награда на Яхинесберг...


                    Ето я, дамски ботуш..който го спечелеше имаше право да се разходи из селото и да намери на коя пепеляшка е и ....
                    абе сещате се..


                    END of PART TWO

                    Коментар


                    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                      Първоначално публикуван от Shifta Преглед на мнение
                      Тия снимки са от Юли или средата на Август.... защото ако бяха от вчера на тях трябваше да има сняг!!...
                      Направих си труда да проверя.
                      Снимките са правени с DSC-HX1, на 12/12/2009, първата в 12:46:43 PM, а последната в 2:28:03 PM
                      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                      Коментар


                      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                        Джорджо, Щифта се бъзика с мене или по-точно с нас..

                        Така и тъкмо взе да ни става скучно щото Жорката качваше всичко подред без никакви проблеми и не направи
                        нито едно показно за снимка до момента и кво да видя.... Гаргара долетял..


                        Па мене...










                        Чистене на гуми от кал....пУна газ..


                        Пък колегата на Жорката взе да свири на китара по едно време...




                        Ето го пак, опитва се да направи снимката на деня, но да не забравяме, че Гаргата и аз сме наоколо..


                        Моабет..




                        И тук скуката свърши...Жорката и Будин решиха, че е време за нови трасета...
                        А аз само гледах и се кефех на позите...много смях падна...






                        Жорката е доволен...- ма се качих а???


                        Будин














                        Гаргата..


                        Тук ме навиват и мене....


                        Викат ми - айде бе Ванка, тия фотографи умреха от студ за да те фанат у крачка.


                        И язе се съгласих, "рекох си..са че му намаам газтта и сам горе".... нали е за снимката.


                        Ето...


                        Опитите продължиха и има доста интересни моменти, но затова в следващият епизод.


                        END of PART THREE

                        Коментар


                        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                          Първоначално публикуван от Chinela
                          Ми казвах му аз на Асен да пие по малко вино ама той не ме слуша...
                          Аааа Бат Ваньооо, не се знае дали Асенчовото е било повече или ти си направил повечко тигели до терасата и компа тие застанал на една страна
                          Студ не студ нямате спиране бреиии, Браво!!!
                          Кой бе ощасливен да търси Яхиновската Снежанка
                          Да не стане така че Калиновия Еленчо да му намерите Снежанчо
                          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                          Коментар


                          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                            Беше страхотно декемврийско време за каране. Мисля, че хванахме последния влак за 2009та.
                            "Дупница екстрийм" за пореден път се доказаха като страхотни домакини!
                            Трасето беше малко кално, но се "теглеше" в склона, не беше фатално.
                            Къде не ставаше с газ ставаше с пУна газ, както казва Чинела, ама ставаше

                            Благодарности и на Асен за фотото!

                            НАгодина кой е здрав пак

                            Поздрави,

                            Коментар


                            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                              Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф
                              To че е стръмно стръмно е, ама ако сградите в низината и облаците бяха малко по водоравно или по друг начин казано норизонтално, щеше да е по достоверно А Ванка П.П. Опс, бях изключил че земята е кръгла и след като там е краят е нормално да е под ъгъл даже с лек радиус
                              Жоро, че е стръмно, стръмно е, определено.
                              Сам знаеш, че наклони трудно се предават чрез снимки, но на живо определено Е стръмно а точно с тия снимки донякъде се предава и усещането като се качваш...на място повечето места са по-стръмни, отколкото изглеждат на снимки, други не толкова, но като цяло изкачванията са повече от добри.. На места има и вертикални изкачвания по 2м, които само малко успяха да качат.
                              Ела и виж сам
                              Per aspera ad astra.

                              Коментар


                              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                                Стръмно, та стръмно - колко пък да е стръмно Хеле пък за представители на МГ Рацинг - нали гледам по снимките и клиповете как карат из тоя Яхиновски полигон

                                Чинел, вярно ли е, че като станеш член на МГ Рацинг и стръмното става по - полегато ?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X