Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най кривият аматИОр приключи с моторите.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Най кривият аматИОр преключи с моторите.

    Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
    Вижте какво аз ще ви кажа този АМАТИОР Жоро Витлемоф го познавам много добре знаете ли каква хиена е само разлаива кучетата.Мотора неизка да го кара от една година и сега го свил кръста и ОХ МАЛЕ КВО СТАНА да върви да му врътнат една операция и ще се оправи ама нали е бъзливец.За да кара човек мотор трябва да изка а нашия Жорко нещеееееееееееее да ви кажа аз какъв е проблема.Та получи нашия наследство една къща в едно забутано село та взе да я възтановява и покраи това си завъди и кучета нали си ходи всеки ден що да невземе да ги въди и да изкарвал по некои лев.Та откато взе да се занимава с това за което ви говора спря да кара но тои е решил да стане фермер и сега му трябва пикап та некои ако може да му намери за мотора е тои ще даде и некои лев му намерете и престанете да го сажалявате като неще да кара ако ще затова пък АЗ ЩЕ КАРАМ
    ЕЕЕЕЕ БАси АматИорАААА.

    Ма па глЕй кА му е УбаВо....

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.JPG
Прегледи:1
Размер:68.3 КБ
ID:5318413


    То от толко труд не дископатия ми и гърбица ще получи.
    Не е важно какво караш, а как го караш !

    Коментар


    • #47
      От: Най кривият аматИОр преключи с моторите.

      Другари,.........лошо.....! И мен ме хвана! Не съм ходил на лекар щото нямам здравна осигуровка но отидох на врачка. След обстоен преглед и гледане на кафе/с ракия/, боб/ с ребро/ и други древно тракийски методи, диагнозата беше поставена - остри болки на ръката в глезена. Веднага ми беше забранено да употребявам всякакви инструменти с дървено кормило, пардон-дръжка, сиреч сап.



      Както и режещи електро инструменти....



      Даже и хоризонтално-вертикални измервателни прибори



      А какво ме чака още тази зима.....




      Но какво да се прави, забраната си е забрана и само жената да и хване вяра отивам на лечение. Като за начало до като не е навалял сняг - тук



      ПОсле по- по ниското



      Само да ме изтърват……..


      ПП
      Щях да забравя , търся КТМ. Да е поне 2010г и 300 ехц – 2Т. Ако може на отложено плащане
      Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
      0894328706

      Коментар


      • #48
        От: Най кривият аматИОр преключи с моторите.

        Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
        Вижте какво аз ще ви кажа - този АМАТИОР Жоро Витлемоф го познавам много добре. Знаете ли каква хиена е, само разлайва кучетата. Мотора не иска да го кара от една година и сега го свил кръста и ОХ МАЛЕ КВО СТАНА? Да върви да му врътнат една операция и ще се оправи, ама нали е бъзливец. За да кара човек мотор трябва да иска, а нашият Жорко не щеееееееееееее. ....АЗ ЩЕ КАРАМ
        Щом го познаваш може и така да е. Аз него не съм го виждал на живо, но познавам породата. Ще върти и ще суче наоколо с някое четриколесно и пак ще яхне коня. Тя кръвта вода не става. А и за операцията не знам дали си прав. Докторите да кажат.
        0888932647

        Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

        Коментар


        • #49
          От: Най кривият аматИОр приключи с моторите.

          Жоре - Витлиемоф!

          Не е ли време вече да кажеш как върви въстановяването ти, и мина ли ти вече идеята за продаването на мотора ......припалваш ли го вече А?.
          Не е важно какво караш, а как го караш !

          Коментар


          • #50
            От: Най кривият аматИОр приключи с моторите.

            Недей фърля бензин ф огъня! Той сега си има друг дерт- акушер го раздава!
            Най-добре е да имаш богати приятели!!!
            Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

            Коментар


            • #51
              От: Най кривият аматИОр приключи с моторите.

              Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
              Недей фърля бензин ф огъня! Той сега си има друг дерт- акушер го раздава!
              [QUOTE=ИВАН - ЕТРОПОЛЕ;1701321]Жоре - Витлиемоф!

              Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
              А ти си ЖИВ бреееее.
              И почти здрав.

              Системите и другите л@йна си казаха думата. Сега се възстановявам и живот и здраве до година ще съм на линия. Аааа, за мотора ли ? Хората пропуснаха златен шанс за си вземат мотор на цената на колело. Добре че пуснах обява само във форума иначе сега щях да кърша пръсти.

              Всъщност като се замисля продължавам да го продавам, но цената е дванадесет хиляди!!!!!!!!. Ако щете !!!!!!

              Айде до скоро, че кучета трябва да израждам. Както е тръгнало февруари броят им ще надхвърли 30.

              Коментар


              • #52
                От: Най кривият аматИОр приключи с моторите.

                Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                .... Сега се възстановявам и живот и здраве до година ще съм на линия. Аааа, за мотора ли ? Хората пропуснаха златен шанс за си вземат мотор на цената на колело. Добре че пуснах обява само във форума иначе сега щях да кърша пръсти.

                Всъщност като се замисля продължавам да го продавам, но цената е дванадесет хиляди!!!!!!!!. Ако щете !!!!!!

                Айде до скоро, че кучета трябва да израждам. Както е тръгнало февруари броят им ще надхвърли 30.
                Ееее, това вече е приказка,много се радвам!

                Значи уговорката за напролет остава! - живот и здраве.......


                - а за кучетата....ако видиш зор с изхранването им свиркай ще взема едно за отглеждане пък ще се пазарим за цена!
                Не е важно какво караш, а как го караш !

                Коментар


                • #53
                  От: Най кривият аматИОр приключи с моторите.

                  Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение

                  Айде до скоро, че кучета трябва да израждам. Както е тръгнало февруари броят им ще надхвърли 30.
                  Tи май ми приличаш на Кроела Девил !!

                  Коментар


                  • #54
                    От: Най кривият аматИОр преключи с моторите.

                    Ебати и пича..Какъв дух има. ЕВАЛА !!!!!!






                    Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                    Жоро погледай малко и помисли преди да продадеш мотора.





                    Имали бензин в кръвта трудно излиза.


                    [I][FONT=Arial Black]Наско Лазов[/FONT][/I] :DHarley davidson elektra glaid

                    Коментар


                    • #55
                      От: Най кривият аматИОр приключи с моторите.

                      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                      Коментар


                      • #56
                        От: Най кривият аматИОр приключи с моторите.

                        Колеги, само който не е страдал от дископатия може да си мисли, че тези неща са съпоставими. Повярвайте ми, че болкатра е такава, че нищо от тези неща, които показвате не може да се направи! Това, че човека няма ръка или е осакатен с краката няма нищо общо положението при дископатия. Ако и тези хора изпитваха зверска болка докато го правят нямаше и да опитат!
                        VW Touareg, Honda CBF 1000 ABS, NissanTerrano 33" , RIB390 20hp

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X